Tag instrukcja - śmieszne filmiki

10 przydatnych lifehacków 10 przydatnych lifehacków
10 przydatnych lifehacków
8216
Obejrzyj
Najnowsze porcja przydatnych sztuczek i pomysłów na ułatwienie sobie codziennych, z pozoru banalnych czynności. Instrukcje co prawda po rosyjsku, ale filmik przedstawia wszystko wystarczająco czytelnie.
5 sposobów na... dobrą imprezę 5 sposobów na... dobrą imprezę
5 sposobów na... dobrą imprezę
2630
Obejrzyj
Wszyscy byśmy chcieli, aby każda kolejna impreza była lepsza od poprzedniej, a nowe pomysły na urozmaicenie wieczoru nie kończyły się nigdy. Czasami można skorzystać z kilku gotowych rozwiązań... na przykład jednego z tych pięciu.
Sok domowej produkcji Sok domowej produkcji
Sok domowej produkcji
2692
Obejrzyj
Chcecie mieć pewność, że to co pijecie nie zawiera zagęszczaczy, sztucznych barwników i szkodliwego dla zdrowia słodziku? W domowych warunkach możecie zrobić swój własny sok! Instrukcja jest banalnie prosta i w całości została...
Wieczne terrarium Wieczne terrarium
Wieczne terrarium
4688
Obejrzyj
Pomysłowy kolega zza wschodniej granicy powraca. Tym razem z jednym, ale konkretnym pomysłem na stworzenie tzw. wiecznego terrarium, czyli samowystarczalnego, mini-ekosystemu zamkniętego np. w żarówce.
Czego nie mówić na randce Czego nie mówić na randce
Czego nie mówić na randce
2418
Obejrzyj
Walentynki coraz bliżej, więc warto przejść chociaż skrócony kurs z tego, czego nie powinno się mówić na randce. Rady mogą przydać się także tym już zaprawionym podrywaczom, więc zapraszamy do oglądania!
5 sposobów na... rodzinne prezenty 5 sposobów na... rodzinne prezenty
5 sposobów na... rodzinne prezenty
2279
Obejrzyj
Zbliżają się święta, a nie ma przecież świąt bez rodzinnej atmosfery oraz... prezentów oczywiście! Prezent nie musi być drogi, posiadać znanej metki czy loga. Jeżeli ktoś włoży w niego własny pomysł oraz zaangażowanie, to z...
5 sposobów na gadżety dla kobiet 5 sposobów na gadżety dla kobiet
5 sposobów na gadżety dla kobiet
2326
Obejrzyj
Tym razem, ekipa "5 sposobów na..." wykonała drobny ukłon w kierunku płci pięknej i postanowiła przygotować specjalny odcinek z pomysłami, które właśnie Paniom mogą szczególnie przypaść do gustu. Zapraszamy do oglądania!
Domowy survival - prosty filtr do wody Domowy survival - prosty filtr do wody
Domowy survival - prosty filtr do wody
2463
Obejrzyj
Dla każdego zaprawionego survivalowca pozyskanie wody jest często pierwszym punktem na liście rzeczy do zrobienia. Przed wami ciekawy filmik o tym, jak w możliwie najlepszy sposób oczyścić i przygotować wodę do spożycia.
Jak zostać lewakiem? Jak zostać lewakiem?
Jak zostać lewakiem?
25
1
2959
Obejrzyj
Pośród wszystkich, internetowych poradników takiego jeszcze nie było. Oto instrukcja jak profesjonalnie zamienić się w "lewaka". Jeżeli myślałeś, że to taka prosta sprawa, to jesteś w wielkim błędzie.
5 sposobów na: domowe gadżety 5 sposobów na: domowe gadżety
5 sposobów na: domowe gadżety
2971
Obejrzyj
Znani youtuberzy i ich kolejne pomysły. Tym razem pokażą nam jak łatwo i bez ponoszenia dużych kosztów, wykonać użyteczne gadżety do naszego domu. Zachęcamy do obejrzenia!
Cyanide & Happiness - Nie leć w kosmos Cyanide & Happiness - Nie leć w kosmos
Cyanide & Happiness - Nie leć w kosmos
2953
Obejrzyj
Marzyliście kiedyś o byciu astronautą? Jeśli tak, to lepiej porzućcie swoje marzenia, ponieważ to bardzo niebezpieczny zawód. Lepiej nie narażać się kosmitom i nie wyruszać w niezbadane miejsca. Jeśli macie jeszcze jakieś...
Jak zostać Niemcem Jak zostać Niemcem
Jak zostać Niemcem
22
3
6435
Obejrzyj
Chcecie nauczyć się czegoś nowego? Co powiecie na szybką lekcję bycia Niemcem? Wystarczy pamiętać o odpowiednim ubiorze, zachowaniach takich jak chociażby świętowanie, no i oczywiście nienagannej dykcji.
Jak zrobić gwiazdkę ninja Jak zrobić gwiazdkę ninja
Jak zrobić gwiazdkę ninja
6871
Obejrzyj
Ciekawy i krótki filmiki instruktażowy, jak samemu można się wyposażyć w shurikeny, czyli gwiazdki ninja. Nie potrzeba do nich wielu materiałów, a efekt jaki wychodzi, jest po prostu zabójczy. Zobaczcie sami.
Sposób na komary Sposób na komary
Sposób na komary
6220
Obejrzyj
Zbliża się pora roku, w której największym wrogiem człowieka stają się komary. Przedstawiamy Wam krótką instrukcję jak sobie z nimi radzić.