Tag dowcip - śmieszne filmiki

Klaun - Rémi Gaillard Klaun - Rémi Gaillard
Klaun - Rémi Gaillard
3716
Obejrzyj
Rémi powraca, by ponownie wkręcać przechodniów i wycinać im różne numery. Tym razem przebrał się za klauna i postanowił wyciąć kilka numerów. Będzie się działo!
Najlepsze dowcipy na Halloween Najlepsze dowcipy na Halloween
Najlepsze dowcipy na Halloween
8607
Obejrzyj
Już niedługo Halloween i przydałoby się wykręcić komuś jakiś numer! Rahat może być inspiracją dla mnóstwa dowcipnisiów, ponieważ nikt nie robi takich żartów jak on.
Andrzej Grabowski opowiada dowcipy o żonach Andrzej Grabowski opowiada dowcipy o żonach
Andrzej Grabowski opowiada dowcipy o żonach
3810
Obejrzyj
Uwielbiany przez wszystkich, serialowy Ferdek postanowił opowiedzieć kilka dowcipów na Kieleckim Festiwalu Kąśliwości. Co jak co, ale ten człowiek wie co to znaczy dobry humor.
Żart z kupą na Lamborghini poszedł bardzo źle Żart z kupą na Lamborghini poszedł bardzo źle
Żart z kupą na Lamborghini poszedł bardzo źle
7669
Obejrzyj
Viral Brothers postanowili wyciąć numer kierowcy Lamborghini, który był strasznie agresywny na drodze. Nie przewidzieli jednak tego, co miało zaraz nastąpić. Uważajcie z kim zadzieracie, bo może się to skończyć tragicznie.
Żart z psią kupą Żart z psią kupą
Żart z psią kupą
4123
Obejrzyj
Roman Atwood sprawdza na ile pomocni potrafią być przechodnie w ściąganiu kupy z buta. Może to tylko naklejka na bucie z plastikową kupą, ale raczej nikt nie chciał się temu przyglądać. Wy byście mu pomogli?
Żart z łamaniem karku komuś nieznajomemu Żart z łamaniem karku komuś nieznajomemu
Żart z łamaniem karku komuś nieznajomemu
3323
Obejrzyj
Roman Atwood chyba nigdy nie wyrośnie ze swoich dowcipów. Dzisiaj za pomocą plastikowej buteleczki i swojego kumpla postanowił wkręcić kilku przechodniów. Zobaczcie jak ludzie reagują na złamanie karku komuś nieznajomemu.
Jak złapać ludzi na wędkę Jak złapać ludzi na wędkę
Jak złapać ludzi na wędkę
2260
Obejrzyj
To jest żart, który na pewno rozbawi każdego. Zarówno ofiarę dowcipu, dowcipnisia, no i Was. Czego potrzeba, żeby złowić sobie jakiegoś gościa? Banknot, wędka i oczywiście ostra walka o kasę.
Kapitan żartowniś Kapitan żartowniś
Kapitan żartowniś
3123
Obejrzyj
Kto powiedział, że dowcip musi być wydumany i musimy zrobić nie wiadomo co. Wystarczy prosty pomysł albo odpowiednia sytuacja. Udowodni to Wam nie kto inny jak... Kapitan żartowniś.
Żarty, które wyszły nie tak jak powinny Żarty, które wyszły nie tak jak powinny
Żarty, które wyszły nie tak jak powinny
3538
Obejrzyj
Niekiedy żarty wychodzą zupełnie inaczej niż się tego spodziewamy, a wtedy bardzo łatwo o tragedię. A już zwłaszcza kiedy zadaje się nieodpowiednie pytania, nieodpowiednim ludziom. Zobaczcie sami, jak źle mogą pójść żarty na...
Żart z Breaking Bad - SA Wardega Żart z Breaking Bad - SA Wardega
Żart z Breaking Bad - SA Wardega
4478
Obejrzyj
Każdy kto oglądał Breaking Bada praktycznie od razu się nim zakochał. Nie inaczej było z Wardegą, który postanowił nieco się wczuć w serial wraz z Człowiekiem Wargą. Zobaczcie jakie kłopoty z tego wynikły.
Dowcip Karola Strasburgera o dziewicy Dowcip Karola Strasburgera o dziewicy
Dowcip Karola Strasburgera o dziewicy
6234
Obejrzyj
Oj Karol... Ty i te twoje dowcipasy. Tytuł może brzmi i groźnie, ale pamiętajcie, że Familiada jest programem familijnym i raczej nie będzie tam zbereźnych treści. Tylko tak jak zawsze, genialny prowadzący i jego dowcipy, po...
Żart o psie, który chodził po wodzie Żart o psie, który chodził po wodzie
Żart o psie, który chodził po wodzie
4013
Obejrzyj
Pan Karol Strasburger coraz bardziej zadziwia lotnością swoich dowcipów. W końcu jego wieloletnia praktyka sucharologii do czegoś zobowiązuje. Usłyszcie kolejny "genialny" suchar prosto z naszego ulubionego teleturnieju Familiada.
Straszliwy dowcip na współlokatorze Straszliwy dowcip na współlokatorze
Straszliwy dowcip na współlokatorze
4433
Obejrzyj
Jeśli mieszkacie z kumplami, to lepiej uważajcie. Nie znacie ani dnia, ani godziny, kiedy Wasi ukochani kumple Was wkręcą. Rzecz jasna można paść ofiarą jakiegoś mniej strasznego dowcipu, ale warto być czujnym. Zobaczcie jak...
Prima Aprilis u Szwagra Prima Aprilis u Szwagra
Prima Aprilis u Szwagra
12069
Obejrzyj
Antek postanowił zajrzeć do Szwagra, w sprawie niezwykłej wagi. Okazuje się, że Szwagier miał przygotować imprezę z okazji Prima Aprilis, ale coś poszło strasznie nie tak. Zobaczcie co nawyprawiał Szwagier.
Karol Strasburger - Placki ziemniaczane Karol Strasburger - Placki ziemniaczane
Karol Strasburger - Placki ziemniaczane
6022
Obejrzyj
Kolejny doskonały popis mistrza wszelkich żartów, dowcipów i gagów, pana Karola Strasburgera. Uważajcie na ból brzucha ze śmiechu.
Jak nakarmić bezdomnych żartem! Jak nakarmić bezdomnych żartem!
Jak nakarmić bezdomnych żartem!
3377
Obejrzyj
Wystarczy zadzwonić jako policjant, powiedzieć, że ma się kilku agentów w przebraniu i że trzeba ich lekko dokarmić. Pomaganie może być takie proste!