Tag chodzenie - śmieszne filmiki

Cyanide & Happiness: Ślady Cyanide & Happiness: Ślady
Cyanide & Happiness: Ślady
12
8
3761
Obejrzyj
Cyanide najwidoczniej wraca do warsztatu Pawlikowych Fandubów! Tym razem opowieść, w której można nawet odnaleźć pouczający morał. Przed obejrzeniem zalecany dobry humor i dystans do kwestii religijnych.
Robot Atlas Robot Atlas
Robot Atlas
2450
Obejrzyj
Nadal sądzicie, że aktualny rozwój technologicznych, jeżeli o roboty chodzi, zatrzymał się na japońskich zabawkach, które potrafiły nalać kawę lub kopnąć piłkę w wybranym kierunku? Musicie sporo nadrobić, a ten filmik pokaże...
Spacerowa deska Spacerowa deska
Spacerowa deska
1908
Obejrzyj
Japończycy wręcz słyną z dziwnych lub jak kto woli "oryginalnych" pomysłów. Tym razem wpadli na pomysł stworzenia urządzenia, dzięki któremu spacer moglibyśmy zamienić w przejażdżkę.
Idę sobie... Idę sobie...
Idę sobie...
17
6
3654
Obejrzyj
Ciekawiło Was kiedyś co myślą ludzie, który chodzą po ulicach? A co jakby udało się wejść z mózgi ludzi i odczytać ich myśli? Posłuchajmy.
Wielka moc w małym klocku Wielka moc w małym klocku
Wielka moc w małym klocku
3551
Obejrzyj
Nie ma chyba gorszego bólu niż nadepnięcie gołą stopą na klocek Lego. Wielka moc drzemie w każdym klocku, a już zwłaszcza jeśli komuś nie chciało się ubierać kapci!
Chodzenie po krystalicznie czystym lodzie Chodzenie po krystalicznie czystym lodzie
Chodzenie po krystalicznie czystym lodzie
2827
Obejrzyj
Może to wygląda jak sztuczka z Biblii, ale wcale tak nie jest. W słowackich Tatrach można się przekonać jak wygląda lód przy nieskazitelnej wodzie.
Niekryty krytyk ocenia idę albo nie idę Niekryty krytyk ocenia idę albo nie idę
Niekryty krytyk ocenia idę albo nie idę
2413
Obejrzyj
Niekryty krytyk postanowił się wziąć za lubiany przez Was materiał, jednej z wędrówek miłego pana. No bo przecież w końcu ten pan, zadaje pytania tak ważne dla ludzkości. Idę, albo nie idę. Zresztą zobaczcie sami, co na ten...
Idealne pacnięcie Idealne pacnięcie
Idealne pacnięcie
2655
Obejrzyj
Ludzie chodzą sobie jak chcą, nie ważne czy to chodnik, ulica, czy zupełnie inne miejsce. Nie zwracają uwagi na znaki, ani na innych uczestników drogi. Mają również gdzieś szlabany, ale na szczęście ta lekcja, szybko to zmieni....
Można chodzić po wodzie Można chodzić po wodzie
Można chodzić po wodzie
7365
Obejrzyj
Tak, tak, nikt nie ma praw na chodzenie po wodzie na wyłączność. No, może woda to za dużo powiedziane, bo mamy do czynienia z nieco inną substancją, ale to dalej płyn. Chcecie zobaczyć, jak się chodzi po płynie? Proszę bardzo....
Śmieszny chód Norwegów Śmieszny chód Norwegów
Śmieszny chód Norwegów
4394
Obejrzyj
Północ Europy zawsze wydawała się trochę dziwna, ale to jak chodzą w Norwegii to lekkie przegięcie. Chyba nie tylko zwyczaje są tam trochę inne, ale grawitacja również działa zupełnie inaczej. Zobaczcie sami.
Chodzenie po linie zawieszonej między dwoma ciężarówkami Chodzenie po linie zawieszonej między dwoma ciężarówkami
Chodzenie po linie zawieszonej między dwoma ciężarówkami
2305
Obejrzyj
To nie jest kolejny filmik o chodzeniu po linie... właściwie to jest ale tym razem lina zawieszona jest pomiędzy dwoma ciężarówkami. Ponadto, nałożony zostaje limit czasowy w postaci tunelu który przetnie linę
Ahh ta grawitacja Ahh ta grawitacja
Ahh ta grawitacja
3529
Obejrzyj
Przyciągnie ziemskie i ruch obrotowy ziemi może naprawdę utrudnić człowiekowi życie.
Krowy i krowy Krowy i krowy
Krowy i krowy
3938
Obejrzyj
Krowy załapały kolejną niebezpieczną chorobę. Naukowcy nie wiedzą jeszcze czy jedzenie zarażonego mięsa będzie miało wpływ na człowieka. A tak poważnie to przegięta animacja z krowami w roli głównej.
Świat oczami żółwia Świat oczami żółwia
Świat oczami żółwia
3566
Obejrzyj
Świat oczami żółwia to może nie do końca trafne określenie, ale filmik chociaż po części pokazuje jak wygląda życie gada z twardą skorupą.
Idę albo nie idę Idę albo nie idę
Idę albo nie idę
7356
Obejrzyj
Facet nie może sobie poradzić z kilkoma egzystencjalnymi problemami, więc zaczął je analizować na głos w celu lepszego ich zrozumienia.
Dlaczego koty nie chodzą na spacer? Dlaczego koty nie chodzą na spacer?
Dlaczego koty nie chodzą na spacer?
5942
Obejrzyj
Dlaczego właściciele nie wychodzą ze swoimi futrzanymi przyjaciółmi na spacer? Odpowiedź znajdziecie w poniższym filmiku.