Tag azjata - śmieszne filmiki

Obrazy z piasku Obrazy z piasku
Obrazy z piasku
2528
Obejrzyj
Obrazy w piasku, czyli wymagająca i czasochłonna sztuka, którą tworzy się w Wietnamie. Efekt jest niesamowity, ale przy procesie tworzenia trzeba być chyba na jakiś środkach uspakajających.
Breakdance po azjatycku Breakdance po azjatycku
Breakdance po azjatycku
3241
Obejrzyj
Istnieje teoria, że jeżeli jest ktoś, kto robi coś po mistrzowsku, to i tak zawsze znajdzie się jakiś Azjata, który i tak zrobi to lepiej. Jeżeli chodzi o breakdance, to po tym filmiku trudno nie przyznać racji.
Jak Azjaci oklejają paczki? Jak Azjaci oklejają paczki?
Jak Azjaci oklejają paczki?
3086
Obejrzyj
Chociaż trudno doszukać się w tym działaniu jakiejkolwiek logiki, to trzeba przyznać, że to z pewnością nie jest pierwszy karton, który ten chłopak okleił. Zachęcamy do obejrzenia!
Niezwykły pokaz baniek mydlanych Niezwykły pokaz baniek mydlanych
Niezwykły pokaz baniek mydlanych
4123
Obejrzyj
Już w dzieciństwie każdy z nas wiedział, że puszczanie baniek mydlanych to prawdziwa sztuka. Pani Any Yang uczyniła z tego prawdziwą sztukę, tworząc bańki, które zapierają dech w piersiach.
Koreańczyk kontra maszyna do boksowania Koreańczyk kontra maszyna do boksowania
Koreańczyk kontra maszyna do boksowania
3883
Obejrzyj
Azjaci zawsze potrafią zaskoczyć. Nie inaczej jest z tym jegomościem, który postanowił nieco inaczej zbić gruszkę w maszynie do boksowania. Trzeba przyznać, że ma chłopak krzepę.
Jak wystraszyć Koreańczyków? Jak wystraszyć Koreańczyków?
Jak wystraszyć Koreańczyków?
3074
Obejrzyj
Azjaci z natury raczej nie są strachliwi i jest ich znacznie trudniej wystraszyć niż nas. Na szczęście nic nie jest na świecie idealne i na każdego znajdzie się jakiś sposób.
Rosyjska ruletka w amerykańskim Mam Talent Rosyjska ruletka w amerykańskim Mam Talent
Rosyjska ruletka w amerykańskim Mam Talent
6029
Obejrzyj
Gotowi na odrobinę emocji? To co powiecie na zabawę w rosyjską ruletkę przy pomocy zszywaczy? Oczywiście czemu by nie wziąć jednego z jurorów do zabawy. Lepiej nie powtarzajcie tego w domu.
Molestowanie seksualne w pracy Molestowanie seksualne w pracy
Molestowanie seksualne w pracy
39091
Obejrzyj
Molestowanie seksualne może być poważnym problemem nie tylko dla kobiet, ale też dla starszych pomarszczonych dżentelmenów. Wyrazy współczucia proszę zostawić w komentarzach.
Zabawy Azjatów Zabawy Azjatów
Zabawy Azjatów
44188
Obejrzyj
Potęga tłumu jest ogromna