Tag dziadek - śmieszne filmiki

5 sposobów na... dzień babci i dziadka 5 sposobów na... dzień babci i dziadka
5 sposobów na... dzień babci i dziadka
3264
Obejrzyj
Dzisiaj dzień babci, a jutro dzień dziadka. Nie jest jeszcze za późno by wykazać się odrobiną kreatywności i wykonać dla nich oryginalne prezenty. Przed wami 5 gotowych propozycji!
60-latek wypija piwo postawione na jego czole bez użycia rąk 60-latek wypija piwo postawione na jego czole bez użycia rąk
60-latek wypija piwo postawione na jego czole bez użycia rąk
4299
Obejrzyj
Dla ludzi takich, jak ten Pan powinno wymyślać się specjalne, internetowe nagrody, a drugą powinni sponsorować wszyscy fani alkoholu. Oto sposób na wypicie piwa, postawionego na naszym czole, bez używania rąk!
Wymarzony prezent dla każdego Wymarzony prezent dla każdego
Wymarzony prezent dla każdego
17
4
3205
Obejrzyj
Nie od dzisiaj wiadomo, że reklama dla jakiegoś produktu to już połowa sukcesu. Zbliżające się święta jak najbardziej sprzyjają nietypowym podarunkom, a ten z całą pewnością można do takich zaliczyć.
Meksyk ma bekę z sytuacji w Polsce Meksyk ma bekę z sytuacji w Polsce
Meksyk ma bekę z sytuacji w Polsce
7021
Obejrzyj
W dobie internetu każdy ma dostęp wszelkich informacji. Dlatego dość szybko doszły do Meksykanów słuchy o osiągnięciach Tuska, który został prawdziwym królem emigracji.
Jak wygląda życie kowala Jak wygląda życie kowala
Jak wygląda życie kowala
3852
Obejrzyj
Może w dzisiejszych czasach nie ma za dużo kowali, ale nie zmienia to faktu, że ten zawód ma swój charakter. Poznajcie pana Stanisława Moćko z Oblęgorka, który zajmuje się tym fachem od lat.
Emeryci grają w GTA V Emeryci grają w GTA V
Emeryci grają w GTA V
4721
Obejrzyj
Kiedy ktoś następnym razem Wam powie, że gry są dla dzieci to pokażcie mu ten filmik! Kanał React postanowił nagrać reakcje starszych ludzi w trakcie gry w GTA V. Co pewnie nikogo nie zdziwi, świetnie się przy tym bawili! Co...
Duch świąt na wigilii w Węgorzewie Duch świąt na wigilii w Węgorzewie
Duch świąt na wigilii w Węgorzewie
3342
Obejrzyj
Święta to czas radości, prezentów i serdeczności dla drugiego człowieka. Niestety ten jegomość chyba za bardzo skupił się na swojej zupce, by być serdecznym dla innych.
Stanisław Lesisz - Wiersz kombatanta Stanisław Lesisz - Wiersz kombatanta
Stanisław Lesisz - Wiersz kombatanta
3731
Obejrzyj
13 grudnia odbył się polityczny marsz w Warszawie. Nie będziemy wnikać w aspekt polityczny, ale przedstawiamy Wam wiersz polskiego kombatanta, wyrecytowany właśnie podczas tego marszu!
Tańczący dziadek daje czadu z dwoma laskami Tańczący dziadek daje czadu z dwoma laskami
Tańczący dziadek daje czadu z dwoma laskami
9048
Obejrzyj
Myślicie, że w pewnym wieku trzeba przystopować i już nie można szaleć? Nic bardziej mylnego. Ten jegomość pokaże Wam, że w każdym wieku można zostać królem parkietu. Zobaczcie sami.
Piosenka staruszka o pewnej dziewczynie Piosenka staruszka o pewnej dziewczynie
Piosenka staruszka o pewnej dziewczynie
3142
Obejrzyj
W amerykańskim Mam Talent pojawił się 84-letni pan, który postanowił zaśpiewać niezwykłą piosenkę. To piosenka o miłości, pasji i pewnej... dziewczynie? Czy na pewno nie pomyliły mu się słowa? Posłuchajcie sami.
Niesamowity 74-latek w amerykańskim Mam Talent Niesamowity 74-latek w amerykańskim Mam Talent
Niesamowity 74-latek w amerykańskim Mam Talent
3817
Obejrzyj
Nigdy nie jest za późno, by realizować swoje marzenia. Oczywiście trzeba uważać na swoje zdrowie, żeby w podeszłym wieku nie odejść w trakcie ich realizowania. Na szczęście Frank Dimitri marzy, by występować na scenie, więc...
Stary komputer Piotrka Stary komputer Piotrka
Stary komputer Piotrka
3686
Obejrzyj
Każdy sprzęt kiedyś robi się po prostu stary i trzeba go wyrzucić. Piotrek tak samo pomyślał o swoim skrócie na pulpicie, jednak nie przewidział wszystkiego co miało się stać. Zobaczcie sami.
Cyanide & Happiness - Nawiedzony Cyanide & Happiness - Nawiedzony
Cyanide & Happiness - Nawiedzony
23
4
7585
Obejrzyj
Czy jest coś fajniejszego niż bycie duchem? No pewnie, że tak! Jest to straszenie z najlepszym kumplem, ale oczywiście ten musi najpierw zejść. Tylko jak tego dokonać... Zobaczcie jak duch może zyskać towarzystwo.
Dziadek, który niesamowicie gra w piłkę Dziadek, który niesamowicie gra w piłkę
Dziadek, który niesamowicie gra w piłkę
19
2
14892
Obejrzyj
Na boisko wchodzi koleś w wieku mniej więcej skamieliny i zabiera się za grę w piłkę. Oczywiście na początku mu nie idzie, ale potem wstępuje w niego coś niesamowitego. Czy to na pewno jest dziadek? Zobaczcie sami, że wygląd to...
SA Wardega - Senior atakuje! SA Wardega - Senior atakuje!
SA Wardega - Senior atakuje!
4220
Obejrzyj
Tym razem SA Wardega postanowił nieco się zestarzeć. Oczywiście wiadomo jacy są starzy ludzie. Każdy z nich ma jakieś dziwactwa, a nasz bohater postanowił bez ogródek to przedstawić. Zobaczcie co wyprawiał w przebraniu seniora.
Dziadek patriota broni swojego płota Dziadek patriota broni swojego płota
Dziadek patriota broni swojego płota
5122
Obejrzyj
Dziadek bardzo, ale to bardzo się zdenerwował, gdy ktoś wjechał na jego płot. A to nie byle jaki płot i nie takie kataklizmy wytrzymał. Musiał jednak znaleźć się ktoś kto to wszystko zepsuł. To się dziadek zdenerwował.