Tag czołg - śmieszne filmiki

Romantyczna rocznica Romantyczna rocznica
Romantyczna rocznica
2708
Obejrzyj
Chłopak postanowił zaprosić dziewczynę na romantyczną kolację do lasu, z okazji ich rocznicy. Zaczął grać na gitarze, aż tu nagle... niespodzianka. Sprawdźcie sami co było dalej!
Czołgiem przez rów Czołgiem przez rów
Czołgiem przez rów
4215
Obejrzyj
Żołnierz nie ma myśleć, żołnierz ma wykonywać rozkazy. Kiedy dowódca mówi "przejedź przez rów", to przejeżdżasz przez rów i nie zadajesz pytań.
Cyanide & Happiness - Ryba Cyanide & Happiness - Ryba
Cyanide & Happiness - Ryba
20
1
3400
Obejrzyj
Akwarium może być ozdobą każdego domu, a widok rybek może relaksować. Oczywiście wszystko pod warunkiem, że akwarium jest tym na co wygląda.
Kolejny zwyczajny dzień w Rosji Kolejny zwyczajny dzień w Rosji
Kolejny zwyczajny dzień w Rosji
3511
Obejrzyj
W Rosji rzeczy, które u nich są na porządku dziennym potrafią nas bardzo zaskoczyć. Potrzebujecie przykładów? Wystarczy, że obejrzycie ten filmik i wszystko się Wam wyjaśni.
Polski czołg przyszłości Polski czołg przyszłości
Polski czołg przyszłości
4241
Obejrzyj
By utrzymać pozycję militarną trzeba ciągle unowocześniać swoje siły zbrojne. Jedna z firm zaprezentowała model koncepcyjny polskiego czołgu. Najnowsze technologie i nietypowy wygląd mają zapewnić Polsce przewagę na polu walki.
Drift czołgiem Drift czołgiem
Drift czołgiem
3564
Obejrzyj
Wejście w kontrolowany poślizg autem jest ryzykowne. Wymaga umiejętności i doświadczenia od kierowcy. Okazuje się, ze można też wykonać drift czołgiem. Zapraszamy do obejrzenia.
Niesamowita bitwa modeli czołgów Niesamowita bitwa modeli czołgów
Niesamowita bitwa modeli czołgów
3861
Obejrzyj
Grupa pasjonatów postanowiła nagrać pozorowaną bitwę modeli czołgów. Dodatkowo w akcji udział biorą też żołnierzyki i samoloty. Nie zabrakło też efektów specjalnych.
Jak się czuje czołgista Jak się czuje czołgista
Jak się czuje czołgista
4035
Obejrzyj
Armia ma wiele sekretów, które fani militariów chciałoby poznać. Dzięki temu nagraniu możecie zobaczyć jak czuje się czołgista w trakcie służby. Warto dodać, że na filmiku czołg oddaje kilka strzałów.
Prawo jazdy na czołg? Prawo jazdy na czołg?
Prawo jazdy na czołg?
4436
Obejrzyj
Formalne wymogi do prowadzenia pojazdu gąsienicowego odstawmy na chwilę na bok. Zamiast tego rzućmy okiem na umiejętności pewnego żołnierza w prowadzeniu takiej maszyny przez miasto.
Bomberman vs Tank Bomberman vs Tank
Bomberman vs Tank
31
11700
Obejrzyj
Spotkanie dwóch bohaterów pegasusowych gier. Zgadnijcie kto zwycięży, spryt czy ogromna masa?
Rozbity czołg Rozbity czołg
Rozbity czołg
9851
Obejrzyj
Teraz cała Polska będzie wiedzieć, że chorąży Andrzej dba bardziej o czołg, niż o własną żonę. Żołnierze wyklepią zderzak, ale z żoną to będzie musiał sobie sam poradzić. Uwaga, filmik zawiera wulgarne słownictwo, więc...
Wybuchowi pracownicy Wybuchowi pracownicy
Wybuchowi pracownicy
4288
Obejrzyj
Walka pomiędzy dwoma pracownikami, która zaczęła się od niewinnego czatu. Ten dzień nie był najlepszy dla nich i biura, w którym pracowali.
Drift czołgiem 2 Drift czołgiem 2
Drift czołgiem 2
5565
Obejrzyj
Wydawałoby się, że takim ciężkim pojazdem, który nie posiada gumowych kół nie da się wpaść w poślizg. Jednak można, ale nie na asfalcie.
Drift czołgiem Drift czołgiem
Drift czołgiem
6671
Obejrzyj
Tego jeszcze nie było. Po samochodach nadszedł czas na drifty czołgiem.