Tag dźwięk - śmieszne filmiki

Koleś z piszczącymi butami w bibliotece Koleś z piszczącymi butami w bibliotece
Koleś z piszczącymi butami w bibliotece
3960
Obejrzyj
Dobry przykład na to, że żart nie musi wcale sprawiać nikomu przykrości. Wystarczy tylko odrobinka dystansu do samego siebie i jakiś śmieszny gadżet. Zobaczcie kolesia z piszczącymi butami, który postanowił potruchtać trochę po...
Pieseł zapomniał jak się szczeka Pieseł zapomniał jak się szczeka
Pieseł zapomniał jak się szczeka
4602
Obejrzyj
Zwierzęta często bywają bardzo skołowane co do swojej tożsamości, a już zwłaszcza kiedy wychowa je inny zwierzak. Coś nam podpowiada, że ten pies musiał się sporo kumplować z wiewiórkami. Sami posłuchajcie, jakie wydaje dźwięki.
Jaguar mruczy podczas masażu niczym samochód zmieniający bieg Jaguar mruczy podczas masażu niczym samochód zmieniający bieg
Jaguar mruczy podczas masażu niczym samochód zmieniający bieg
3684
Obejrzyj
Nawet wielkie koty potrafią zachowywać się jak zwykłe koty kanapowe. To tylko kwestia odpowiedniej tresury i wychowania. A skoro już o tym mowa, to zobaczcie jakie potrafią być uległe na pieszczoty.
Jak powstają dźwięki w grach? Jak powstają dźwięki w grach?
Jak powstają dźwięki w grach?
4243
Obejrzyj
Zastanawialiście się kiedyś, jak powstają dźwięki do Waszych ulubionych gier? Teraz możecie się przekonać, że praca dźwiękowca wcale nie jest taka łatwa. Zobaczcie jak powstały dźwięki do gry Europa Universalis IV.
Klip muzyczny bez muzyki Klip muzyczny bez muzyki
Klip muzyczny bez muzyki
5319
Obejrzyj
Znacie nowy kawałek Shakiry i Rihanny? Pewnie tak, skoro rzępolą nim na każdej stacji radiowej, ale co powiecie na jego nieco inną wersję. Otóż w samym klipie jest mnóstwo dźwięków, o których wcześniej nie mieliście pojęcia....
Przerażająca reakcja na strzykawkę Przerażająca reakcja na strzykawkę
Przerażająca reakcja na strzykawkę
5483
Obejrzyj
Ta dziewczynka może i nie boi się lekarzy, ale strzykawka to już zupełnie inna para butów. Na pewno mała musi się dziwić, że wydawane przez nią chrząknięcia i kwilenia nie dają żadnych rezultatów i igła nie chce sobie pójść.
Gadatliwy Koteł Gadatliwy Koteł
Gadatliwy Koteł
6032
Obejrzyj
Koty to niezwykłe zwierzęta. Nie tylko ze względu na fakt, że mając nas gdzieś, zaskarbiły sobie naszą miłość, ale także dzięki dźwiękom, jakie wydają. Oczywiście taka melodia nie byłaby fajna w nocy, ale kto by zwracał uwagę....
Gify z dźwiękiem Gify z dźwiękiem
Gify z dźwiękiem
4867
Obejrzyj
Często wstawiamy na naszą stronę gify i na pewno część z nich chociażby kojarzycie. Mimo to jesteśmy pewni, że nie widzieliście ich w takiej odsłonie. Zobaczcie jak wyglądają najpopularniejsze gify z dodatkiem odpowiedniego...
Harfa z kieliszków Harfa z kieliszków
Harfa z kieliszków
2361
Obejrzyj
Jeśli myślicie, że kieliszki przydają się tylko na imprezach, to zburzymy wasz światopogląd. Para polskich artystów wykorzystała je w bardziej muzykalny sposób, tworząc harfę. Nasze ulubione szkło i iście anielskie brzmienie,...
Cały czas tłukło - remix Cały czas tłukło - remix
Cały czas tłukło - remix
5557
Obejrzyj
Fragment wywiadu z naszą ukochaną mistrzynią dźwięku, panią Anią z bloku w Warszawie. Tym razem w nieco innej, bardziej muzycznej odsłonie. Naprawdę warto obejrzeć.
Co mówi lis - historia prawdziwa Co mówi lis - historia prawdziwa
Co mówi lis - historia prawdziwa
47
4
10326
Obejrzyj
Nie łatwy jest los zwierzaka, którego dźwięku nikt nie zna. Ale jak to się stało, że w końcu się dowiedzieliśmy co mówi lis? Przed wami prawdziwa historia lisa.
Co mówi lis? Co mówi lis?
Co mówi lis?
29
6
7878
Obejrzyj
Każdy z nas wie jakie dźwięki wydaje krowa, pies czy kot. Ale czy ktoś z was wie co mówi lis? Lepiej sprawdźcie jakie dźwięki może wydawać.
Hardkorowa koza Hardkorowa koza
Hardkorowa koza
3358
Obejrzyj
Spokojny dzień na farmie. Słoneczko ślicznie przygrzewa, a na pastwisku pasą się owieczki. Kiedy nagle z ciemniejszych zakamarków słyszysz beczenie tego osobnika. Strach się bać.
Tak brzmi wieloryb Tak brzmi wieloryb
Tak brzmi wieloryb
2861
Obejrzyj
Na pewnie wiele razy sen z powiek spędzało Wam pytanie: jak do cholerki brzmi wieloryb? Jako, że u nas w Bałtyku wieloryby pojawiają się niezwykle musimy posiłkować się filmem prosto z nad oceanu.
EA Sports. It's in the game. EA Sports. It's in the game.
EA Sports. It's in the game.
3044
Obejrzyj
EA Sports. It's in the game. Który gracz nie znałby tego dźwięku. Poznajcie twarz, która stoi za tym głosem.
Gify z podkładem muzycznym Gify z podkładem muzycznym
Gify z podkładem muzycznym
6358
Obejrzyj
Gify z niezwykle trafnie dobranym podkładem muzycznym. Bardzo przyjemnie się to ogląda.