Tag eksperyment - śmieszne filmiki

Jajko z niespodzianką Jajko z niespodzianką
Jajko z niespodzianką
8 marca 2016
3281
Obejrzyj
Ktoś wpadł na pomysł by kupić przepiórcze jaja i zostawić je w temperaturze bliskiej temperaturze ludzkiego ciała. Niedługo później okazało się, że jedno z zakupionych jajek zawierało nietypową niespodziankę.
6 najbardziej niemoralnych eksperymentów na ludziach 6 najbardziej niemoralnych eksperymentów na ludziach
6 najbardziej niemoralnych eksperymentów na ludziach
30 stycznia 2016
2136
Obejrzyj
Istnieje wiele historii o niemoralnych lub wręcz nieludzkich eksperymentach oraz badaniach lekarzy i naukowców. Większość z nich można wsadzić między bajki, ale inne zostały udokumentowane i potwierdzone.
Odpalenie 10000 zimnych ogni jednocześnie Odpalenie 10000 zimnych ogni jednocześnie
Odpalenie 10000 zimnych ogni jednocześnie
7 stycznia 2016
24044
Obejrzyj
Gość od 1000 zimnych ogni uderza ponownie. Tym razem odpala dziesięciokrotność wcześniejszej liczby. Oj będzie się działo!
Odpalenie 1000 zimnych ogni jednocześnie Odpalenie 1000 zimnych ogni jednocześnie
Odpalenie 1000 zimnych ogni jednocześnie
6 stycznia 2016
16268
Obejrzyj
Co stałoby się gdyby ktoś odpalił jednocześnie 1000 zimnych ogni? Pewien Rosjanin zadał sobie te pytanie i postanowił sprawdzić to osobiście. Zimne ognie w grupie nie są już takie zimne... Przekonajcie się sami!
Czy ludzie reagują na znęcanie? Czy ludzie reagują na znęcanie?
Czy ludzie reagują na znęcanie?
28 listopada 2015
3885
Obejrzyj
Dzieci potrafią być bezlitosne względem innych. Wyśmiewanie się lub bycie złośliwym dla innej osoby to już standard szkół. Czy przypadkowo dobrani ludzie reagują na przypadki takiego zachowania? Czy może jesteśmy obojętni na...
5 sposobów na ziemniaki 5 sposobów na ziemniaki
5 sposobów na ziemniaki
13 listopada 2015
1967
Obejrzyj
Nie ulega wątpliwości, że ziemniaki są nieodłącznym elementem standardowej, polskiej diety i są dla Polaków tym samym, czym ryż dla chińczyka. Przed wami 5 sposobów na ziemniaki i to nie tylko w wydaniu kulinarnym.
Sztuczna inteligencja zniszczy ludzkość? Sztuczna inteligencja zniszczy ludzkość?
Sztuczna inteligencja zniszczy ludzkość?
25 października 2015
1764
Obejrzyj
Istnieje wiele różnych teorii spiskowych dotyczących sztucznej inteligencji i możliwości przejęcia kontroli nad światem przez maszyny. Oto kilka informacji na ten temat. Zapraszamy do oglądania!
Próba przestrzelenia kłódki Próba przestrzelenia kłódki
Próba przestrzelenia kłódki
28 września 2015
1839
Obejrzyj
Zapewne wszyscy z was widzieli w filmach scenę, w której blokująca przejście kłódka była ostrzeliwana i chwilę później bohater mógł otworzyć drzwi lub bramę. Czy w rzeczywistości byłoby to możliwe? Macie okazję to sprawdzić.
Naiwność w sieci Naiwność w sieci
Naiwność w sieci
16 sierpnia 2015
3862
Obejrzyj
Ostatnimi czasy coraz częściej mamy okazję śledzić w internecie akcje, które mają na celu uświadamianie ludzi - szczególnie tych bez wyobraźni. Oto eksperyment przedstawiający jak łatwo, przez zupełnie nieznajomą osobę, udało...
Drink z niespodzianką Drink z niespodzianką
Drink z niespodzianką
9 czerwca 2015
3352
Obejrzyj
Kolejny filmik tego Pana, który wprowadza w osłupienie. Ostatnim razem udowadniał matkom, jak łatwo byłoby uprowadzić ich dziecko. Tym razem potwierdził jak łatwo byłoby odurzyć w barze przypadkową dziewczynę.
Wykrywacz kłamstw i pytania do mamy Wykrywacz kłamstw i pytania do mamy
Wykrywacz kłamstw i pytania do mamy
12 maja 2015
2824
Obejrzyj
Wyobraźcie sobie, że wasza mama zgodziła się na eksperyment z wykrywaczem kłamstw, a wy możecie zadać jej podczas niego dowolne pytanie. Kilka pań zgodziło się na taką zabawę, a oto efekty tegoż eksperymentu. Mogą się przydać...
AdBuster - Konfrontacja z Vizir Wash and Lock AdBuster - Konfrontacja z Vizir Wash and Lock
AdBuster - Konfrontacja z Vizir Wash and Lock
16 stycznia 2015
2275
Obejrzyj
Czym byłyby reklamy Vizira bez Zygmunta Chajzera i jego wybryków z ciuchami? Na pewno nie byłyby aż tak fajne. Zygmunt dalej wyczynia niestworzone rzeczy z proszkiem, a AdBuster z wielką chęcią je sprawdzi. Czy eksperymenty...
AdBuster - konfrontacja neodymowa AdBuster - konfrontacja neodymowa
AdBuster - konfrontacja neodymowa
22 grudnia 2014
3266
Obejrzyj
Producenci suplementów prześcigają się we wciskaniu nam ile potrzebujemy żelaza lub magnezu. AdBuster postanowił sprawdzić ile żelaza znajduje się w płatkach przy pomocy eksperymenty, który zobaczył na Youtubie. Będzie ciekawie.
Kosmiczna podróż Supermana Kosmiczna podróż Supermana
Kosmiczna podróż Supermana
29 listopada 2014
1113
Obejrzyj
Życie superbohatera nie jest łatwe, a już zwłaszcza kiedy jest się wybranym do podróży w kosmos. Oczywiście nie mówimy tutaj o prawdziwym Supermanie lecz o jego figurce, którą jeden z naukowców postanowił wykorzystać do...
Jak wydostać orzeszka? Jak wydostać orzeszka?
Jak wydostać orzeszka?
21 października 2014
2852
Obejrzyj
Belgowie postanowili sprawdzić, czy na pewno uczą w szkole odpowiednich rzeczy i czy wykształcenie coś daje ich uczniom. Sprawdzili to przy pomocy bardzo prostego eksperymentu, który małpa rozwiązała bez większych problemów....
Test na uczciwość Polaków ze stówą Test na uczciwość Polaków ze stówą
Test na uczciwość Polaków ze stówą
14 października 2014
2581
Obejrzyj
Ekipa Prank Majster postanowiła sprawdzić uczciwość Polaków. Do tego celu użyli stu złotych podłożonych pod nos przechodnia. Posłuchajcie kilku najciekawszych historii skąd ludzie mają "swój" banknot.