Tag fotoradar - śmieszne filmiki

Straż miejska na służbie Straż miejska na służbie
Straż miejska na służbie
4124
Obejrzyj
Za co dostają pieniądze strażnicy miejscy? Jak się okazuje, za miły wypoczynek i chwilę oddechu, której tak bardzo potrzebują. Czy na pewno o to chodzi w pracy tych ludzi? Zobaczcie jak dobrze można się wyspać na służbie.
Niezwykle pomysłowy fotoradar z Poręby Niezwykle pomysłowy fotoradar z Poręby
Niezwykle pomysłowy fotoradar z Poręby
3336
Obejrzyj
Strażnicy miejscy coraz bardziej zaczynają zaskakiwać swoją pomysłowością i niezwykłym kunsztem w ukrywaniu fotoradarów. Tu powstaje pytanie, czy to urządzenie na pewno powstało, by zapewniać bezpieczeństwo, czy może ma...
Ochrona przed fotoradarami Ochrona przed fotoradarami
Ochrona przed fotoradarami
10881
Obejrzyj
Od dawna wiadomo, że piękno kobiecego ciała zachęca do kupna różnych produktów. W tym przypadku są to naklejki chroniące tablice rejestracyjne przed fotoradarem. Zobaczcie jak działają owe naklejki.
Remi Gaillard - fotoradar Remi Gaillard - fotoradar
Remi Gaillard - fotoradar
8540
Obejrzyj
Tym razem znany komik przebiera się za fotoradar i robi zdjęcia różnym pojazdom, takim jak samochód, pociąg czy nawet samolot. Ostatecznie natyka się na policyjny radiowóz i rzuca do ucieczki.
Człowiek fotoradar Człowiek fotoradar
Człowiek fotoradar
7364
Obejrzyj
Facet przebrany za fotoradar wykonuje zdjęcia nadjeżdżającym samochodom. Policjantom stojącym w pobliżu wcale to nie przeszkadza.
Superman na rowerze i fotoradar Superman na rowerze i fotoradar
Superman na rowerze i fotoradar
5856
Obejrzyj
Policja będzie miała spory problem ze złapaniem pirata drogowego. Nie dość, że nie mają rejestracji to jeszcze jest on superbohaterem.
Inteligentny fotoradar Inteligentny fotoradar
Inteligentny fotoradar
5780
Obejrzyj
Nowa technologi fotoradarów. Są bardzo dokładne i świetnie przystosowują się do warunków pracy. Oczywiście jest to wersja bezobsługowa, sam przyniesie zrobione zdjęcia.