Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 12 maja 2015, 16:52

A ja korwina nie lubie, to cham i prostak dążący do władzy przy pomocy słów rzucających na wiatr by zasłynąć w mediach i internecie. Zanim hejcik się pojawi pozwólcie, że wam wyjaśnie:
- Opowiadał o niepełnosprawnych, według niego nie POWINNI oni uczestniczyć w żadnym sporcie bo się nie nadają. Pierwszy argument mówiący jak bardzo jest idiotą by tylko być usłyszanym.
- "Rozwalę unię", haha śmieszne, jako europoseł dostaje zacną pensję w euro i jedyne co robi to cieszy gębę w dostatku, gdy jego zwolennicy siedzą za 1200 zł miesięcznie
- Robi awantury i jest nieopanowany, jąka się jakby miał kluskę w buzi, zachowuje się szczeniacko by młode pokolenie nie tylko zgorszyć, lecz też trzymać po swojej stronie.

Teraz możecie hejtować:)

Avatar Rander

12 maja 2015, 17:11

*hejt hejt*

Avatar
Konto usunięte

12 maja 2015, 17:17

powiedział że będzie zabijał niepełnosprawnych

Avatar
lolman533

12 maja 2015, 19:58

Hejtu, hejtu.

Avatar Piccolo

12 maja 2015, 20:20

Jakie raki xD Poproszę o źródło w którym on mówi o niepełnosprawnych

Avatar Pomocny_Marek

12 maja 2015, 20:32

jeśli Korwin rzuca słowa na wiatr, to co powiesz o każdym innym polityku, zwłaszcza ubiegających się o fotel prezydenta Komorowskim i Dudzie? Jeden głosi stałość poglądów i wierzy w swoje kompetencje, choć na każdym kroku popełnia jakąś gafę i nie tylko w Polsce się z niego śmieją. Drugi z kolei swoje poglądy zmienia jak skarpetki, dopasowując się do sondaży i wypowiedzi elektoratu. Poza tym należy do partii, która ogłasza się opozycją, a przedstawia niemal identyczny program jak PO, co więcej większość ustaw przechodzi w sejmie jednogłośnie, taką mamy opozycję. Co do niepełnosprawnych, to Korwin powiedział, a jego niepełnosprawny rozmówca się z nim zgodził, że zawody sportowe dla niepełnosprawnych nie są prawdziwym sportem, ponieważ ludzie biorący w nich udział są... hmmm NIEPEŁNOSPRAWNI. To tak samo jak mecze piłkarskie oldboyów: jak lubią grać, to niech grają, ale nigdy nie będzie to żaden zachwycający poziom. Co do euro-poselstwa Korwina: dlaczego miałby rezygnować z dobrej pensji i wygodnej robótki? Bo ktoś twojego pokroju wolałby, żeby zarabiał 1200zł jak on? Czy takie same pretensje masz do Sz.p. Donka Kła (tusk = kieł po angielsku, a Donek jest przecież teraz prezydentem Europy i poliszuje swój inglisz), naszego obecnego prezydenta Bronka Komorka? Poza tym jest to człowiek, który nie dorobił się na polityce, tylko własnymi siłami. Co więcej, jąkanie Korwina przeszkadza mi o wiele mniej niż brak emocji w wyuczonych przemówieniach Dudy, Magdaleny Mizerii, czy Komorowskiego, który nawiasem mówiąc niejednokrotnie brzmi jak uczeń 1 klasy szkoły podstawowej na próbie do szkolnych jasełek. Mam nadzieję, że mój "hejt" jest satysfakcjonujący.

Avatar Pomocny_Marek

12 maja 2015, 20:33

tak samo jak powiedział, że będzie strzelał do górników? poza tym w powyższym filmiku wypowiedział się, że będzie strzelał do wszystkich, a zwłaszcza do lewaków ;)

Avatar Polska_z4smazka

12 maja 2015, 20:39

@Piccolo: w książce Korwina, Świat Według Korwina jest o tym napisane, jednak ma on rację mówiąc, że oni nie powinni brać udziału w sporcie... To tak jakby uczeń który ma, dajmy na to, downa, miałby otrzymywać takie same oceny jak ten, który jest wybitnym matematykiem...

