Tag fotel - śmieszne filmiki

Odruch obronny podczas piercingu Odruch obronny podczas piercingu
Odruch obronny podczas piercingu
6108
Obejrzyj
Pewna dziewczyna zdecydowała się na kolczyk w pępku, a przynajmniej tak się jej zdawało, póki nie położyła się na fotelu. Tuż przed zabiegiem trochę spanikowała i w najbardziej bezpośredni sposób podzieliła się swoją obawą ze...
Ogromny symulator rajdowy Ogromny symulator rajdowy
Ogromny symulator rajdowy
4359
Obejrzyj
Taki zestaw z całą pewnością ucieszyłby każdego fana gier wyścigowych. Firma Vesaro do jego budowy wykorzystała trzy 65-calowe ekrany i nowoczesny fotel symulujący wszelkie wibracje. Może nie jest to tania zabawka, ale robi...
Kot, fotel bujany i akwarium Kot, fotel bujany i akwarium
Kot, fotel bujany i akwarium
3181
Obejrzyj
Ten osobnik jest wyraźnie zainteresowany rybką w akwarium, ale podoba mu się także bujanie na fotelu. Jaki będzie skutek takiej zabawy? Polecamy wszystkim fanom kocich wygłupów.
Mama wyłączyła mu Internet Mama wyłączyła mu Internet
Mama wyłączyła mu Internet
8073
Obejrzyj
Furia dziecka, któremu mama odłączyła Internet. Tak właśnie wyglądają skutki bezstresowego wychowania. Bohaterem jest znany Wam już chłopak, który lubił [url=http://www.filmiki.jeja.pl/6691,usuniecie-konta.html]bawić się...
Cyanide & Happiness - siedzenie Cyanide & Happiness - siedzenie
Cyanide & Happiness - siedzenie
6728
Obejrzyj
Nie siadajcie byle gdzie, nawet gdy jest w tym miejscu bardzo wygodnie.
10 rzeczy - dentysta 10 rzeczy - dentysta
10 rzeczy - dentysta
27
4
8820
Obejrzyj
Dziesięć rzeczy, których nie powinno się robić w trackie wizyty u dentysty. Na pewno jest ich wiele więcej, ale autor akurat wybrał takie.
Pogoń za muchą Pogoń za muchą
Pogoń za muchą
7359
Obejrzyj
Kot chce zrobić coś dobrego dla właściciela, ale jak zwykle coś mu nie wychodzi. Miejmy nadzieję, że mała przekąska nie zaszkodzi.
Straszna gra Straszna gra
Straszna gra
47153
Obejrzyj
Chłopak grając w grę nie spodziewał się aż tak strasznej sceny. Trzeba przyznać, że jak na swoją wagę zareagował bardzo energicznie.
Hawajskie krzesło Hawajskie krzesło
Hawajskie krzesło
8583
Obejrzyj
Masz siedzącą prace? To krzesło jest w sam raz dla ciebie. Swoją drogą czego to już nie wymyśla w tych telewizyjnych marketach, żeby coś sprzedać.
Budlight - fotel Budlight - fotel
Budlight - fotel
9194
Obejrzyj
Bardzo zmęczył się podczas noszenia swojego nowego fotelu. Gdy wszedł do mieszkania zadzwoniła jego dziewczyna, i sytuacja zrobiła się trochę dwuznaczna - zobaczcie sami ;)