Tag armata - śmieszne filmiki

Cyanide & Happiness: klaun Cyanide & Happiness: klaun
Cyanide & Happiness: klaun
2490
Obejrzyj
Niełatwo jest być klaunem i nie zawsze jako klaun można dostać pracę. Nasz bohater nie dawał jednak za wygraną i dostał wreszcie posadę w cyrku. Niedługo później przekonał się, że nie była to praca, której by się spodziewał.
Śmietnikowa armata Śmietnikowa armata
Śmietnikowa armata
4041
Obejrzyj
Jak się bawić, to się bawić! Byle z pompą i z ostrym huknięciem. Na jednym z osiedli w Zabrzu panowie wzięli sobie te słowa bardzo mocno do serca. Zobaczcie sami, jak wygląda strzał ze śmietnikowej armaty.
Wojsko vs cywile Wojsko vs cywile
Wojsko vs cywile
2974
Obejrzyj
W Rosji doszło do ekstremalnego zdarzenia. Wojsko i pojazd cywilny starły się na drodze. Nie wiemy, kto pierwszy zaatakował, ale straty po stronie pojazdu cywilnego są znaczne.
Jak zrobić armatę dymną Jak zrobić armatę dymną
Jak zrobić armatę dymną
4509
Obejrzyj
Fajna zabawka, zrobiona ze starego plastikowego pojemnika na śmieci. Jeśli tylko macie maszynę do robienia dymu, albo zapędzicie go do kosza innymi metodami, to zabawa murowana.
Mini armata Mini armata
Mini armata
3130
Obejrzyj
Gadżety w dzisiejszych czasach stają się coraz ciekawsze i coraz mniejsze. Ten produkt działa dokładnie tak jak jego więksi odpowiednicy którzy odeszli do lamusa. Trzeba wsadzić lont, wsypać proch, załadować kulę, ugnieść,...
Ludzka kula armatnia Ludzka kula armatnia
Ludzka kula armatnia
4155
Obejrzyj
Zadaniem kuli armatniej jest zniszczenie zabudowań przeciwnika. W tym przypadku cała akcja zakończyła się sukcesem.