Tag broń - śmieszne filmiki

Strzelectwo dynamiczne Strzelectwo dynamiczne
Strzelectwo dynamiczne
2976
Obejrzyj
Temat posiadania oraz używania broni jest w Polsce coraz popularniejszy. Mimo tego, świadomość oraz wiedza większości społeczeństwa pozostawia dużo do życzenia. Przykładowo 99% ludzi nie wie, iż istnieje taki sport strzelecki,...
Jak działa kamizelka kuloodporna? Jak działa kamizelka kuloodporna?
Jak działa kamizelka kuloodporna?
3863
Obejrzyj
Czym jest i do czego służy kamizelka kuloodporna wie zapewne każdy - w końcu już sama nazwa wiele podpowiada. Jeżeli jednak interesowały was szczegóły jej zastosowania i budowy, to teraz macie okazję!
Obrona konieczna w Polsce Obrona konieczna w Polsce
Obrona konieczna w Polsce
2107
Obejrzyj
Wiele razy słyszy się o historiach, w których ofiara napadu czy rabunku została nagle oprawcą, bo broniła swojego mienia lub siebie samego. Jak wygląda to w praktyce? Przed wami ciekawy wywiad z ekspertem w tej dziedzinie.
Antoni Macierewicz o broni elektromagnetycznej w Polsce Antoni Macierewicz o broni elektromagnetycznej w Polsce
Antoni Macierewicz o broni elektromagnetycznej w Polsce
4970
Obejrzyj
Czy w Polsce testowana jest na obywatelach broń elektromagnetyczna? Nie można tego ignorować! To sprawa dla Anotniego Macierewicza!
Pistolet legenda - Glock 17 Pistolet legenda - Glock 17
Pistolet legenda - Glock 17
2168
Obejrzyj
Broń to dziedzina, z którą większość nie ma do czynienia na co dzień. Mimo tego z gier, filmów czy książek kojarzymy najbardziej charakterystyczne modele broni np. AK-47. Wśród pistoletów za legendę uchodzi Glock 17 i to o nim...
Cyanide & Happiness: Klasa Cyanide & Happiness: Klasa
Cyanide & Happiness: Klasa
4119
Obejrzyj
Kiedy po kryjomu bawisz się czymś w klasie, musisz uważać aby nie zauważył tego nauczyciel. Trudno powiedzieć jak zareaguje i istnieje ryzyko, że będziesz musiał "podzielić" się tym z całą swoją klasą.
Minigun na strzały Minigun na strzały
Minigun na strzały
3316
Obejrzyj
Czym jest minigun chyba nie trzeba nikomu wyjaśniać, bo wie to z pewnością każda osoba, która lubi totalną rozwałkę i zniszczenie. Pewien Pan wpadł na pomysł by stworzyć taką właśnie maszynkę, ale strzelającą... strzałami!
Airsoftowy cheater złapany na kamerce Airsoftowy cheater złapany na kamerce
Airsoftowy cheater złapany na kamerce
2834
Obejrzyj
Zabawy typu airsoft, w odróżnieniu od paintballa w dużym stopniu opierają się na uczciwości oraz zaufaniu między zawodnikami. Czasami jednak trafiają się ludzie, którzy nie rozumieją idei tej gry. Przykład takiego zachowania...
Ile strzałów trzeba oddać by karabin zaczął się topić? Ile strzałów trzeba oddać by karabin zaczął się topić?
Ile strzałów trzeba oddać by karabin zaczął się topić?
2386
Obejrzyj
Nie jest tajemnicą, że podczas strzelania z broni palnej wydzielana jest temperatura. Pewien Pan postanowił sprawdzić ile strzałów z rzędu musiałby oddać, by wspomniana temperatura była wystarczająca do stopienia karabinu.
Ograniczenia UE w sprawie broni to absurd Ograniczenia UE w sprawie broni to absurd
Ograniczenia UE w sprawie broni to absurd
2235
Obejrzyj
Dużo mówi się ostatnimi czasy o tym, że Europejczycy powinni zacząć się zbroić w obliczu zagrożeń, które stanowią napływający w nasze strony islamiści. Zamachy i ilość ofiar jedynie potwierdza ten fakt. Logika tego typu nie...
Jak naprawdę walczono mieczem? Jak naprawdę walczono mieczem?
Jak naprawdę walczono mieczem?
3087
Obejrzyj
Istnieje wiele mitów na temat walki bronią białą, a w szczególności na temat walki przy użyciu miecza. Przed wami ciekawy wykład na temat tego jak faktycznie posługiwano się tego rodzaju bronią.
Pistolet 1911 w zwolnionym tempie Pistolet 1911 w zwolnionym tempie
Pistolet 1911 w zwolnionym tempie
2579
Obejrzyj
Coś dla fanów broni palnej lub ogólnie ujmując fanów broni. Pistolet 1911 w ujęciach slow motion, na których zobaczyć można dokładną mechanikę ruchu każdej z części tej broni podczas wystrzału.
10 nietypowych broni 10 nietypowych broni
10 nietypowych broni
2721
Obejrzyj
Ludzie nieustannie prowadzą wyścig w rozwoju technik mających jak najskuteczniej uśmiercać lub robić to na jak największą skalę. Wśród pomysłów i projektów znalazły się także nietypowe wynalazki. Oto dziesięć z nich.
Jak wstrzelić się w piosenkę? Jak wstrzelić się w piosenkę?
Jak wstrzelić się w piosenkę?
20
1
3394
Obejrzyj
Krótka scena z serialu "The Last Man on Earth". Jedna z bohaterek wołała o pomoc i chcąc zwrócić na siebie uwagę oddała kilka strzałów w powietrze. Co z tego wyszło? Przekonajcie się sami.
Broń ninja Broń ninja
Broń ninja
3001
Obejrzyj
Wojowników ninja znamy główne z filmów oraz gier. Chociaż z pewnością bylibyśmy w stanie wskazać, przynajmniej część broni, która się nam z nimi kojarzy, to z pewnością nie wszystko bylibyśmy w stanie nazwać lub wyjaśnić jak...
Marzenie każdego gracza - ultimate gun Marzenie każdego gracza - ultimate gun
Marzenie każdego gracza - ultimate gun
24
2993
Obejrzyj
Każdy zaprawiony gra, posiada swój ulubiony styl gry, a zazwyczaj także ulubiony ekwipunek i broń. Niekiedy jednak stajemy przed trudnym wyborem i trudno jest nam się zdecydować. Co gdybyśmy mogli operować uniwersalną bronią,...