Tag deszcz - śmieszne filmiki

Pomocny Pan z Mercedesa Pomocny Pan z Mercedesa
Pomocny Pan z Mercedesa
3123
Obejrzyj
Nagłe zatrzymanie auta i wyjście z niego na środku ulicy z pewnością w większości przypadków kojarzy się z agresywnymi kierowcami, którzy nie mogą zrozumieć, że nie są na ulicy sami. W tym przypadku wyszło trochę inaczej.
Kompilacja Kompilacja "pogodowych" wypadków - FailArmy 2016
Kompilacja "pogodowych" wypadków - FailArmy 2016
3221
Obejrzyj
Przyszedł czas na kolejną tematyczną kompilację FailArmy i tym razem będziemy mieli okazję zobaczyć serię wypadków powiązanych z panującą aurą pogodową. Zapraszamy do oglądania!
El Niño - kostium na Halloween El Niño - kostium na Halloween
El Niño - kostium na Halloween
2812
Obejrzyj
Internet zalewa fala pomysłowych strojów i kostiumów na Halloween. Niektóre wykonywane są profesjonalnie w każdym calu, ale czasami wystarczy odrobina kreatywności i sam pomysł deklasuje wszystkie, najbardziej odpicowane...
Deszczowe chmury nad miastem Deszczowe chmury nad miastem
Deszczowe chmury nad miastem
2065
Obejrzyj
Filmik przedstawia proces formowania się deszczowych chmur nad jednym z miast. Jedno z ujęć pokazuje również, jak wraz z deszczem na miasto opadają kawałki chmury. Zapraszamy do oglądania.
Wiosenny prysznic - Simon's cat Wiosenny prysznic - Simon's cat
Wiosenny prysznic - Simon's cat
2559
Obejrzyj
Koty nie lubią wody, ale czy wszystkie? Najnowsza odsłona kreskówkowej serii "Simon's Cat". Przygody zabawnego kota oraz jego towarzysza podczas deszczowego, wiosennego dnia. Zapraszamy do oglądania!
Tajwański szczęściarz uderzony wielkim głazem Tajwański szczęściarz uderzony wielkim głazem
Tajwański szczęściarz uderzony wielkim głazem
2831
Obejrzyj
W Polsce skutkiem złej pogody są zazwyczaj przewalone drzewa i uszkodzone dachy. Mieszkańcy Tajwanu mają większe zmartwienia. Zobaczcie co wydarzyło się na pewnej drodze podczas ulewy i silnego wiatru.
Całowałaś się w deszczu? Całowałaś się w deszczu?
Całowałaś się w deszczu?
4162
Obejrzyj
Jak sprawić by obca dziewczyna chciała się z Tobą całować? Wystarczy trochę inwencji i pomocy. Pewien mężczyzna pyta dziewczyny między innymi o to jaki pocałunek byłby dla nich najbardziej romantyczny. Dla większości z nich...
Czoło fali powodziowej Czoło fali powodziowej
Czoło fali powodziowej
3115
Obejrzyj
Silne opady nawiedziły ostatnio Stany Zjednoczone. Pewien śmiałek postanowił więc nakręcić jak wygląda czoło fali powodziowej. Rzadko jest to sama woda opadowa, a często różnego rodzaju konary i błoto zebrane po drodze. Warto...
Jazda motorem podczas deszczu Jazda motorem podczas deszczu
Jazda motorem podczas deszczu
2586
Obejrzyj
Jazda mechanicznymi jednośladami staje się coraz bardziej popularna. Oprócz obowiązkowego kasku, niektórzy inwestują też w specjalne buty czy skórzaną kurtkę. Ten pan nie chciał jednak by jego nowe ubranie nasiąknęło wodą, więc...
Silny deszcz podczas lądowania Silny deszcz podczas lądowania
Silny deszcz podczas lądowania
2924
Obejrzyj
Praca pilota nie należy do łatwych. Nawet w sytuacjach początkowo wyglądających znośnie może wydarzyć się coś złego. Zobaczcie jak podczas próby lądowania, nagle zmienia się pogoda i pilot całkowicie traci widoczność.
Jesień w pigułce Jesień w pigułce
Jesień w pigułce
2775
Obejrzyj
Jesień to dosyć kapryśna pora roku. Jeśli chcecie zobaczyć bardzo krótki filmik o tym, czego można się od niej spodziewać, to krótszego niż ten nie znajdziecie.
Reakcja kibiców na odwołany mecz Reakcja kibiców na odwołany mecz
Reakcja kibiców na odwołany mecz
3204
Obejrzyj
Jak zareagowali kibice na odwołany mecz? Oczywiście zdenerowaniem, rozczarowaniem, i besztaniem organizatorów. Niektórzy podchodzili do tego jednak nieco bardziej nerwowo jak pan z 44 sekundy.
Powódź jest blisko Powódź jest blisko
Powódź jest blisko
5479
Obejrzyj
Koniec jest tuż tuż, lepiej zacznijcie budować swoje arki.
Piorunujący spacer Piorunujący spacer
Piorunujący spacer
4939
Obejrzyj
Spacer z parasolką, deszcz i burzowa pogoda. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie spotkanie pierwszego stopnia z białym światłem.
Deszczowy superbohater Deszczowy superbohater
Deszczowy superbohater
3596
Obejrzyj
Ten superbohater ochroni Ciebie przed każda nawet najmniejszą kropelką deszczu. Od teraz deszcz już nigdy nie będzie sprawiał problemów ludzkości.
Odgłosy deszczu Odgłosy deszczu
Odgłosy deszczu
7332
Obejrzyj
Zamknijcie oczy i wsłuchajcie się dobrze w te dźwięki, a naprawdę pomyślicie, że pada deszcz.