Tag dziewczyny - śmieszne filmiki

Umówisz się ze mną w lipcu? Umówisz się ze mną w lipcu?
Umówisz się ze mną w lipcu?
4643
Obejrzyj
Jeleniejaja powracają, a wraz z nimi kolejna porcja absurdalnych żartów i niewinnych przechodniów, którzy stali się ich częścią. Jak łatwo zauważyć Ci zwykle nie mają nic przeciwko odrobinie humoru podczas codziennych zajęć.
Okres dopadnie też Ciebie Okres dopadnie też Ciebie
Okres dopadnie też Ciebie
2589
Obejrzyj
Nie jest żadną nowością, że podczas okresu dziewczyny mogą zachowywać się dziwnie. Mało kto wie natomiast, że kiedy łączą się w grupy, w tych "wyjątkowych okolicznościach", może to być nieprzewidywalne w skutkach.
Cyanide & Happiness: sexy myjnia Cyanide & Happiness: sexy myjnia
Cyanide & Happiness: sexy myjnia
3379
Obejrzyj
Najnowsza produkcja od Cyanide & Happiness. Tym razem czeka nas wycieczka do myjni samochodowej, w której pracują roznegliżowane dziewczyny, o dość nietypowych "upodobaniach".
Podróż z muzycznymi klasykami Podróż z muzycznymi klasykami
Podróż z muzycznymi klasykami
3767
Obejrzyj
Dziewczyny nie śpiewają, ale zupełnie nie o to chodzi w tym filmiku. Chodzi oczywiście o przyjemne dla okna "mini playback show", które zabiera nas jednocześnie w podróż po muzycznych klasykach.
Kochamy dziewczyny! Kochamy dziewczyny!
Kochamy dziewczyny!
6196
Obejrzyj
Przedstawiamy filmik z dziewczynami, przy którym można się pośmiać z ich potknięć, ale też pooglądać piękne panie przy okazji udanych, nietypowych czynności. Miłego oglądania!
Kobieta jako kot Kobieta jako kot
Kobieta jako kot
3149
Obejrzyj
Lepiej do dziewczyny nie mówić "kotku", bo jeszcze jej się wkręci takie zachowanie. Dziewczyny ze Szparagów pokażą, co by było gdyby każda białogłowa zachowywała się jak domowy kot.
Johnny Bravo - Niezawodne sposoby na podryw Johnny Bravo - Niezawodne sposoby na podryw
Johnny Bravo - Niezawodne sposoby na podryw
2894
Obejrzyj
Znany i lubiany przez wszystkich, przed Wami Johnny Bravo! Nasz kochany mięśniak zawsze miał słabość do pań, ale czy znacie jakie sposoby na podryw? Jeśli nie, to najwyższa pora poznać tajniki mistrza.
Niezręczne sytuacje Niezręczne sytuacje
Niezręczne sytuacje
7965
Obejrzyj
Chyba nikt nie lubi czuć się niezręcznie. Jak się okazuje takich sytuacji w życiu może być naprawdę wiele, a najlepiej pokażą Wam to dziewczyny z grupy Szparagi. Jesteście gotowi na prawdziwą falę niezręczności?
Jak być oszczędnym Jak być oszczędnym
Jak być oszczędnym
4047
Obejrzyj
Nie macie pomysłu jak zaoszczędzić parę groszy w domowym budżecie? Chcielibyście mieć więcej w portfelu? Szparagi ruszają na ratunek! Z wielką chęcią pokażą Wam kilka naprawdę dobrych, choć przy okazji niemądrych, sposobów....
Dzień po Dniu Kobiet Dzień po Dniu Kobiet
Dzień po Dniu Kobiet
7654
Obejrzyj
Drogie panie wiedzą jak pobalować, a dla niektórych z nich dzień kobiet, to doskonała okazja na pójście w tango. Oczywiście później tego efekty muszą obserwować mężowie, chłopacy i sympatie. Kabaret Młodych Panów przedstawi...
Tymczasem w Szwecji Tymczasem w Szwecji
Tymczasem w Szwecji
12656
Obejrzyj
Jeśli myśleliście, że w Rosji jest dziwnie to lepiej zobaczcie co się dzieje w Szwecji. Jeśli lubicie dziewczyny w strojach kąpielowych, jazdę na krowach i zimę to znaleźliście coś dla siebie. Zobaczcie co się dzieje w Szwecji,...
Hula Kamera  z Burning Mana 2012 Hula Kamera z Burning Mana 2012
Hula Kamera z Burning Mana 2012
9153
Obejrzyj
Dzięki technologii można zobaczyć coraz bardziej niecodzienne widoki. Co powiecie na małe przybliżenie tego, jak wygląda kręcenie hula hopem z perspektywy koła? Obejrzyjcie dziewczyny, które wiedzą jak kręcić kółkiem.
Cheerleaderki z Gdyni Cheerleaderki z Gdyni
Cheerleaderki z Gdyni
5735
Obejrzyj
Piękne, niesamowite i pobudzające do walki o punkty dziewczyny z Gdyni. Nie wiem jak udało się namówić tyle dziewcząt, by założyły jeden strój na tą samą imprezę, ale efekt jest powalający. Obejrzyjcie sami, bo jest na czym...
Donatan feat. Cleo - My Słowianie Donatan feat. Cleo - My Słowianie
Donatan feat. Cleo - My Słowianie
15287
Obejrzyj
Dobry teledysk musi mieć fajną nutę, dobry tekst no i fajny przekaz. Myślę że tu udało się to osiągnąć pełną parą. Kolejny doskonały kawałek Donatana z pięknymi dziewczynami. Pamiętacie gdyńską piękność z...
Jak strollować 1000 dziewczyn? Jak strollować 1000 dziewczyn?
Jak strollować 1000 dziewczyn?
4389
Obejrzyj
Przepis na ten, wydawałoby się, trudny numer jest dość prosty. Wystarczy odrobina pomyślunku, ślepe oddanie fanek i porządne płuca. Jak to połączyć? Przekonajcie się sami.
Całowałaś się w deszczu? Całowałaś się w deszczu?
Całowałaś się w deszczu?
4162
Obejrzyj
Jak sprawić by obca dziewczyna chciała się z Tobą całować? Wystarczy trochę inwencji i pomocy. Pewien mężczyzna pyta dziewczyny między innymi o to jaki pocałunek byłby dla nich najbardziej romantyczny. Dla większości z nich...