Tag człowiek - śmieszne filmiki

Wyciągniesz człowieka z BMW, ale nie BMW z człowieka Wyciągniesz człowieka z BMW, ale nie BMW z człowieka
Wyciągniesz człowieka z BMW, ale nie BMW z człowieka
14859
Obejrzyj
BMW to podobno nie marka, tylko styl życia. Ten filmik odwzorowuje to wręcz idealnie. Najpierw Pan z rzeczonego samochodu absurdalnie ustąpił pierwszeństwa, co kierowcom BMW według żartów się nie zdarza, a następnie......
Magiczna lampa i człowiek pomarańcza Magiczna lampa i człowiek pomarańcza
Magiczna lampa i człowiek pomarańcza
3247
Obejrzyj
Animacje JM rozkręciły się na dobre. Poziom absurdalnego poczucia humoru się podnosi, pomysłów i czasu najwidoczniej też nie brakuje. Wszystkich fanów humorystycznych abstrakcji zapraszamy do oglądania!
Masuj niewolniku! Masuj niewolniku!
Masuj niewolniku!
3638
Obejrzyj
Każde zwierze lubi zabawy ze swoim właścicielem, szczególnie, kiedy w grę wchodzi drapanie lub głaskanie. Ten pies dodatkowo postanowił wydawać komendy głosowe, żeby przypadkiem właścicielka się zbyt mocno nie ociągała.
Jak działa zdrowy człowiek Jak działa zdrowy człowiek
Jak działa zdrowy człowiek
2552
Obejrzyj
Spot reklamowy, będący częścią kampanii społecznej "Jak działa ZDROWY człowiek", realizowanej przez Ministerstwo Zdrowia. Pomysł nieskomplikowany, ale tekst daje do myślenia.
Świat ludzi (Rémi Gaillard) Świat ludzi (Rémi Gaillard)
Świat ludzi (Rémi Gaillard)
2048
Obejrzyj
Rémiego Gaillarda chyba nie trzeba nikomu przedstawić. Z czystym sumieniem można nazywać go ojcem internetowych pranków. Tym razem Rémi powraca z banalnym, z pozoru, żartem. Kiedy jednak zastanowić się nad ogólnym przesłaniem,...
Cyanide & Happiness: Cyrkowa sztuczka Cyanide & Happiness: Cyrkowa sztuczka
Cyanide & Happiness: Cyrkowa sztuczka
22
1
2431
Obejrzyj
Nasi ulubieni, animowani bohaterzy powracają! Najnowszy filmik od Cyanide & Happiness. Tym razem wybierzemy się na niebezpieczny pokaz w bardzo nietypowym cyrku. Dlaczego nietypowym? Obejrzyjcie i przekonajcie się sami!
Jak miasto zmienia niektórych ludzi Jak miasto zmienia niektórych ludzi
Jak miasto zmienia niektórych ludzi
3518
Obejrzyj
Wielkomiejskie życie co niektórym może mocno uderzyć do głowy. Miasto może zmienić zwykłego człowieka w kolejnego, wymuskanego mieszczucha w rurkach. Najlepiej wiedzą o tym Abstrachuje, którzy pokażą jak miasto zmienia...
Rzeczy, których nie powinieneś robić, jeśli nie jesteś kotem Rzeczy, których nie powinieneś robić, jeśli nie jesteś kotem
Rzeczy, których nie powinieneś robić, jeśli nie jesteś kotem
3201
Obejrzyj
Koty to bardzo dziwne zwierzaki, ale chyba każdy już się do tego przyzwyczaił. A co by było gdyby ludzie zachowywali się jak koty? Na pewno byłoby zabawnie. Zresztą, przekonajcie się o tym sami.
Reakcja psów na szczekającego człowieka Reakcja psów na szczekającego człowieka
Reakcja psów na szczekającego człowieka
3891
Obejrzyj
Pamiętacie magika Jose Ahonena i jego psy? Tym razem zamiast testować na zwierzakach magię postanowił sprawdzić, jak czworonogi reagują na ludzkie...
Wszyscy jesteśmy ludźmi... Wszyscy jesteśmy ludźmi...
Wszyscy jesteśmy ludźmi...
6651
Obejrzyj
Wszyscy jesteśmy ludźmi, ale ludzie to po prostu ludzie. Warto obejrzeć cały film.
Helikopter napędzany przez rower Helikopter napędzany przez rower
Helikopter napędzany przez rower
3066
Obejrzyj
Wbrew pozorom wiele urządzeń pozostaje nadal niewynalezionych. Grupa ludzi postanowiła spróbować swoich sił w stworzeniu helikoptera napędzanego tylko siłą ludzkich mięśni. Zobaczcie sami co z tego wyszło.
Czego możemy nauczyć się od psów? Czego możemy nauczyć się od psów?
Czego możemy nauczyć się od psów?
2633
Obejrzyj
Nasze pupile mogą nas jeszcze wiele nauczyć. Zobaczcie filmik prezentujący zachowania za które kochamy masze zwierzaki. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich posiadaczy psów.
Gdyby człowiek był psem Gdyby człowiek był psem
Gdyby człowiek był psem
3898
Obejrzyj
Pomiędzy człowiekiem a psem istnieje bardzo duża różnica. Jak zmieniłyby się nasze nawyki i codzienne czynności gdybyśmy byli psami? To zobaczycie w najnowszym filmiku BuzzFeed.
Ludzie są niesamowici 2012 Ludzie są niesamowici 2012
Ludzie są niesamowici 2012
4478
Obejrzyj
Ludzie potrafią dokonać wiele, jeśli wytrwale pracują na swój sukces. Możecie przekonać się, co udało osiągnąć się pojedynczym jednostkom w 2012 roku.
Kot i Pies jako Twoi kumple! Kot i Pies jako Twoi kumple!
Kot i Pies jako Twoi kumple!
3488
Obejrzyj
Jak zachowywałyby się Twoje pupile, gdyby zostały wcielone w ludzkie powłoki? Ten filmik stara się odpowiedzieć właśnie na takie pytanie
Człowiek - gatunek specjalnej troski Człowiek - gatunek specjalnej troski
Człowiek - gatunek specjalnej troski
21
1
3921
Obejrzyj
Ubezpieczenie od bycia idiotą to bardzo przydatna rzecz, ponieważ idiotyzm zdarza się najlepszym w dzisiejszym świecie. Ten motyw wykorzystała jedna ubezpieczalnia tworząc tę wspaniałą reklamę.