Tag batman - śmieszne filmiki

Batman: prawo jazdy Batman: prawo jazdy
Batman: prawo jazdy
15889
Obejrzyj
Nikt kto nie zdawał egzaminu na prawo jazdy w Gotham nie powinien nazywać siebie prawdziwym kierowcą. Tak obowiązują inne zasady, a ustalał je oczywiście nikt inny jak Batman we własnej osobie.
Cyanide & Happiness: Bad-man Początek Cyanide & Happiness: Bad-man Początek
Cyanide & Happiness: Bad-man Początek
2581
Obejrzyj
Każdy superbohater ma swoją historię. Niektórzy zostali nimi z przypadku, niektórzy ponieważ tego wymagała sytuacja. Cyanide postanowiło przedstawić historię swojego bezimiennego bohatera, które nazwaliśmy "Bad-man". Zapraszamy!
Batman vs Superman - usunięta scena Batman vs Superman - usunięta scena
Batman vs Superman - usunięta scena
2990
Obejrzyj
Mało kto wie, ale Jimmy Kimmel wystąpił w scenie filmu Batman vs Superman. Niestety jego rola była zbyt charakterystyczna i scenę zdecydowano się wyciąć. Właściwa akcja zaczyna się od 3 minuty.
Batman w prawdziwym życiu Batman w prawdziwym życiu
Batman w prawdziwym życiu
2731
Obejrzyj
Wyobraźcie sobie, że ktoś taki jak Batman faktycznie istnieje i został on wrzucony w realia polskiej młodzieży. Jak wyglądałyby jego problemy? Jak mocno odstawałby choćby od filmowego wizerunku? Przekonajcie się sami!
Batman Powraca Batman Powraca
Batman Powraca
2994
Obejrzyj
Pamiętacie metalową wersję Batmana i nieziemski, animowany teledysk? Wszyscy fani mogą wreszcie odetchnąć z ulgą. Batman powrócił, a wraz z nim cała seria innych, komiksowych bohaterów!
Reakcja Jacka Nicholsona na nowego Jokera Reakcja Jacka Nicholsona na nowego Jokera
Reakcja Jacka Nicholsona na nowego Jokera
2529
Obejrzyj
Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie przedstawiające Jareda Leto w charakteryzacji nowego Jokera. Obrazek mocno podzielił fanów. Ci negatywnie nastawieni zmontowali nawet kilka filmików, pokazujących jak Jack Nicholson,...
Batman kontra Jezus Batman kontra Jezus
Batman kontra Jezus
10
12
3204
Obejrzyj
Jedna osoba o nadzwyczajnych umiejętnościach to za mało dla Batmana. W przerwach od pojedynków z Supermenem będzie musiał stawić czoła innemu przeciwnikowi. Zachęcamy do obejrzenia zwiastuna.
Jak Nolan budował klimat w Mrocznym Rycerzu? Jak Nolan budował klimat w Mrocznym Rycerzu?
Jak Nolan budował klimat w Mrocznym Rycerzu?
2775
Obejrzyj
Większość z was, z całą pewnością miała okazję oglądać trylogię Christophera Nolana, opowiadającą o przygodach Batmana. Charakterystyczny klimat znacznie przyczynił się do sukcesu tej serii. Teraz macie okazję poznać tajniki...
Batmetal Batmetal
Batmetal
3591
Obejrzyj
Czy istnieje ktoś twardszy niż Batman? Pewnie, że nie! Ale o tym będziecie musieli się przekonać w jego najnowszym, heavy metalowym kawałku. Poczujcie prawdziwą moc Batmana i posłuchajcie co ma do wyśpiewania!
Superbohaterowie na imprezie Superbohaterowie na imprezie
Superbohaterowie na imprezie
3877
Obejrzyj
Okazuje się, że superbohaterowie także lubią dobrze się bawić. Czym może się skończyć impreza, na której zjawią się najbardziej popularni z nich? Z pewnością ogromnymi zniszczeniami.
Mroczny Rycerz Powstaje - Bonus z Banem - Jak powinien się skończyć Mroczny Rycerz Powstaje - Bonus z Banem - Jak powinien się skończyć
Mroczny Rycerz Powstaje - Bonus z Banem - Jak powinien się skończyć
2872
Obejrzyj
Mały bonus do filmu Mroczny Rycerz Powstaje. Czy miasto ma wylecieć w powietrze? Co z bombą? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w tym filmiku.
Gruby Batman rozwala xboxa Gruby Batman rozwala xboxa
Gruby Batman rozwala xboxa
3797
Obejrzyj
Gruby Batman wkurzył się, że ktoś online nazwał go tłuściochem. Nie ma on pojęcia jak ktoś to wykrył przez internetową rozgrywkę. Skończyło się na zniszczeniu kilku sprzętów, całkiem drogich sprzętów. Może pora, żeby przejrzał...
Najmądrzejszy bandzior z Batmana Najmądrzejszy bandzior z Batmana
Najmądrzejszy bandzior z Batmana
3180
Obejrzyj
Pierwszy taki ewenement w historii kreskówek o superbohaterach. Bohater tego filmiku, jako pierwszy przekalkulował za i przeciw spotkania-niespodzianki i wolał dać sobie spokój.
Drunk Knight Rises - Piparampa Team Drunk Knight Rises - Piparampa Team
Drunk Knight Rises - Piparampa Team
2554
Obejrzyj
Mała przeróbka Mrocznego rycerza w wykonaniu ekipy Piparampa. W tym filmiku Batman odwiedza imprezę, skrada się, kąpie się w morzu i w końcu walczy z Bane'em.
Batman: Falstart Batman: Falstart
Batman: Falstart
3213
Obejrzyj
Początki bywają trudne. Nie jest łatwo zmienić swoją tożsamośc z dnia na dzień. Przekonał się o tym także człowiek-batman podczas swojej pierwszej, "prawie" udanej misji.
Batman vs Dracula Batman vs Dracula
Batman vs Dracula
24
3
8981
Obejrzyj
Hrabia Dracula kontra superbohater dwudziestego wieku.