Tag dziewczyny - śmieszne filmiki

Największa bitwa paintballowa na świecie Największa bitwa paintballowa na świecie
Największa bitwa paintballowa na świecie
6075
Obejrzyj
W Chicago zebrało się 2000 osób, które chciały wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu. Zorganizowana została wielka bitwa paintballowa. Nie zabrakło też pięknych tancerek. Warto zobaczyć całość.
Jak przygotować pizzę? Jak przygotować pizzę?
Jak przygotować pizzę?
5399
Obejrzyj
Proponujemy film instruktażowy na temat przygotowania pizzy. Wbrew pozorom nie jest to łatwe dlatego zalecamy najwyższe skupienie. Na nagraniu nie zabrakło pięknych pań.
Cosplay dziewczyn na Anime Expo 2013 Cosplay dziewczyn na Anime Expo 2013
Cosplay dziewczyn na Anime Expo 2013
5099
Obejrzyj
Przebieranie się za ulubionych bohaterów stało się bardzo popularne. Proponujemy nagranie z Anime Expo 2013 w którym piękne pani ubrane są w bardzo dopracowane stroje.
Pokazywanie dziewczynom ptaszka Pokazywanie dziewczynom ptaszka
Pokazywanie dziewczynom ptaszka
5663
Obejrzyj
Jak w prosty sposób zacząć rozmowę z dziewczyną? SadamaTV postanowił być bardzo bezpośrednim i pomysłowym. Zaoferował napotkanym dziewczynom pokazanie swojego ptaszka.
Dziewczyny tańczą na znakach drogowych Dziewczyny tańczą na znakach drogowych
Dziewczyny tańczą na znakach drogowych
3039
Obejrzyj
Dziewczyny praktykujące taniec na rurze postanowiły wyjść do ludzi ze swoim sportem. Grupa Łodzianek chciała pokazać, że ten sport to bardziej gimnastyka niż taniec erotyczny. Jak oceniacie ich umiejętności?
Rosyjska reklama tamponów Rosyjska reklama tamponów
Rosyjska reklama tamponów
26
5
12760
Obejrzyj
Reklamodawcy w Rosji prawdopodobnie mogą sobie pozwolić na więcej niż ci w Zachodniej Europie. Zobaczcie kontrowersyjną reklamę tamponów z paniami w strojach kąpielowych w roli głównej.
Majówka - Pyta.pl Majówka - Pyta.pl
Majówka - Pyta.pl
2384
Obejrzyj
Chłopaki z Pyta.pl nie przestają prowokować. Tym razem postanowili zażartować z czekoladowego orła, którego zapewnił prezydent Polski na Święto Flagi 2 maja tego roku. Posłuchajcie odpowiedzi dziewczyn na dwuznaczne pytania.
Mycie samochodu bez użycia rąk Mycie samochodu bez użycia rąk
Mycie samochodu bez użycia rąk
15134
Obejrzyj
Niektórzy ludzi lubią utrudniać sobie życie. Grupa pań w strojach bikini postanowiła umyć samochód prawie nie używając rąk. Zobaczcie czy im się udało i jaki był efekt ich pracy.
Bójka dziewczyn we Włoszech Bójka dziewczyn we Włoszech
Bójka dziewczyn we Włoszech
12374
Obejrzyj
Nieporozumienia mogą skończyć się różnie. We Włoszech dziewczyny postanowiły zakończyć kłótnię siłą. Co z tego wynikło? Warto zobaczyć.
Nowoczesna muzyka i piękne panie Nowoczesna muzyka i piękne panie
Nowoczesna muzyka i piękne panie
17
10
22061
Obejrzyj
Dzisiejsze teledyski muzyczne mają to do siebie, że często występują w nich piękne kobiety. Pytanie brzmi czy muzyka jest aż tak zła, że potrzebuje specyficznej formy promocji, czy po prostu widownia oczekuje 'pięknych widoków'...
Fotki w galerii handlowej Fotki w galerii handlowej
Fotki w galerii handlowej
13387
Obejrzyj
W sieci pojawiają się zdjęcia z różnych miejsc. Klasykiem są np. zdjęcia robione w toalecie przed lustrem. Tu możecie zobaczyć jak wyglądała pewna sesja fotograficzna w galerii handlowej.
W bikini na snowboardzie. Nie bójmy się zimy! W bikini na snowboardzie. Nie bójmy się zimy!
W bikini na snowboardzie. Nie bójmy się zimy!
11048
Obejrzyj
Jest zima, więc filmik o zimie, śniegu, snowboardzie i dziewczynach, które korzystają z dobrodziejstw wspomnianej już zimy.
Serebro - Mama Ljuba Serebro - Mama Ljuba
Serebro - Mama Ljuba
9012
Obejrzyj
Wydawca teledysku stwierdza, że "Dziewczyny swoją pozytywną energią zarażają wielu". Czy aby na pewno energią zdobyły popularność?
Zamiana ról na siłowni Zamiana ról na siłowni
Zamiana ról na siłowni
28
6
14885
Obejrzyj
Co by się stało, gdyby na siłowni dziewczyny zachowywały się jak faceci, a faceci jak dziewczyny? Jeżeli trudno Wam to sobie wyobrazić, ten filmik przychodzi z pomocą.
Walka w restauracji Walka w restauracji
Walka w restauracji
4179
Obejrzyj
Przepis na zamianę nudnej kolacji w coś o czym można napisać na facebooku? Walka dziewczyn z gościnnym udziałem talerza na twarzy!
Najśliczniejsze dziewczyny z E3 Najśliczniejsze dziewczyny z E3
Najśliczniejsze dziewczyny z E3
9389
Obejrzyj
Electronic Entertainment Expo co roku przyciąga masę fanów gier komputerowych, żeby pokazać im jakie nowości czekają na nich w tym roku. Oczywiście firmy wystawiające się tam, doskonale wiedzą, że większość ich odbiorców to...