Tag pojedynek - śmieszne filmiki

Słowacki vs Mickiewicz Słowacki vs Mickiewicz
Słowacki vs Mickiewicz
2775
Obejrzyj
Przy okazji wielkiej popularności konfliktu Słowacki kontro Mickiewicz, warto przypomnieć sobie produkcję Grupy Filmowej Darwin. Twórcy idealnie odegrali internetową wersję sporu. PS. uważajcie na ziomków z Wilna.
Matura to bzdura - pojedynek na wiedzę Matura to bzdura - pojedynek na wiedzę
Matura to bzdura - pojedynek na wiedzę
2069
Obejrzyj
Dwóch polskich youtuberów: Wapniak i Ravgor postanowili zmierzyć się w szlachetnym pojedynku "na wiedzę". Oczywiście ten sam zestaw pytań dostali przypadkowi przechodnie. Który z kolegów wyszedł zwycięsko? Sprawdźcie koniecznie!
Słowacki vs Mickiewicz Słowacki vs Mickiewicz
Słowacki vs Mickiewicz
3456
Obejrzyj
W ostatnich dniach internet zalewają memy, w których Mickiewicz i Słowacki docinają sobie wzajemnie rymowanymi wierszykami, wymyślanymi przez internautów. Ciekawi jesteście jak wyglądał ten konflikt w rzeczywistości? Zapraszamy...
Hermiona vs. Smerfetka Hermiona vs. Smerfetka
Hermiona vs. Smerfetka
4013
Obejrzyj
Rapowa bitwa pomiędzy Hermioną i Smerfetką? Czemu nie. Chociaż postacie są z zupełnie różnych "bajek", to walka o kobiecą dominację nie zna granic. Kto waszym zdaniem zwycięsko wyszedł z tej batalii?
Batman kontra Jezus Batman kontra Jezus
Batman kontra Jezus
10
12
3051
Obejrzyj
Jedna osoba o nadzwyczajnych umiejętnościach to za mało dla Batmana. W przerwach od pojedynków z Supermenem będzie musiał stawić czoła innemu przeciwnikowi. Zachęcamy do obejrzenia zwiastuna.
Fallout kontra Skyrim Fallout kontra Skyrim
Fallout kontra Skyrim
3335
Obejrzyj
Już dawno nie było, aż tak epickiego pojedynku! Czy Vault Boy jest w stanie poradzić sobie z potęgą Dovahkiina? A może broń palna, to za mało by pokonać potomka smoków. Przekonajcie się sami!
Taneczny pojedynek dwóch maskotek Taneczny pojedynek dwóch maskotek
Taneczny pojedynek dwóch maskotek
3339
Obejrzyj
Maskotki muszą zarówno zagrzewać drużynę do walki, jak i nakręcać publikę na doping. Co robią w wolnym czasie? Urządzają sobie pojedynki taneczne!
Animator kontra animacja IV Animator kontra animacja IV
Animator kontra animacja IV
81
1
7824
Obejrzyj
Szalony ludzik powraca, by znowu siać chaos na monitorze swojego stwórcy. Od ostatniego incydentu minęły trzy lata, ale to wcale nie oznacza, że figurka tak łatwo zapomina. Czy tym razem animator wygra? Przekonajcie się o tym...
Pojedynek Pojedynek
Pojedynek
32
1
5845
Obejrzyj
Dwóch dżentelmenów pokłóciło się o to, który z nich ma rację. Nie ma lepszego sposobu na rozwiązanie takiego sporu jak właśnie pojedynek na pistolety, z sekundantami, odliczaniem i tą całą otoczką. Przebieg pojedynku odbiega...
Facet w Czerni vs Bravo Facet w Czerni vs Bravo
Facet w Czerni vs Bravo
3592
Obejrzyj
Największy kreskówkowy przystojniak czy agent ds. pozbywania się obcych z ziemi? Kto zdobędzie serce pięknej dziewczyny?
Hitman vs CS Hitman vs CS
Hitman vs CS
5120
Obejrzyj
Wyszkolony skład antyterrorystyczny czy płatny zabójca? kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko?
Pojedynek na czapki Pojedynek na czapki
Pojedynek na czapki
3611
Obejrzyj
Nie odrywanie metek i naklejek z nowej czapki, to najnowsza moda wśród amerykańskich nastolatków. Kay i Peele doprowadzają pojedynek do nowych granic absurdu.
Will it blend? - iPhone 5 vs Galaxy S3 Will it blend? - iPhone 5 vs Galaxy S3
Will it blend? - iPhone 5 vs Galaxy S3
2709
Obejrzyj
Takiego testu telefonów nowej generacji jeszcze nie było. iPhone 5 czy Samsung Galaxy S3 - który z tych smart-fonów okaże się lepszym składnikiem koktajlu?
Midnight vs Van Hellsing Midnight vs Van Hellsing
Midnight vs Van Hellsing
3669
Obejrzyj
Kolejny zawzięty pojedynek pomiędzy legendarnym łowcą zła - Van Hellsingiem a Wampirem z Pamiętników Wampirów. Kto zwycięży?
Which one would win? Which one would win?
Which one would win?
4585
Obejrzyj
Starcie pomiędzy kucykiem Applejack, Heavy'm z Team fortress 2 a Stevem z Minecrafta. Czyje umiejętności są według twórcy najbardziej niesamowite?
Nowe gry vs stare gry Nowe gry vs stare gry
Nowe gry vs stare gry
30
2
8599
Obejrzyj
Kto wygra? Elektroniczny old school które zaczęły inwazję na Ziemię czy nowsze produkcje, dostępne na konsolach najnowszej generacji?