Tag chłopak - śmieszne filmiki

Zamiana ról: przyjaźń Zamiana ról: przyjaźń
Zamiana ról: przyjaźń
2027
Obejrzyj
Nie ulega wątpliwości, że relacje męsko-męskie, zupełnie odbiegają od tych między dwoma przedstawicielkami płci pięknej. Najbardziej widać to oczywiście, kiedy dochodzi do małej zamiany.
Fortepian w centrum handlowym Fortepian w centrum handlowym
Fortepian w centrum handlowym
2623
Obejrzyj
Kolejny z przykładów, że nie warto oceniać książki po okładce. Chłopak wyglądający jak kopia Justina Biebera sprzed kilku lat, dał popis swoich umiejętności na fortepianie, w galerii handlowej.
Kradzież kieszonkowa Kradzież kieszonkowa
Kradzież kieszonkowa
2783
Obejrzyj
Jak byś zareagował, gdybyś zobaczył drobnego złodzieja w akcji? Spróbowałbyś go zatrzymać, zwróciłbyś uwagę ofierze tego zdarzenia czy może przeszedłbyś obok tego zupełnie obojętnie? Sprawdź jak reagowali przypadkowi przechodnie!
Dziewczyny bez makijażu Dziewczyny bez makijażu
Dziewczyny bez makijażu
2589
Obejrzyj
Niektóre dziewczyny wręcz panicznie boją pokazywać się bez makijażu. Oto krótki filmik parodiujący podejście dziewczyn do samych siebie, kiedy ich makijaż nie jest gotowy lub jeszcze się za niego nie zabrały.
Początkujący iluzjonista i sztuczki z monetą Początkujący iluzjonista i sztuczki z monetą
Początkujący iluzjonista i sztuczki z monetą
2231
Obejrzyj
Chociaż to pierwsze kroki głównego bohatera z magicznymi sztuczkami, to od razu widać, że chłopak ma w sobie potencjał. Przed wami krótka prezentacja jego umiejętności. Zachęcamy do obejrzenia!
Seria omdleń w wesołym miasteczku Seria omdleń w wesołym miasteczku
Seria omdleń w wesołym miasteczku
4111
Obejrzyj
Dwóch kolegów postanowiło udać się wspólnie do wesołego miasteczka. Chociaż przed przejażdżką nie zapowiadało się na dramatyczne przeżycia, to w jej trakcie, jednemu z uczestników zdarzyło się zemdleć... kilka razy.
Cała prawda o mężczyznach Cała prawda o mężczyznach
Cała prawda o mężczyznach
2953
Obejrzyj
AbstrachujeTV i ich najnowsza produkcja. Tym razem mamy okazję obejrzeć reportaż przedstawiający całą prawdę o polskich mężczyznach. Trafiacie w kanon czy może łamiecie stereotyp?
Don Juan z Gdańska Don Juan z Gdańska
Don Juan z Gdańska
2058
Obejrzyj
Jak zaimponować swojej dziewczynie przed kamerą? Popisem siły? Wiedzą? Charyzmą? Chłopak z tego video postawił na skomplikowany i wielokrotnie złożony komplement, którym z pewnością podbił serca wszystkich niewiast.
Jak przetestować twardziela? Jak przetestować twardziela?
Jak przetestować twardziela?
2677
Obejrzyj
Chłopak starał się uspokoić dziewczynę i zachować zimną krew. Niestety, kiedy maszyna ruszyła, zdał sobie sprawę z tego, że to raczej on będzie potrzebował pomocy po zakończeniu "podróży".
Ukryta prawda 3 Ukryta prawda 3
Ukryta prawda 3
2698
Obejrzyj
Zbiór historyjek z życia wziętych. Niektóre z pewnością zostały lekko podkolorowane, ale w końcu czego nie robi się dla publiki? Warto dodać, że chłopaki przechodzą wreszcie od słów do czynów.
Kumpel na dziś - Kumplofon Kumpel na dziś - Kumplofon
Kumpel na dziś - Kumplofon
2074
Obejrzyj
Słyszeliście o kumplu na telefon? To całkiem wygodne rozwiązanie, bo bez ruszania swoich szanownych, czterech liter możemy poczuć się jak... z prawdziwym kumplem.
Wal śmiało Wal śmiało
Wal śmiało
3591
Obejrzyj
Rozmowa chłopaka z dziewczyną, którzy poznali się na imprezie, ale... chłopak tego nie pamięta.
Gejowskie chwile Gejowskie chwile
Gejowskie chwile
5290
Obejrzyj
W życiu każdego faceta mogą zdarzyć się sytuacje, które nie do końca mu odpowiadają. Sąsiedztwo przy pisuarach, przytulania przy wspólnym spaniu, albo... upuszczone mydło. Jahaha pokaże Wam wszystkie te dziwne sytuacje, byście...
Co pieniądze potrafią zrobić z kobietą? Co pieniądze potrafią zrobić z kobietą?
Co pieniądze potrafią zrobić z kobietą?
10892
Obejrzyj
Mówi się, że pieniądze to nie wszystko, ale nie wszyscy wyznają tę zasadę. Pewna pani jest kompletnie nie zainteresowana chłopakiem, który próbuje ją zagadać. Oczywiście sytuacja zupełnie się zmienia, kiedy ten bezinteresownie...
Typowe kłótnie w związku Typowe kłótnie w związku
Typowe kłótnie w związku
3047
Obejrzyj
W związku zdarzają się lepsze i gorsze chwil. Typowe kłótnie z tych gorszych chwil przedstawił na filmiku Kisiel.
Niezwykle dobry tancerz z Polski Niezwykle dobry tancerz z Polski
Niezwykle dobry tancerz z Polski
2786
Obejrzyj
Polacy nie gęsi, też bardzo dużo potrafią! Myślicie, że wszystkie fajne akcje robią ludzie zza granicy? To bardzo się mylicie. Zobaczcie chłopaka z naszego, rodzimego Krosna, który pokaże Wam jak się tańczy.