Tag egzamin - śmieszne filmiki

Jak wyglądają matury Jak wyglądają matury
Jak wyglądają matury
13119
Obejrzyj
Matura to bzdura - twierdzi każdy, kto ten egzamin ma już za sobą. Nie da się jednak ukryć, że każdy patrzy na egzamin dojrzałości i to co dzieje się po nim w zupełnie różny sposób. Przed wami porównanie owych punktów widzenia.
Poprawka ustna według studenta i profesora Poprawka ustna według studenta i profesora
Poprawka ustna według studenta i profesora
2632
Obejrzyj
Wielu licealistów stresuje się maturą, którą studenci przed sesją wspominają jako milutki epizod z dawnych czasów. W końcu co pół roku czeka ich średnio sześć takich matur. Nie wspominając o egzaminach poprawkowych... także...
Egzamin według studenta i profesora Egzamin według studenta i profesora
Egzamin według studenta i profesora
3605
Obejrzyj
Egzamin podczas sesji na studiach jest zupełnie jak matura tyle, że trudniejsza, pomnożona razy siedem i upchnięta na dwa tygodnie. Jak taki egzamin wygląda z perspektywy studenta, a jak ze strony profesora? Sprawdźcie sami!
Matura to bzdura - powtórka z fizyki Matura to bzdura - powtórka z fizyki
Matura to bzdura - powtórka z fizyki
2717
Obejrzyj
Fizyka nie jest obowiązkowym przedmiotem na maturze, na szczęście dla osób, które ekipa "Matura to bzdura" przepytała tym razem. Dlaczego? Ponieważ okazuje się, że nie wszystkim znane są elementarne zagadnienia powiązane z...
Jak oblałem MATURĘ 2015 Jak oblałem MATURĘ 2015
Jak oblałem MATURĘ 2015
25
6
5370
Obejrzyj
Jak oblać maturę to najlepiej z klasą. Zobaczcie jak mogłoby to wyglądać.
Ballada o maturze Ballada o maturze
Ballada o maturze
3693
Obejrzyj
Autor Ballady o cyckach, Wojtek Szumański, stworzył kolejną balladę specjalnie dla maturzystów. Co mówi Wam autor: "Czy będzie ciężko? Będzie! Chociaż maturę już zdałem, za Was trzymam kciuki, choć to i tak nic nie da....
FAST 8 - Ostatni Egzamin (I LO Leszno) FAST 8 - Ostatni Egzamin (I LO Leszno)
FAST 8 - Ostatni Egzamin (I LO Leszno)
3957
Obejrzyj
Co niektórzy maturzyści chyba bardzo się nudzą przed maturą. Tegoroczni maturzyści I LO w Lesznie postanowili nagrać szybki i wściekły filmik o czekającym ich egzaminie.
Nadciąga sesja! Nadciąga sesja!
Nadciąga sesja!
2759
Obejrzyj
Już są pierwsze znaki... Nadciąga prawdziwa rzeź, która spędza sen z powiek każdemu studentowi... Nadchodzi... Sesja! Kryjcie się póki możecie i bierzcie wszystkie notatki jakie zdołacie zebrać, ponieważ sesja nie zna litości.
Wypadek na egzaminie kategorii A Wypadek na egzaminie kategorii A
Wypadek na egzaminie kategorii A
4881
Obejrzyj
Uczeń zanim przystąpi do egzaminu, powinien się choć trochę przygotować. Wszyscy wiemy jak to wygląda w szkole... W takim razie nic w tym dziwnego, że ta pani jest wyraźnie nieprzygotowana do egzaminu na prawo jazdy, a i tak do...
Matura to Bzdura - Egzamin Gimnazjalny Matura to Bzdura - Egzamin Gimnazjalny
Matura to Bzdura - Egzamin Gimnazjalny
3456
Obejrzyj
Jako że egzaminy gimnazjalne już się rozpoczęły ekipa Matura to Bzdura postanowiła przetestować gimnazjalną wiedzę przechodniów. Coś nam się wydaję, że sporo część tych osób przespała gimnazjum. Zobaczcie sami.
Egzamin ustny Egzamin ustny
Egzamin ustny
20
1
7508
Obejrzyj
Niełatwe jest życie studenta. Nie dość, że trzeba się porządnie namęczyć ze ściągami na egzaminy pisemne, to jeszcze trzeba wymyślać łapówki na egzamin ustny. A skoro już o takich egzaminach mowa, lepiej się przygotujcie i...
Oblany egzamin prawa jazdy Oblany egzamin prawa jazdy
Oblany egzamin prawa jazdy
8627
Obejrzyj
Ktoś kto zdawał prawo jazdy na pewno wie ile stresu kosztują egzaminy. Już nawet nie mówiąc o tym ile pieniędzy to kosztuje. Stres, mnóstwo wydanych pieniędzy i kolejna nieudana próba, zobaczcie do czego może doprowadzić takie...
Kabaret Smile - Rekrutacja na studia Kabaret Smile - Rekrutacja na studia
Kabaret Smile - Rekrutacja na studia
24069
Obejrzyj
Wszystkim, którzy właśnie startują na studia dedykujemy ten filmik. Kabaret Smile trafnie pokazuje jak wygląda obecnie sytuacja przy rekrutacji na uczelnie wyższe. Czy wasza pierwsza wizyta na uczelni wyglądała podobnie?
Co robią studenci, żeby się nie uczyć? Co robią studenci, żeby się nie uczyć?
Co robią studenci, żeby się nie uczyć?
3239
Obejrzyj
Sesja egzaminacyjna trwa, a UniwerekTV postanowił sprawdzić co robią studenci zamiast się uczyć. Wielu osobom nauka przychodzi bardzo ciężko, a słoneczna pogoda nie pomaga w motywacji.
Testy Gimbazjalne - j. angielski - CzyliSatyra Testy Gimbazjalne - j. angielski - CzyliSatyra
Testy Gimbazjalne - j. angielski - CzyliSatyra
18
2
20938
Obejrzyj
Ostatnie testy gimnazjalistów już za nami. Warto zobaczyć jak młodzi ludzie znają język angielski. Uwaga, materiał może prowadzić do szokujących wniosków.
Ściąganie - poziom: Azjata Ściąganie - poziom: Azjata
Ściąganie - poziom: Azjata
16
5
5949
Obejrzyj
Kartki pod ławką albo zerkanie na kartkę koleżanki? Dajcie spokój! W końcu mamy 21 wiek, nasi koledzy z dalekiego wschodu pokażą Wam jak to się teraz robi.