Tag pojedynek - śmieszne filmiki

Ludzie vs technologia Ludzie vs technologia
Ludzie vs technologia
28 stycznia 2016
1735
Obejrzyj
Niezależnie od tego czy coś jest modne czy nie, niektóre technologiczne nowości nie są dobrym prezentem dla niektórych osób. Szczególnie kiedy te znane są ze swojego pecha lub braku rozgarnięcia.
Słowacki vs Mickiewicz Słowacki vs Mickiewicz
Słowacki vs Mickiewicz
1 stycznia 2016
2152
Obejrzyj
Przy okazji wielkiej popularności konfliktu Słowacki kontro Mickiewicz, warto przypomnieć sobie produkcję Grupy Filmowej Darwin. Twórcy idealnie odegrali internetową wersję sporu. PS. uważajcie na ziomków z Wilna.
Matura to bzdura - pojedynek na wiedzę Matura to bzdura - pojedynek na wiedzę
Matura to bzdura - pojedynek na wiedzę
31 grudnia 2015
1282
Obejrzyj
Dwóch polskich youtuberów: Wapniak i Ravgor postanowili zmierzyć się w szlachetnym pojedynku "na wiedzę". Oczywiście ten sam zestaw pytań dostali przypadkowi przechodnie. Który z kolegów wyszedł zwycięsko? Sprawdźcie koniecznie!
Słowacki vs Mickiewicz Słowacki vs Mickiewicz
Słowacki vs Mickiewicz
30 grudnia 2015
2726
Obejrzyj
W ostatnich dniach internet zalewają memy, w których Mickiewicz i Słowacki docinają sobie wzajemnie rymowanymi wierszykami, wymyślanymi przez internautów. Ciekawi jesteście jak wyglądał ten konflikt w rzeczywistości? Zapraszamy...
Hermiona vs. Smerfetka Hermiona vs. Smerfetka
Hermiona vs. Smerfetka
27 października 2015
3060
Obejrzyj
Rapowa bitwa pomiędzy Hermioną i Smerfetką? Czemu nie. Chociaż postacie są z zupełnie różnych "bajek", to walka o kobiecą dominację nie zna granic. Kto waszym zdaniem zwycięsko wyszedł z tej batalii?
Batman kontra Jezus Batman kontra Jezus
Batman kontra Jezus
25 kwietnia 2015
2288
Obejrzyj
Jedna osoba o nadzwyczajnych umiejętnościach to za mało dla Batmana. W przerwach od pojedynków z Supermenem będzie musiał stawić czoła innemu przeciwnikowi. Zachęcamy do obejrzenia zwiastuna.
Fallout kontra Skyrim Fallout kontra Skyrim
Fallout kontra Skyrim
26 stycznia 2015
2542
Obejrzyj
Już dawno nie było, aż tak epickiego pojedynku! Czy Vault Boy jest w stanie poradzić sobie z potęgą Dovahkiina? A może broń palna, to za mało by pokonać potomka smoków. Przekonajcie się sami!
Taneczny pojedynek dwóch maskotek Taneczny pojedynek dwóch maskotek
Taneczny pojedynek dwóch maskotek
24 listopada 2014
2691
Obejrzyj
Maskotki muszą zarówno zagrzewać drużynę do walki, jak i nakręcać publikę na doping. Co robią w wolnym czasie? Urządzają sobie pojedynki taneczne!
Animator kontra animacja IV Animator kontra animacja IV
Animator kontra animacja IV
4 października 2014
6929
Obejrzyj
Szalony ludzik powraca, by znowu siać chaos na monitorze swojego stwórcy. Od ostatniego incydentu minęły trzy lata, ale to wcale nie oznacza, że figurka tak łatwo zapomina. Czy tym razem animator wygra? Przekonajcie się o tym...
Indyk kontra kurier Indyk kontra kurier
Indyk kontra kurier
13 stycznia 2014
2728
Obejrzyj
Jeśli komuś się wydawało, że praca kuriera jest prosta i bezstresowa, niech lepiej jeszcze raz przemyśli sprawę. Poza wrednymi klientami, lub adresami których nie da się odczytać, zdarzają się pojedynki z... indykiem. Zobaczcie...
Pojedynek Pojedynek
Pojedynek
4 stycznia 2013
4766
Obejrzyj
Dwóch dżentelmenów pokłóciło się o to, który z nich ma rację. Nie ma lepszego sposobu na rozwiązanie takiego sporu jak właśnie pojedynek na pistolety, z sekundantami, odliczaniem i tą całą otoczką. Przebieg pojedynku odbiega...
Facet w Czerni vs Bravo Facet w Czerni vs Bravo
Facet w Czerni vs Bravo
18 grudnia 2012
2763
Obejrzyj
Największy kreskówkowy przystojniak czy agent ds. pozbywania się obcych z ziemi? Kto zdobędzie serce pięknej dziewczyny?
Hitman vs CS Hitman vs CS
Hitman vs CS
16 grudnia 2012
4301
Obejrzyj
Wyszkolony skład antyterrorystyczny czy płatny zabójca? kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko?
Pojedynek na czapki Pojedynek na czapki
Pojedynek na czapki
30 listopada 2012
2877
Obejrzyj
Nie odrywanie metek i naklejek z nowej czapki, to najnowsza moda wśród amerykańskich nastolatków. Kay i Peele doprowadzają pojedynek do nowych granic absurdu.
Will it blend? - iPhone 5 vs Galaxy S3 Will it blend? - iPhone 5 vs Galaxy S3
Will it blend? - iPhone 5 vs Galaxy S3
2 listopada 2012
2268
Obejrzyj
Takiego testu telefonów nowej generacji jeszcze nie było. iPhone 5 czy Samsung Galaxy S3 - który z tych smart-fonów okaże się lepszym składnikiem koktajlu?
Midnight vs Van Hellsing Midnight vs Van Hellsing
Midnight vs Van Hellsing
1 listopada 2012
2859
Obejrzyj
Kolejny zawzięty pojedynek pomiędzy legendarnym łowcą zła - Van Hellsingiem a Wampirem z Pamiętników Wampirów. Kto zwycięży?