Avatar Polska_z4smazka

12 maja 2015, 20:40

Chętnie bym o tym usłyszał, w jakimś pełnym wywiadzie (Fragmenty jego wypowiedzi pokazane w reżymowych mediach mnie nie interesują).

Avatar MrocznyWilk

12 maja 2015, 20:42

Powiedział, że będzie strzelał do górników... Nie do niepełnosprawnych.

Avatar
Konto usunięte

12 maja 2015, 21:58

@Polska_z4smazka: A czemu masz psuć marzenia niepełnosprawnym? Według ciebie oni zasługują na to by gnić przez swoje problemy, których nie da się naprawić bo takimi się urodzili? To tak jakbyś stracił nogę i od razu byś się powiesił bo jej nie masz? Jesteś żałosny i takich jak ty powinni palić na stosie. Wielu niepełnosprawnych dzięki motywacji, silnej woli i pomocy innych osiąga lepsze wyniki niż człowiek bez żadnych problemów, urodzony zdrowy od samego startu! A ty bezszczelnie mówisz, a od razu oni się nie nadają... Poczytaj sobie również o tych schorzeniach, mimo tego oni są mistrzami w matematyce, liczeniu czy czymś innym niż ktokolwiek inny. Obyś był zdrowy do końca swego życia bez schorzeń!

Avatar
Konto usunięte

12 maja 2015, 22:11

@Pomocny_Marek: Zarazem wyjęty spod dupy, jak zwykły dziecinny hejt bez przemyśleń. O niepełnosprawnych możesz poczytać wyżej.
Ja wolę wybrać mniejsze zło od większego, dlaczego miałbym brać mega złodzieja skoro mogę wziąść drobnego złodzieja? To tak jakbyś wybierał między amatorem a mistrzem. Nikt nie zrobi tu drugiej ameryki. Z koleiż pamiętać trzeba o "wizerunku". Jest on zdarty przez wieloletnie niedbalstwo i skandal za skandalem, lecz po co go dalej naciągać? Ogólnie polityka zagraniczna leży i robi pod siebie.
Obiecał rozwalić UNIĘ, to jego słowa, obiecanki cacanki głupiemu radość, baa część ludzi była tym zachwycona, że weźmie ich w końcu za fraki - a tu dają mu pensję i siedzi cichutko jak mysz, milczy i robi co mu każą ^^ kukiełka, dać mu kasiorkę i już swoje "lewackie ataki" tłumi w sobie. Niech cię to nie interesuje czy wybierasz mniejsze, większego zło, a co tam! Porównujesz jedno do wszystkiego, życzę ci przyszłości, kiedyś będzie karalne wchodzić na prywatne lasy otoczone siatką, zostaną u nas same usługi (a kto wie czy nie ma ktoś chrapki na cdproject), polacy, którzy górują w projektowaniu będą amerykanami i tak dalej. Korwin akurat tylko mocny w słowach... jakby coś zrobił, na razie otrzymujemy wróżki na wierzbie. Powodzenia^^

Avatar Polska_z4smazka

Edytowano - 13 maja 2015, 08:00

To tak, jakbym był niedorozwinięty i nie pchał się na siłę na mistrzostwa szachów, tylko poszedł np. kopać rowy. Logiczne postępowanie... Poza tym igrzyska dla niepełnosprawnych niszczą podstawową zasadę sportu - kto jest lepszy, ten wygrywa. A jak mają marzenia mogą startować w zwykłej olimpiadzie...

Avatar Mijak

13 maja 2015, 11:48

@Pomocny_Marek: Jest różnica między "będę strzelał do górników, bo nienawidzę tych pie****ch brudasów", a "będę strzelał do terrorystów palących samochody i żądających dotacji z publicznych pieniędzy - nawet, jeśli to polscy górnicy".
Jedynym błędem Korwina z tą wypowiedzią było to, że nie chciało mu się dokładnie tego wyjaśniać w wywiadach, tylko pisze o tym na facebooku, a my, jego zwolennicy, musimy to po 50 razy łopatologicznie tłumaczyć.

