Tag dowcip - śmieszne filmiki

Zrób mielone będę o szóstej - Jeleniejaja Zrób mielone będę o szóstej - Jeleniejaja
Zrób mielone będę o szóstej - Jeleniejaja
3288
Obejrzyj
Kolejna porcja ulicznych żartów od ekipy Jeleniejaja. Po niesamowicie udanym debiucie w zeszłym roku nie zwalniają tempa i nie zapowiada się na to aby miały skończyć się im świeże i zabawne pomysły. Zapraszamy!
Masz piękne oczy! Masz piękne oczy!
Masz piękne oczy!
5624
Obejrzyj
Najświeższa porcja żartów w wykonaniu Jelenichjaj. Na jakie pomysły wpadli tym razem? Czym zaskoczyli przypadkowych przechodniów na ulicach? Przekonajcie się sami!
Mistrz ulicznych żartów: kocham Pani pępek! Mistrz ulicznych żartów: kocham Pani pępek!
Mistrz ulicznych żartów: kocham Pani pępek!
3703
Obejrzyj
Autorzy kanału "jeleniejaja" atakują kolejną porcją ulicznych żartów. Po raz kolejny zaskakują także świeżością pomysłów oraz niespotykaną kreatywnością. Mamy nadzieję, że niebawem zrobi się o nich głośno w sieci, a tymczasem...
Mistrz ulicznych żartów Mistrz ulicznych żartów
Mistrz ulicznych żartów
3563
Obejrzyj
Autor kanału Jeleniejajeczka nie osiada na laurach. Ponownie zaskakuje świeżością swoich pomysłów i ich realizacją. Jedyną wadą filmiku pozostaje jego długość. Zdecydowanie chcemy więcej. Obejrzyjcie sami!
Szwagier shot: Numerek Szwagier shot: Numerek
Szwagier shot: Numerek
9950
Obejrzyj
Szwagry i ich najnowszy shot. Czego się spodziewać? Specjalności szwagrów, czyli klasycznego żartu w nowej, "video" odsłonie! Pamiętajcie, że czasami są pytania, na które lepiej nie znać odpowiedzi.
Pomożesz mi? Pomożesz mi?
Pomożesz mi?
2614
Obejrzyj
Jeśli nie wydaje się Wam podejrzane grzebanie drutem w samochodzie, to coś z Wami nie tak. Sprawa niby wygląda inaczej, kiedy prosi o to piękna dziewczyna, ale coś i tak tu śmierdzi. Zobaczcie kolejny dowcip od Bobsona.
Familiada - Łysol opowiada dowcip Familiada - Łysol opowiada dowcip
Familiada - Łysol opowiada dowcip
3466
Obejrzyj
Ktoś w końcu postanowił przebić genialne dowcipy króla sucharów i samemu objąć tron. Jeden z uczestników Familiady postanowił "rozśmieszyć" publiczność i prowadzącego program.
Szalony żart z piłeczkami Szalony żart z piłeczkami
Szalony żart z piłeczkami
19
1
4332
Obejrzyj
Roman Atwood nie należy do najpoważniejszych ludzi na świecie, ale z całą pewnością nie można mu zarzucić, że jest złym ojcem. Postanowił wykręcić żart swojej żonie zadowalając przy tym dzieciaki. Przed Wami jego szalony żart z...
Przejdziesz pod kijkiem na ślepo? Przejdziesz pod kijkiem na ślepo?
Przejdziesz pod kijkiem na ślepo?
3373
Obejrzyj
Lubimy podejmować wyzwania. Zwłaszcza kiedy rzuca nam je dwóch jegomościów w zbyt kolorowych strojach. Proste przejście pod kijem może być znacznie ciekawsze, jeśli zrobi się je na ślepo, ale czy to na pewno koniec wyzwania?
Straszenie nowego członka załogi strażaków Straszenie nowego członka załogi strażaków
Straszenie nowego członka załogi strażaków
3652
Obejrzyj
Ciężkie jest życie nowego. W szkole i w wojsku kocą, ale i tak gorzej ma ten strażak. Koledzy z remizy postanowili go straszyć przez ponad rok. Najwyraźniej w straży pożarnej znacznie dłużej jest się "tym nowym".
Najlepsze dowcipy Roman Atwooda z 2014-tego Najlepsze dowcipy Roman Atwooda z 2014-tego
Najlepsze dowcipy Roman Atwooda z 2014-tego
3147
Obejrzyj
W tym roku Roman nie próżnował, a najlepiej widać to na tym filmiku, w którym podsumowuje rok swojej ciężkiej, dowcipnej pracy. Na pewno będzie śmiesznie!
Najgorszy dowcipniś w Polsce Najgorszy dowcipniś w Polsce
Najgorszy dowcipniś w Polsce
3863
Obejrzyj
Istnieje bardzo cienka granica pomiędzy zwykłym chamstwem, a dowcipem. Przekonał się o tym Dakann, który padł ofiarą najgorszego dowcipnisia jakiego widział cały YouTube. Czy można go jakoś powstrzymać? To się okaże w...
Żart ze spadającym dzieckiem Żart ze spadającym dzieckiem
Żart ze spadającym dzieckiem
5400
Obejrzyj
Roman Atwood uwielbia wykręcać numery. Nie ma znaczenia kto jest jego ofiarą i jakim kosztem będzie się z kogoś śmiał. Tym razem ofiarą jego dowcipu stała się jego żona. Niecodziennie ogląda się, jak własne dziecko spada z piętra.
Żart z wydmuchaną kasą. Test uczciwości. Żart z wydmuchaną kasą. Test uczciwości.
Żart z wydmuchaną kasą. Test uczciwości.
3279
Obejrzyj
Amerykanie uwielbiają święto dziękczynienia i zawsze szukają fajnych sposobów by je uczcić. Nie inaczej jest z Romanem Atwoodem, który postanowił rozdać trochę gotówki. Zwykłe wręczanie ludziom banknotów jest nudne, więc...
Typowe suchary Typowe suchary
Typowe suchary
3860
Obejrzyj
Może i Karol Strasburger to król sucharów, ale są dowcipy, których nawet on nie opowiada. Tu z pomocą przychodzi Kisiel, który postanowił opowiedzieć kilka mniej lub bardziej znanych sucharów.
Filmy w prawdziwym życiu Filmy w prawdziwym życiu
Filmy w prawdziwym życiu
2734
Obejrzyj
Życie to nie film, ale czemu by nie wprowadzić kilku elementów z najlepszych produkcji do naszego życia? Do takiego samego wniosku doszedł Ravgor! Przechodnie na pewno będą zaskoczeni jego wygłupami.