Tag część - śmieszne filmiki

10 faktów o ukrytej sieci 10 faktów o ukrytej sieci
10 faktów o ukrytej sieci
10635
Obejrzyj
Internet to rozległa, cybernetyczna przestrzeń, która nigdy nie zostanie zbadana w całości. Nie od dzisiaj wiemy także o istnieniu "ukrytej sieci", czyli tej części, w której dzieją się prawdziwe cuda, zazwyczaj niezgodne z...
Nowy poziom protez Nowy poziom protez
Nowy poziom protez
13136
Obejrzyj
Jakiś czas temu powstała technologia, dzięki której konstrukcja protez - na przykład nóg, znalazła się na zupełnie innym poziomie. Ten filmik, a szczególnie niespodzianka mniej więcej w jego połowie wgniata w fotel!
Przemyślenia Niekrytego Krytyka: Szkoła II Przemyślenia Niekrytego Krytyka: Szkoła II
Przemyślenia Niekrytego Krytyka: Szkoła II
2303
Obejrzyj
Polscy producenci telewizyjni prześcigają się w coraz głupszych pomysłach i programach, którymi nadmiar wolnego czasu mają zabijać nasze babcie. "Szkoła" to zdecydowanie jeden z tych programów, a Niekryty Krytyk po raz kolejny...
Kompilacja BDF #45 Kompilacja BDF #45
Kompilacja BDF #45
20
2
3525
Obejrzyj
Przed wami najnowsza kompilacja BDF, czyli bardzo dziwnych filmików! Gdyby ktoś kazał nam opisać w skrócie czym jest internet, to jedna z takich kompilacji z całą pewnością stanowiłaby element opisu. Zapraszamy do oglądania!
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 100
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 100
2586
Obejrzyj
Seria z wypadkami i stłuczkami samochodowymi z rosyjskich dróg doczekała się setnej odsłony! Nie zapowiada się na to, aby Rosjanie zmieniali coś w stylu swojej jazdy, więc z pewnością możemy liczyć na kolejne części.
Fallout 4 w 33 sekundy Fallout 4 w 33 sekundy
Fallout 4 w 33 sekundy
13
8
3045
Obejrzyj
Gra Fallout 4 zrobiła przed premierą spore zamieszanie w sieci. Niestety, po premierze niektórym opadł entuzjazm, kiedy mógł już skonfrontować się z "gotowym produktem". Ktoś wpadł także na pomysł stworzenia błyskawiczne, bo 33...
Cyanide & Happiness: Harry Cyanide & Happiness: Harry "Przystojny Rzeźnik" II
Cyanide & Happiness: Harry "Przystojny Rzeźnik" II
2772
Obejrzyj
Jeżeli ktoś nie mógł doczekać się drugiej części przygód Harrego "Przystojnego Rzeźnika", to w końcu może odetchnąć z ulgą. Tym razem Harry zmierzy się z przykrą sytuacją, czyli przymusową zmianą pracy.
asdfmovie 9 asdfmovie 9
asdfmovie 9
3229
Obejrzyj
Minął już prawie rok od kiedy wyszła poprzednia część tej kultowej serii, ale na takie kontynuacje warto czekać. Czas na kolejną porcję szaleństwa wraz z kolejną częścią genialnego asdfmovie.
Co się dzieje podczas pracy dysku twardego? Co się dzieje podczas pracy dysku twardego?
Co się dzieje podczas pracy dysku twardego?
2780
Obejrzyj
Zastanawiało was kiedyś jak wygląda praca twardego dysku po uruchomieniu komputera? Jeżeli tak, to macie okazje (dosłownie i w przenośni) zobaczyć jak wygląda to "od środka". Zachęcam do obejrzenia!
Co można znaleźć w błotniku samochodowym? Co można znaleźć w błotniku samochodowym?
Co można znaleźć w błotniku samochodowym?
19
2
7483
Obejrzyj
Praca mechanika niekiedy może być naprawdę interesująca. Wystarczy, że przyjedzie do nas klient, który uskarża się na dziwne piszczenie w jednym z błotników. Co się uda tam odnaleźć? Przekonajcie się sami.
asdfmovie 7 asdfmovie 7
asdfmovie 7
3083
Obejrzyj
Chyba każdy zna asdfmovie. Zakręcony i bardzo specyficzny humor, który rozbawi każdego. Siódma część szalonej jazdy po absurdzie i bezsensie z napisami.
Inteligentny telefon z wymienialnych bloczków Inteligentny telefon z wymienialnych bloczków
Inteligentny telefon z wymienialnych bloczków
5935
Obejrzyj
Smartphone, który pozwala wybrać tylko potrzebne funkcje i tylko za potrzebne TOBIE funkcje zapłacić. Gdy jedna część się zepsuje wymieniasz ją za grosze w 5 sekund. Gdy będzie nowsza wersja też możesz wymienić jeśli czujesz...
Władca Pierścieni - Drużyna Wuwuzeli Władca Pierścieni - Drużyna Wuwuzeli
Władca Pierścieni - Drużyna Wuwuzeli
7328
Obejrzyj
Trailer do nowej części Władcy Pierścieni. Szykuje się naprawdę głośna produkcja.
Szybka rozbiórka Szybka rozbiórka
Szybka rozbiórka
4200
Obejrzyj
Ile trzeba poświęcić czasu na rozebranie popularnego garbusa? W przypadku tych mechaników niewiele ponad 40 sekund.