Tag apokalipsa - śmieszne filmiki

Survival ZombieCraft Z Survival ZombieCraft Z
Survival ZombieCraft Z
2283
Obejrzyj
Porcja żartów o grach typu survival upchnięta w jednej, pomysłowej animacji. Sama animacja może nie powala wykonaniem, ale każdy kto grał w grę, której stawką było przetrwanie, z pewnością zrozumie przesłanie. Zapraszamy!
Problemy po zagładzie nuklearnej Problemy po zagładzie nuklearnej
Problemy po zagładzie nuklearnej
2092
Obejrzyj
Jeżeli ktokolwiek grał w grę, w klimacie postapokalipsy wie, że życie jednego z ostatnich ocalałych to nie bułka z masłem. W tym przypadku skupiono się na tym, z jakimi problemami musi mierzyć się bohater gry Fallout.
Prank: Zombie apokalipsa Prank: Zombie apokalipsa
Prank: Zombie apokalipsa
2989
Obejrzyj
Wszyscy jednogłośnie zgodzimy się, że zombie to wytwór fantazji i efekt rozpędzającej się popkultury. Mimo tego zobaczenie ich na ulicy odruchowo powoduje ucieczkę. Jak wy zachowalibyście się, gdyby przejście w wąskiej uliczce...
Apokalipsa Zombie - SA Wardega Apokalipsa Zombie - SA Wardega
Apokalipsa Zombie - SA Wardega
4906
Obejrzyj
Zwykła wyprawa na grzyby może zamienić się w prawdziwy koszmar, zwłaszcza kiedy w lesie grasują... zombie! Gdyby tego było mało, zombiaki atakują również miasto i niczego nieświadomych przechodniów! Ratuj się kto może, bo...
Przestrzegamy przed wydarzeniami, które niedługo nastąpią - apokalipsa we Wrocławiu Przestrzegamy przed wydarzeniami, które niedługo nastąpią - apokalipsa we Wrocławiu
Przestrzegamy przed wydarzeniami, które niedługo nastąpią - apokalipsa we Wrocławiu
2850
Obejrzyj
We Wrocławiu kierowca z rybką na tylnej klapie ostrzega nas przed wydarzeniami, które mają niedługo nastąpić. Ostrzegamy Was, żebyście byli ostrzeżeni i nie mówili, że nie ostrzegaliśmy.
Niekończąca się wojna Niekończąca się wojna
Niekończąca się wojna
5180
Obejrzyj
Ludzkość w pogoni za władzą wyniszczyła się całkowicie. Nie przeżył żaden człowiek. Walki prowadzą ze sobą zautomatyzowane maszyny, w tym samoloty. Zobaczcie wysokiej jakości animację z Rosji.
Dodge Charger - jak wiele wytrzyma? Dodge Charger - jak wiele wytrzyma?
Dodge Charger - jak wiele wytrzyma?
3480
Obejrzyj
Obecnie produkowane auta nie są zbyt wytrzymałe. Reklama nowego Dodge Charger'a sugeruje, że ten jest w stanie przetrwać nawet w ciężkich warunkach. Tą reklamę polecamy szczególnie fanom post-apokaliptycznych klimatów.
Kay & Peele - Rasistowskie Zombie Kay & Peele - Rasistowskie Zombie
Kay & Peele - Rasistowskie Zombie
3060
Obejrzyj
Którzy ludzie przeżyją apokalipsę zombie? Zaradni? Waleczni? Pomysłowi? Nie... czarni...
Apokalipsa 2012 wg LIMO - przeżyjesz? Apokalipsa 2012 wg LIMO - przeżyjesz?
Apokalipsa 2012 wg LIMO - przeżyjesz?
5618
Obejrzyj
Kabaret LIMO ma własną wersję na Grudzień tego roku, całość pokazana w formie filmowego trailera. Jak myślicie? Można spać spokojnie czy już zacząć pisać testament?