Tag dziewczyny - śmieszne filmiki

Umówisz się ze mną w lipcu? Umówisz się ze mną w lipcu?
Umówisz się ze mną w lipcu?
3125
Obejrzyj
Jeleniejaja powracają, a wraz z nimi kolejna porcja absurdalnych żartów i niewinnych przechodniów, którzy stali się ich częścią. Jak łatwo zauważyć Ci zwykle nie mają nic przeciwko odrobinie humoru podczas codziennych zajęć.
Kompilacja wypadków z udziałem dziewczyny - FailArmy Kompilacja wypadków z udziałem dziewczyny - FailArmy
Kompilacja wypadków z udziałem dziewczyny - FailArmy
3133
Obejrzyj
Głupie, ryzykowne pomysły nie są cechą charakterystyczną którejś z płci, chociaż te najgorsze wypadki, zwykle dotyczą mężczyzn. Tym razem otrzymujemy całą kompilację wypadków z udziałem dziewczyn. Zapraszamy!
Okres dopadnie też Ciebie Okres dopadnie też Ciebie
Okres dopadnie też Ciebie
1675
Obejrzyj
Nie jest żadną nowością, że podczas okresu dziewczyny mogą zachowywać się dziwnie. Mało kto wie natomiast, że kiedy łączą się w grupy, w tych "wyjątkowych okolicznościach", może to być nieprzewidywalne w skutkach.
Cyanide & Happiness: sexy myjnia Cyanide & Happiness: sexy myjnia
Cyanide & Happiness: sexy myjnia
2867
Obejrzyj
Najnowsza produkcja od Cyanide & Happiness. Tym razem czeka nas wycieczka do myjni samochodowej, w której pracują roznegliżowane dziewczyny, o dość nietypowych "upodobaniach".
Dziewczyny i łódki - kompilacja wypadków FailArmy Dziewczyny i łódki - kompilacja wypadków FailArmy
Dziewczyny i łódki - kompilacja wypadków FailArmy
2081
Obejrzyj
Nietypowe połączenie w jednym filmiku. Znajdziemy tutaj wypadki z udziałem dziewczyn, ale także wypadki na łódkach, jachtach, skuterach i wszystkim innym co unosi się na wodzie. Obejrzyjcie i oceńcie sami.
Podróż z muzycznymi klasykami Podróż z muzycznymi klasykami
Podróż z muzycznymi klasykami
3013
Obejrzyj
Dziewczyny nie śpiewają, ale zupełnie nie o to chodzi w tym filmiku. Chodzi oczywiście o przyjemne dla okna "mini playback show", które zabiera nas jednocześnie w podróż po muzycznych klasykach.
Kochamy dziewczyny! Kochamy dziewczyny!
Kochamy dziewczyny!
5311
Obejrzyj
Przedstawiamy filmik z dziewczynami, przy którym można się pośmiać z ich potknięć, ale też pooglądać piękne panie przy okazji udanych, nietypowych czynności. Miłego oglądania!
Kobieta jako kot Kobieta jako kot
Kobieta jako kot
2329
Obejrzyj
Lepiej do dziewczyny nie mówić "kotku", bo jeszcze jej się wkręci takie zachowanie. Dziewczyny ze Szparagów pokażą, co by było gdyby każda białogłowa zachowywała się jak domowy kot.
Najlepsze dziewczęce wpadki z roku 2014! Najlepsze dziewczęce wpadki z roku 2014!
Najlepsze dziewczęce wpadki z roku 2014!
5858
Obejrzyj
Dziewczyny, płeć piękna, więc upada z gracją. Popatrzmy jak piękne panie zaliczają wzloty i upadki, z nastawieniem na upadki.
Johnny Bravo - Niezawodne sposoby na podryw Johnny Bravo - Niezawodne sposoby na podryw
Johnny Bravo - Niezawodne sposoby na podryw
2206
Obejrzyj
Znany i lubiany przez wszystkich, przed Wami Johnny Bravo! Nasz kochany mięśniak zawsze miał słabość do pań, ale czy znacie jakie sposoby na podryw? Jeśli nie, to najwyższa pora poznać tajniki mistrza.
Kto ma chudsze uda? Kto ma chudsze uda?
Kto ma chudsze uda?
5617
Obejrzyj
Kolejny doskonały przykład kobiecej logiki. Dwie koleżanki postanowiły zabawić się w mierzenie grubości swoich ud. Jak myślicie, która wygrała pojedynek? Oczywiście za wszystkim stoją żelazne pomiary, przy pomocy rąk.
Niezręczne sytuacje Niezręczne sytuacje
Niezręczne sytuacje
7159
Obejrzyj
Chyba nikt nie lubi czuć się niezręcznie. Jak się okazuje takich sytuacji w życiu może być naprawdę wiele, a najlepiej pokażą Wam to dziewczyny z grupy Szparagi. Jesteście gotowi na prawdziwą falę niezręczności?
Jak być oszczędnym Jak być oszczędnym
Jak być oszczędnym
3285
Obejrzyj
Nie macie pomysłu jak zaoszczędzić parę groszy w domowym budżecie? Chcielibyście mieć więcej w portfelu? Szparagi ruszają na ratunek! Z wielką chęcią pokażą Wam kilka naprawdę dobrych, choć przy okazji niemądrych, sposobów....
Dzień po Dniu Kobiet Dzień po Dniu Kobiet
Dzień po Dniu Kobiet
6363
Obejrzyj
Drogie panie wiedzą jak pobalować, a dla niektórych z nich dzień kobiet, to doskonała okazja na pójście w tango. Oczywiście później tego efekty muszą obserwować mężowie, chłopacy i sympatie. Kabaret Młodych Panów przedstawi...
Tymczasem w Szwecji Tymczasem w Szwecji
Tymczasem w Szwecji
11425
Obejrzyj
Jeśli myśleliście, że w Rosji jest dziwnie to lepiej zobaczcie co się dzieje w Szwecji. Jeśli lubicie dziewczyny w strojach kąpielowych, jazdę na krowach i zimę to znaleźliście coś dla siebie. Zobaczcie co się dzieje w Szwecji,...
Największe wpadki dziewczyn w 2013 roku - FailArmy Największe wpadki dziewczyn w 2013 roku - FailArmy
Największe wpadki dziewczyn w 2013 roku - FailArmy
22958
Obejrzyj
Koniec roku, już tak właściwie za pasem, więc przyszedł czas na prawdziwe podsumowania. Tym razem do roboty wzięła się ekipa FailArmy i postanowiła zebrać najlepsze wpadki, najgorętszych dziewczyn w internecie. Jest na czym...