Tag dubbing - śmieszne filmiki

Zwierzęcy dubbing Zwierzęcy dubbing
Zwierzęcy dubbing
32
1
10439
Obejrzyj
Zastanawialiście się, co by było gdybyśmy mogli rozumieć zwierzęta, a co więcej te mówiłby w naszym języku? Oto kilka sytuacji, w których taki układ mógłby być niezwykle zabawny. Zapraszamy do oglądania!
Czytanie w ruchu ust Czytanie w ruchu ust
Czytanie w ruchu ust
2855
Obejrzyj
Ktoś wpadł na genialny pomysł i idealnie dopasował alternatywne wersje wypowiedzi do ruchu ust zawodników oraz osób związanych z amerykańską ligą NFL. Efekt jest genialny, ale mogą przydać się podstawy języka angielskiego.
Crash zoom - Filmowa masakra (Dubbing PL) Crash zoom - Filmowa masakra (Dubbing PL)
Crash zoom - Filmowa masakra (Dubbing PL)
2336
Obejrzyj
Główni bohaterzy postanowili nakręcić film. Nadpobudliwy reżyser amator i wyrwana z nudy dziewczyna mieli stworzyć zgrany, filmowy duet. Co z tego wyszło? Jak daleko została przesunięta granica absurdu? Sprawdźcie sami!
Dzieci dubbingują zwierzęta Dzieci dubbingują zwierzęta
Dzieci dubbingują zwierzęta
24
7
6628
Obejrzyj
Ciekawa reklama wody mineralnej dla dzieci. Maluchy podłożyły głos zwierzętom, które wydają z siebie najbardziej charakterystyczne odgłosy. Jak się to udało? Sprawdźcie sami!
Five night at Freddy's: Prequel Five night at Freddy's: Prequel
Five night at Freddy's: Prequel
79
10
11459
Obejrzyj
Jeżeli czekaliście na kolejne tłumaczenie od Pawlikowych Fandubów, to z pewnością się nie zawiedziecie! Przed wami ich najnowszy filmik, w pełni zdubbingowana animacja "5 AM at Freddy's"!
Spiderman w świecie anime Spiderman w świecie anime
Spiderman w świecie anime
46
1
6609
Obejrzyj
Dość egzotyczne połączenie. Spiderman,czyli jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci, z komiksów Marvela, trafia do świata mangi. Takie połączenie nie mogło skończyć się dobrze dla obu stron. Filmik z polskim dubbingiem.
Sylwester Putina - Zdupping Sylwester Putina - Zdupping
Sylwester Putina - Zdupping
5614
Obejrzyj
Co prawda sylwestrowy szał już dawno opadł, ale Putin nigdy nie trzymał się zasad. Odwiedził jedną z rosyjskich szkół, by przygotować się do zabawy i przy okazji nauczyć dzieci kilku przydatnych rzeczy.
TRWAMkwondo - Zdupping TRWAMkwondo - Zdupping
TRWAMkwondo - Zdupping
3914
Obejrzyj
Takie rzeczy mogą być tylko w Polsce. No bo kto inny może się pochwalić księdzem, który wymyśla własne sztuki walki. Mowa oczywiście o ojcu Rydzyku, który nie tylko rozdaje wiernym prezenty, ale również jest prawdziwym mistrzem...
Tiger i Kobra Intercwellar - Zdupping Tiger i Kobra Intercwellar - Zdupping
Tiger i Kobra Intercwellar - Zdupping
2194
Obejrzyj
Tiger i Kobra, jako ludzie więcej niż wykształceni, mają dość wszelkich nieścisłości jakie są w najnowszym filmie Christophera Nolana Intercellar. Są oburzeni na tyle, że postanowili zakończyć karierę.
Polscy Youtuberzy - ZDUPPING Polscy Youtuberzy - ZDUPPING
Polscy Youtuberzy - ZDUPPING
2393
Obejrzyj
Na Blog Forum Gdańsk spotkali się ze sobą wszyscy najważniejsi, polscy Youtuberzy. Nie zabrakło takich gwiazd jak Cyber Marian czy Wapniak. Nie zmienia to faktu, że była to impreza zamknięta i co niektórzy z nich myśleli, że...
Hitler Zdupping Hitler Zdupping
Hitler Zdupping
3877
Obejrzyj
Hitler ma już dość, że nikt nie potrafi go docenić i zrobić z nim porządnego filmiku. W końcu wszędzie tylko podkładanie tych beznadziejnych napisów do aktualnych wydarzeń. Człowiek Warga postanowił coś z tym zrobić i nakręcił...
Kim Dzong wybiera zawód - Zdupping Kim Dzong wybiera zawód - Zdupping
Kim Dzong wybiera zawód - Zdupping
3569
Obejrzyj
W życiu każdego dyktatora przychodzi moment, w którym musi wybrać zawód. Kim Dzong Un zdecydował, że zostanie lotnikiem. Oczywiście po raz kolejny głosu Kim Dzongowi i jego ekipie użyczył Człowiek Warga.
Tusk po angielsku - Zdupping Tusk po angielsku - Zdupping
Tusk po angielsku - Zdupping
4295
Obejrzyj
Ile może zając Tuskowi nauka angielskiego? Okazuje się, że całkiem sporo. Nie tak łatwo jest się dogadać z członkami Rady Europejskiej kiedy nie umie się języków obcych. Na szczęście Człowiek Warga ma na to lekarstwo. Kolejny,...
Putin i Strongmani - Zdupping Putin i Strongmani - Zdupping
Putin i Strongmani - Zdupping
7693
Obejrzyj
Tym razem Putin spotka się z grupą strongmanów, by dać im kilka dobrych rad odnośnie ćwiczeń. Oczywiście nie obejdzie się bez kilku ofiar w ludziach, ale to już drobny szczegół. Zobaczcie kolejny, genialny Zdupping od Człowieka...
Mundial Zdupping Mundial Zdupping
Mundial Zdupping
3280
Obejrzyj
Mundial już jest za nami, ale nie zmienia to faktu, że pora na porządny... Zdupping! Tak jest, Człowiek Warga kolejny raz sprawi, że uśmiech pojawi się na Waszych twarzach. Zobaczcie sami.
Kim Dzong Un idzie na AWF Kim Dzong Un idzie na AWF
Kim Dzong Un idzie na AWF
3325
Obejrzyj
Skoro już udało się Wam zdać maturę, to pewnie zastanawiacie się, co dalej robić? My na pewno Wam nie odpowiemy na to pytanie. Nie zmienia to faktu, że Kim Dzong już znalazł na nie odpowiedź. Obejrzyjcie kolejny, genialny...