Tag auto - śmieszne filmiki

5 sposobów na... przygotowanie auto do zimy 5 sposobów na... przygotowanie auto do zimy
5 sposobów na... przygotowanie auto do zimy
1828
Obejrzyj
Na zewnątrz zaczynają się niskie, często minusowe temperatury. Warto być przygotowanym na zamarznięte zamki oraz złośliwe akumulatory. Ekipa "5 sposobów na" postanowiła przedstawić kilka przydatnych trików dla "zmotoryzowanych".
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 68
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 68
2382
Obejrzyj
Najnowsza porcja drogowych wypadków i stłuczek. Niektóre ujęcia mrożą krew w żyłach. Gdyby nie Rosjanie i ich zamiłowanie do samochodowych rejestratorów, internet byłby o wiele uboższym miejscem.
StopCham: rosyjscy strażnicy chodnika StopCham: rosyjscy strażnicy chodnika
StopCham: rosyjscy strażnicy chodnika
2336
Obejrzyj
StopCham to seria zyskująca od niedawna na popularności. O co chodzi? Sprawa jest prosta. Grupa młodych ludzi, poirytowana samowolką kierowców w swoim mieście poluje na tych, którzy z chodnika zrobili sobie dodatkowy pas.
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 67
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 67
2601
Obejrzyj
Najnowsza część kompilacji z samochodowymi wypadkami i stłuczkami. Nasi wschodni sąsiedzi nie dają za wygraną. Nie mają zamiaru oddać koszulki lidera w ilości wypadków nawet na chwilę.
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 66
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 66
2350
Obejrzyj
Najnowsza kompilacja wypadków zarejestrowanych samochodowymi kamerami. Całe tony powgniatanej blachy, tłuczone szyby i rysowany lakier. Zapraszamy do oglądania.
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 62
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 62
2016
Obejrzyj
Najnowsza część kompilacji z samochodowymi wypadkami i stłuczkami. Rosjanie twardo trzymają pozycję lidera w rankingu największej ilości, rozbijanych "w sieci" samochodów. Zobaczcie sami!
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 59
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 59
2321
Obejrzyj
Następna część kompilacji z samochodowymi wypadkami i stłuczkami. Rosjanie z całą pewnością mają zapotrzebowanie na mechaników samochodowych i blacharzy. Zobaczcie sami!
Wypadek Mclarena 650s w Polsce Wypadek Mclarena 650s w Polsce
Wypadek Mclarena 650s w Polsce
2561
Obejrzyj
Oto jak kończy się brak fantazji u kierowcy - tym razem siedzącego za kółkiem pomarańczowego Mclarena 650s. Na szczęście dla niego, nie skończyło się tak źle jak mogło.
Blokada, blokada i po blokadzie Blokada, blokada i po blokadzie
Blokada, blokada i po blokadzie
3271
Obejrzyj
Straż miejska założyła Ci blokadę na kole? Oto prosty sposób na pozbycie się jej bez konieczności odkręcania koła, a wszystko w mniej niż kilkanaście sekund.
Ford Sierra na sprzedaż. Tanio! Ford Sierra na sprzedaż. Tanio!
Ford Sierra na sprzedaż. Tanio!
3064
Obejrzyj
Na sprzedaż trafił niezwykły okaz Forda Sierra. Koledzy z forum dyskusyjnego pomagają przy sprzedaży tego unikatu.
Na co komu opona w aucie? Na co komu opona w aucie?
Na co komu opona w aucie?
2493
Obejrzyj
Jeśli myśleliście, że w Rosji znajdziecie najbardziej szalonych kierowców, to się myliliście. Na naszym podwórku również zdarzają się prawdziwe ewenementy, ale to już przesada. Myślicie, że można jechać autem na trzech oponach?...
Auto chyba nie powinno tak robić Auto chyba nie powinno tak robić
Auto chyba nie powinno tak robić
5531
Obejrzyj
Samodzielna naprawa samochodu, to fajna sprawa i może stać źródłem prawdziwych oszczędności... albo kłopotów. Tak jak u bohatera naszego filmiku, który przez przypadek doprowadził do dziwnej anomalii w aucie. Moim zdaniem...
Nie sięga wąż? Rusz autem Nie sięga wąż? Rusz autem
Nie sięga wąż? Rusz autem
3682
Obejrzyj
Nie jedna blondynka ma problem z zapamiętaniem, po której stronie ma wlew paliwa. A co jeśli najzwyczajniej w świecie nie chce nam się czekać, aż ktoś zwolni dystrybutor z wężem po naszej stronie? Wystarczy poruszyć autem jak...
Pociągowy klakson w aucie Pociągowy klakson w aucie
Pociągowy klakson w aucie
4426
Obejrzyj
Chyba każdy nie lubi dźwięku klaksonu, kiedy ktoś na niego trąbi. A co powiecie na dźwięk czegoś znacznie mocniejszego i głośniejszego? Zobaczcie reakcję przechodniów na dźwięk pociągowego klaksonu w aucie!
BMW niszczy zlot Audi BMW niszczy zlot Audi
BMW niszczy zlot Audi
6568
Obejrzyj
Konkurencja nigdy nie śpi, a czasem nawet atakuje. Walka dwóch producentów aut, coraz bardziej nabiera rumieńców. Zobaczcie jak BMW walczy o klienta.
Małe auto - wielki klakson Małe auto - wielki klakson
Małe auto - wielki klakson
4027
Obejrzyj
Czy Norwegia to kraj czy może jednak stan umysłu? Ostatnio norweskie filmiki bardzo mocno przekonują nas, że jednak to drugie. Zerknijcie na malutkie autko, ale za to z potężnym klaksonem.