Tag chłopak - śmieszne filmiki

Zamiana ról: przyjaźń Zamiana ról: przyjaźń
Zamiana ról: przyjaźń
2538
Obejrzyj
Nie ulega wątpliwości, że relacje męsko-męskie, zupełnie odbiegają od tych między dwoma przedstawicielkami płci pięknej. Najbardziej widać to oczywiście, kiedy dochodzi do małej zamiany.
Fortepian w centrum handlowym Fortepian w centrum handlowym
Fortepian w centrum handlowym
3418
Obejrzyj
Kolejny z przykładów, że nie warto oceniać książki po okładce. Chłopak wyglądający jak kopia Justina Biebera sprzed kilku lat, dał popis swoich umiejętności na fortepianie, w galerii handlowej.
Dziewczyny bez makijażu Dziewczyny bez makijażu
Dziewczyny bez makijażu
3109
Obejrzyj
Niektóre dziewczyny wręcz panicznie boją pokazywać się bez makijażu. Oto krótki filmik parodiujący podejście dziewczyn do samych siebie, kiedy ich makijaż nie jest gotowy lub jeszcze się za niego nie zabrały.
Początkujący iluzjonista i sztuczki z monetą Początkujący iluzjonista i sztuczki z monetą
Początkujący iluzjonista i sztuczki z monetą
2512
Obejrzyj
Chociaż to pierwsze kroki głównego bohatera z magicznymi sztuczkami, to od razu widać, że chłopak ma w sobie potencjał. Przed wami krótka prezentacja jego umiejętności. Zachęcamy do obejrzenia!
Seria omdleń w wesołym miasteczku Seria omdleń w wesołym miasteczku
Seria omdleń w wesołym miasteczku
5801
Obejrzyj
Dwóch kolegów postanowiło udać się wspólnie do wesołego miasteczka. Chociaż przed przejażdżką nie zapowiadało się na dramatyczne przeżycia, to w jej trakcie, jednemu z uczestników zdarzyło się zemdleć... kilka razy.
Cała prawda o mężczyznach Cała prawda o mężczyznach
Cała prawda o mężczyznach
3270
Obejrzyj
AbstrachujeTV i ich najnowsza produkcja. Tym razem mamy okazję obejrzeć reportaż przedstawiający całą prawdę o polskich mężczyznach. Trafiacie w kanon czy może łamiecie stereotyp?
Don Juan z Gdańska Don Juan z Gdańska
Don Juan z Gdańska
2645
Obejrzyj
Jak zaimponować swojej dziewczynie przed kamerą? Popisem siły? Wiedzą? Charyzmą? Chłopak z tego video postawił na skomplikowany i wielokrotnie złożony komplement, którym z pewnością podbił serca wszystkich niewiast.
Jak przetestować twardziela? Jak przetestować twardziela?
Jak przetestować twardziela?
3218
Obejrzyj
Chłopak starał się uspokoić dziewczynę i zachować zimną krew. Niestety, kiedy maszyna ruszyła, zdał sobie sprawę z tego, że to raczej on będzie potrzebował pomocy po zakończeniu "podróży".
Ukryta prawda 3 Ukryta prawda 3
Ukryta prawda 3
3213
Obejrzyj
Zbiór historyjek z życia wziętych. Niektóre z pewnością zostały lekko podkolorowane, ale w końcu czego nie robi się dla publiki? Warto dodać, że chłopaki przechodzą wreszcie od słów do czynów.
Kumpel na dziś - Kumplofon Kumpel na dziś - Kumplofon
Kumpel na dziś - Kumplofon
2406
Obejrzyj
Słyszeliście o kumplu na telefon? To całkiem wygodne rozwiązanie, bo bez ruszania swoich szanownych, czterech liter możemy poczuć się jak... z prawdziwym kumplem.
Wal śmiało Wal śmiało
Wal śmiało
4445
Obejrzyj
Rozmowa chłopaka z dziewczyną, którzy poznali się na imprezie, ale... chłopak tego nie pamięta.
Gejowskie chwile Gejowskie chwile
Gejowskie chwile
6008
Obejrzyj
W życiu każdego faceta mogą zdarzyć się sytuacje, które nie do końca mu odpowiadają. Sąsiedztwo przy pisuarach, przytulania przy wspólnym spaniu, albo... upuszczone mydło. Jahaha pokaże Wam wszystkie te dziwne sytuacje, byście...
Co pieniądze potrafią zrobić z kobietą? Co pieniądze potrafią zrobić z kobietą?
Co pieniądze potrafią zrobić z kobietą?
11997
Obejrzyj
Mówi się, że pieniądze to nie wszystko, ale nie wszyscy wyznają tę zasadę. Pewna pani jest kompletnie nie zainteresowana chłopakiem, który próbuje ją zagadać. Oczywiście sytuacja zupełnie się zmienia, kiedy ten bezinteresownie...
Typowe kłótnie w związku Typowe kłótnie w związku
Typowe kłótnie w związku
3428
Obejrzyj
W związku zdarzają się lepsze i gorsze chwil. Typowe kłótnie z tych gorszych chwil przedstawił na filmiku Kisiel.
Niezwykle dobry tancerz z Polski Niezwykle dobry tancerz z Polski
Niezwykle dobry tancerz z Polski
3419
Obejrzyj
Polacy nie gęsi, też bardzo dużo potrafią! Myślicie, że wszystkie fajne akcje robią ludzie zza granicy? To bardzo się mylicie. Zobaczcie chłopaka z naszego, rodzimego Krosna, który pokaże Wam jak się tańczy.
Kilka pytań o goleniu Kilka pytań o goleniu
Kilka pytań o goleniu
3473
Obejrzyj
Kto by się spodziewał, że z głupiego pytania "Co golimy?" może wyniknąć taki fajny dialog. W sumie nie wiemy czy głupsze jest pytanie, czy sama odpowiedź, ale wiemy jedno. Jest naprawdę śmiesznie. Zobaczcie sami.