Tag wybór - śmieszne filmiki

Najgorszy dzień mojego życia [HISTORIA INTERAKTYWNA] Najgorszy dzień mojego życia [HISTORIA INTERAKTYWNA]
Najgorszy dzień mojego życia [HISTORIA INTERAKTYWNA]
2667
Obejrzyj
Z pewnością doskonale wiecie o co chodzi! Ponki stworzyły historię w kilku wariantach, a tylko od waszych wyborów zależy to jaki będzie jej finał i jak potoczą się losy głównego bohatera! Aby wszystko sprawnie działało...
Cyanide & Happiness - Śmierć Plus Cyanide & Happiness - Śmierć Plus
Cyanide & Happiness - Śmierć Plus
3171
Obejrzyj
Czy warto poczekać czy może zdecydować się na ulepszony pakiet Śmierć Plus? Filmik da na odpowiedź, która śmierć jest lepsza.
Cyanide & Happiness: podróż w przeszłość Cyanide & Happiness: podróż w przeszłość
Cyanide & Happiness: podróż w przeszłość
2864
Obejrzyj
Już niebawem, dzięki Facebookowi możliwe będzie dokonywanie pewnego rodzaju podróży w czasie. Nie wszystko jednak powinniśmy zamieszczać w swoim profilu. Z tego i kilku jeszcze innych tematów śmieje się ekipa Cyanide. Wyszło...
Marzenie każdego gracza - ultimate gun Marzenie każdego gracza - ultimate gun
Marzenie każdego gracza - ultimate gun
24
2804
Obejrzyj
Każdy zaprawiony gra, posiada swój ulubiony styl gry, a zazwyczaj także ulubiony ekwipunek i broń. Niekiedy jednak stajemy przed trudnym wyborem i trudno jest nam się zdecydować. Co gdybyśmy mogli operować uniwersalną bronią,...
Jak zostać lewakiem? Jak zostać lewakiem?
Jak zostać lewakiem?
25
1
3017
Obejrzyj
Pośród wszystkich, internetowych poradników takiego jeszcze nie było. Oto instrukcja jak profesjonalnie zamienić się w "lewaka". Jeżeli myślałeś, że to taka prosta sprawa, to jesteś w wielkim błędzie.
Spejson: Jak wybrać świnię? Spejson: Jak wybrać świnię?
Spejson: Jak wybrać świnię?
3069
Obejrzyj
Wszyscy, którzy kiedykolwiek zabłądzili w internecie wiedzą kim jest Spejson z Blok Ekipy. Po raz kolejny podjął wyzwanie i poruszył temat istotny dla każdego chłopaka. Jak wybrać świnię? Sprawdźcie sami!
Krótka historia dla dojrzałych inaczej Krótka historia dla dojrzałych inaczej
Krótka historia dla dojrzałych inaczej
2775
Obejrzyj
Wielu z Was w tym roku pisało maturę i na pewno zastanawiacie się co dalej ze sobą zrobić. Wybór na pewno nie jest prosty, ale jedno jest pewne... Musicie go dokonać. Martin postanowił Wam pokazać, w jaki sposób mu się udało...
KMN - Drzwi KMN - Drzwi
KMN - Drzwi
7790
Obejrzyj
Facet ma zamiar kupić drzwi, więc odwiedza sklep zajmujących się ich sprzedażą. Zakupy to teoretycznie prosta czynność, ale tym razem pojawiają się niespodziewane problemy.
Dobry wybór Dobry wybór
Dobry wybór
5275
Obejrzyj
Życie jest pełne decyzji, ważne jest by podejmować właściwe.
Mrożąca krew w żyłach scena Mrożąca krew w żyłach scena
Mrożąca krew w żyłach scena
4881
Obejrzyj
Najstraszniejsza scena, w której facet musi wybierać między życiem, a śmiercią. Takiego okrucieństwa nie zobaczycie w żadnej z części filmu "Piła"
Mazda Premacy Mazda Premacy
Mazda Premacy
7055
Obejrzyj
Filmik pokazuje jak dużo możemy zmieścić do tego samochodu. Jednak nie jest on workiem bez dna i trzeba się zdecydować co do niego zabrać.