Tag bajka - śmieszne filmiki

Mały szewc Mały szewc
Mały szewc
2466
Obejrzyj
Ładna, animowana historia o przygodach "małego" szewca i losach jego lokalnego sklepiku w konfrontacji z przyjezdnym sprzedawcom. Animacja ma oczywiście morał i głębsze przesłanie, które na wiele sposobów można porównywać z...
Śmietnikowe walki (Dubbing PL) Śmietnikowe walki (Dubbing PL)
Śmietnikowe walki (Dubbing PL)
2021
Obejrzyj
Kolejna produkcja z pełnym dubbingiem od Pawlikowych Fandubów. Tym razem główni bohaterowie stanęli do epickiej walki... na śmietniku w jakimś bocznym zaułku. Jak skończyło się to starcie? Przekonajcie się sami!
Cyanide & Happiness: księżniczka Cyanide & Happiness: księżniczka
Cyanide & Happiness: księżniczka
2884
Obejrzyj
Księżniczki z bajek zawsze marzą o przystojnych książętach lub rycerzach, którzy będą uosobieniem wszystkich cnót. Żadna z bajek o tym nie mówi, ale z pewnością nie każda dostała to co chciała za pierwszym razem.
Anime w prawdziwym życiu Anime w prawdziwym życiu
Anime w prawdziwym życiu
31
2
3278
Obejrzyj
Jak wyglądałaby pozornie zwyczajna, niewinna sprzeczka o ostatni kawałek pizzy, gdyby nie wydarzyła się ona w rzeczywistym świecie, a w świecie anime? Teraz macie okazję się przekonać! Mogą się przydać podstawy języka...
Crash zoom - Filmowa masakra (Dubbing PL) Crash zoom - Filmowa masakra (Dubbing PL)
Crash zoom - Filmowa masakra (Dubbing PL)
2094
Obejrzyj
Główni bohaterzy postanowili nakręcić film. Nadpobudliwy reżyser amator i wyrwana z nudy dziewczyna mieli stworzyć zgrany, filmowy duet. Co z tego wyszło? Jak daleko została przesunięta granica absurdu? Sprawdźcie sami!
Dragonz Ball PeePee (Dubbing PL) Dragonz Ball PeePee (Dubbing PL)
Dragonz Ball PeePee (Dubbing PL)
15
8
2743
Obejrzyj
Znacie kogoś, kto nie pamięta serii Dragon Ball? Jeżeli tak, to powinniście usunąć go ze znajomych na Facebooku, bo ten tytuł powinien znać każdy. Tym razem macie okazję obejrzeć jego rysunkową parodię z pełnym dubbingiem!
Fazbear i przyjaciele Fazbear i przyjaciele
Fazbear i przyjaciele
47
6
6157
Obejrzyj
Animowany filmik dotyczący popularnej gry "Five nights at Freddy's". W grze wcielamy się w nowego pracownika mrocznej pizzerii. W tym filmiku mamy okazję poznać tę historię od drugiej strony. Zachęcamy do obejrzenia!
Cyber Marian: Pojebajka Cyber Marian: Pojebajka "Smerfy i Mars"
Cyber Marian: Pojebajka "Smerfy i Mars"
3048
Obejrzyj
Drugi odcinek serii "Pojebajka" autorstwa Cyber Mariana. Tym razem Cyber Marian musi zmierzyć się z próbą wrobienia go w przestępstwo. Dzielny bohater podejmuje kroki mające na celu oczyszczenie go z zarzutów. Co z tego wyszło?...
Rosyjska interpretacja Kubusia Puchatka Rosyjska interpretacja Kubusia Puchatka
Rosyjska interpretacja Kubusia Puchatka
3157
Obejrzyj
Oto rosyjskie, twerkowe wykonanie Kubusia Puchatka. Fabuła nie jest skomplikowana, więc znajomość języka rosyjskiego nie będzie potrzebna. Przyda się za to monitor z dużą rozdzielczością i otworzenie filmiku w wersji HD.
Bambi - 25 lat później Bambi - 25 lat później
Bambi - 25 lat później
2470
Obejrzyj
Pamiętacie bajkę Bambi? Oto humorystyczny zwiastun filmowej kontynuacji bajki Disneya. Typowy dla amerykańskiego kina akcji klimat oraz montaż. W roli głównej Dwayne "The Rock" Johnson.
Serial DragonBall Serial DragonBall
Serial DragonBall
3177
Obejrzyj
Wstęp do historii, która ma zostać przedstawiona w serialowej wersji Dragon Ball Z. Po nieudanej wersji kinowej jest nadzieja na to, że ktoś wziął się za to i zrealizują to tak jak należy.
Bajka o expremierze Tusku Bajka o expremierze Tusku
Bajka o expremierze Tusku
2567
Obejrzyj
Bajka o byłym premierze Donaldzie Tusku. Jak daleko tym razem posunął się Baj-Kał? Czy przedstawiona historyjka brzmi znajomo? Sprawdźcie i oceńcie sami.
Bohaterowie Disneya zaskakują kupujących w centrum handlowym Bohaterowie Disneya zaskakują kupujących w centrum handlowym
Bohaterowie Disneya zaskakują kupujących w centrum handlowym
2603
Obejrzyj
Podczas zakupów kupujących spotkała miła niespodzianka. Znane postacie z bajek Disneya, a raczej ich cienie dały show przez zasłonę.
Historia pewnego skarbu - bajka z morałem Historia pewnego skarbu - bajka z morałem
Historia pewnego skarbu - bajka z morałem
4019
Obejrzyj
Skarb to błogosławieństwo, ale również przekleństwo. Szczególnie, gdy znajdują go dwie osoby, które nie chcą się ze sobą podzielić, a zaczynają o niego walczyć.
POJEBAJKI - Szafa u Szwagra POJEBAJKI - Szafa u Szwagra
POJEBAJKI - Szafa u Szwagra
8533
Obejrzyj
U Szwagrów dzieją się dziwne rzeczy... Cyber Marian śpieszy im z pomocą, bo nie zostawia się kumpli w potrzebie.
Zabójcze teksty z kreskówek Zabójcze teksty z kreskówek
Zabójcze teksty z kreskówek
36
2
16116
Obejrzyj
Teksty w kreskówkach są tak napisane, że część znich rozumieją tylko dorośli. Wystarczy odrobina naszej, nieco dojrzalszej wiedzy i bardzo łatwo możemy dostrzec w nich drugie dno. Posłuchajcie najbardziej zabójczych tekstów z...