Avatar Mijak

13 maja 2015, 12:12

Jeśli chodzi o niepełnosprawnych - Korwin absolutnie nie chce zakazywać niepełnosprawnym uprawiania sportu. Wyraził tylko swoją PRYWATNĄ OPINIĘ, która nie ma nic wspólnego z PROGRAMEM PARTII. Można go za to nie lubić, ale to nie jest jeszcze powód, żeby na niego nie głosować. W każdym razie nie logiczny powód.
A jeśli chodzi o rozwalenie UE - skąd to absurdalne stwierdzenie, że Korwin w Europarlamencie siedzi cicho jak myszka i robi, co mu każą?
Krytykuje to, co trzeba skrytykować, dostał nawet kilka kar dyscyplinarnych. Co jeszcze miał zrobić? Wysadzić budynek w powietrze?
A że się cieszy z pensji - a ty byś się nie cieszył? Z tym, że on zarobione w ten sposób pieniądze przeznacza na promowanie swoich idei. Poziom życia faktycznie ma zdecydowanie wyższy, niż przeciętny Polak, ale jeśli chodzi o ilość pieniędzy wydawanych na zachcianki i pierdoły to nie ma porównania z politykami tzw. głównego nurtu. I to nie tylko dlatego, że pieniędzy ma mniej.

Avatar Mijak

13 maja 2015, 11:55

65% zwolenników Korwina pomyśli "bardzo zabawny filmik, koleś ma dystans do samego siebie"
25% zwolenników Korwina pomyśli "ma rację, trzeba strzelać do tych cholernych lewaków"
Niestety, pozostałe 10% zwolenników Korwina i 95% reszty społeczeństwa pomyśli "kurde, co za psychol, po czymś takim na pewno na niego nie zagłosuję".
Dlatego uważam to za bardzo stylowy, ale jednak strzał we własną stopę.

Avatar randalf28

12 maja 2015, 13:36

Filmik na poziomie fanów Korwina xD
Ps: Nie sądziłem, że 73 latek tak może się kompromitować -,-

Avatar Myszkapl

12 maja 2015, 19:15

@randalf28: Nie sądziłam, że 73 latek może mieć tyle dystansu do siebie ^o^

Avatar Pomocny_Marek

12 maja 2015, 20:35

@randalf28: nie sądziłem, że 16 latek może nie wychwycić ironii w takim filmiku i skompromitować się w komentarzach ;)

Avatar randalf28

12 maja 2015, 21:44

@Pomocny_Marek: Chyba nie odróżniasz głupoty od ironii(poczytaj sobie o znaczeniu tego słowa). Wybacz ale tym razem nie okazałeś się pomocny xD
ps: to była ironia :-D

Avatar randalf28

12 maja 2015, 21:45

@Myszkapl: Jego działalność polityczna to jeden wielki dystans do siebie -,-

Avatar Myszkapl

12 maja 2015, 21:49

@randalf28: A jesteś lewakiem?

Avatar randalf28

12 maja 2015, 22:26

@Myszkapl: Cóż...uważam, że na pierwszym miejscu powinien być człowiek a państwo jest wartością drugorzędną(wręcz zbędną).
TAK jestem za lewicą(Anarchosyndykalizm).

Avatar MrocznyWilk

12 maja 2015, 20:47

I widać, że Korwin to fajny gość z dystansem do siebie :D

Avatar Polska_z4smazka

12 maja 2015, 20:41

I za to uwielbiam Korwina - wieczny dystans do siebie, to jest własnie bratanie się z wyborcami, wróć... Z obywatelami, a nie jakieś tam jeżdżenie bronkobusem i mówienie w kółko tego samego.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Opis

Pośród wszystkich, internetowych poradników takiego jeszcze nie było. Oto instrukcja jak profesjonalnie zamienić się w "lewaka". Jeżeli myślałeś, że to taka prosta sprawa, to jesteś w wielkim błędzie.

Podobne filmiki