Tag gadżet - śmieszne filmiki

5 sposobów na... męski świat 5 sposobów na... męski świat
5 sposobów na... męski świat
6221
Obejrzyj
Przed wami lista pięciu ciekawych pomysłów na gadżety wprost z "męskiego świata", czyli takie, które mogłyby przydać się przy piątkowym wieczorze spędzanym z kolegami lub przy chwili relaksu z piwkiem... na przykład w hamaku.
Nie budź mnie! Nie budź mnie!
Nie budź mnie!
10815
Obejrzyj
Ciekawa zabawka dla osób, które cenią sobie kreatywność, a także poczucie humoru. Jak może zareagować zabawkowy lis, którego ktoś uporczywie wyrywa ze snu? Przekonajcie się sami!
5 sposobów na... Wielkanoc 5 sposobów na... Wielkanoc
5 sposobów na... Wielkanoc
3556
Obejrzyj
Wielkanoc coraz bliżej, więc może warto dać sobie podsunąć kilka pomysłów na urozmaicenie tego święta oraz zaskoczenie pozostałych członków rodziny? Zapraszamy do oglądania!
Wieczne terrarium Wieczne terrarium
Wieczne terrarium
4102
Obejrzyj
Pomysłowy kolega zza wschodniej granicy powraca. Tym razem z jednym, ale konkretnym pomysłem na stworzenie tzw. wiecznego terrarium, czyli samowystarczalnego, mini-ekosystemu zamkniętego np. w żarówce.
5 sposobów na... Walentynki 5 sposobów na... Walentynki
5 sposobów na... Walentynki
2091
Obejrzyj
Walentynki coraz bliżej, a najlepszy prezent dla ukochanej osoby to oczywiście coś, w co sami włożymy trochę wysiłku. Oto kilka podpowiedzi, które mogą was zainspirować lub chociaż pobudzić kreatywność.
5 sposobów na studenckie gadżety 5 sposobów na studenckie gadżety
5 sposobów na studenckie gadżety
1568
Obejrzyj
Studia to malowniczy okres, który stawia przed młodym człowiekiem wiele wyzwań, jakich nie można doświadczyć w innych okolicznościach. Nietypowe sytuacje, wymagają nietypowych rozwiązań i właśnie macie okazję poznać 5...
5 sposobów na gadżety dla kobiet 5 sposobów na gadżety dla kobiet
5 sposobów na gadżety dla kobiet
1846
Obejrzyj
Tym razem, ekipa "5 sposobów na..." wykonała drobny ukłon w kierunku płci pięknej i postanowiła przygotować specjalny odcinek z pomysłami, które właśnie Paniom mogą szczególnie przypaść do gustu. Zapraszamy do oglądania!
Kupa już nigdy nie będzie taka sama Kupa już nigdy nie będzie taka sama
Kupa już nigdy nie będzie taka sama
2330
Obejrzyj
Często za sukcesem niektórych produktów stoi marketing. Reklama daje ogromną władzę. Ta reklama to czysta kwintesencja marketingu i stała się hitem w internecie, w zaledwie kilka dni. Dlaczego? Musicie przekonać się sami!
Dlaczego Japońskie łazienki są najlepsze? Dlaczego Japońskie łazienki są najlepsze?
Dlaczego Japońskie łazienki są najlepsze?
2089
Obejrzyj
Japonia znacznej większości ludzi kojarzy się z nietypową kulturą, jedzeniem i zwyczajami. Ich łazienka również są nietypowa, czego dowiecie się choćby oglądając ten filmik. Wszystko co taką ją czyni zaprezentowała mieszkająca...
5 sposobów na... rzeczy bez sensu 5 sposobów na... rzeczy bez sensu
5 sposobów na... rzeczy bez sensu
2226
Obejrzyj
Tym razem autorzy serii "5 sposobów na..." postanowili pozostawić na boku przydatne i funkcjonalne wynalazki. W tym odcinku przedstawią pomysły na kilka gadżetów, które jak sami stwierdzili "są bez sensu".
5 sposobów na korki do wina 5 sposobów na korki do wina
5 sposobów na korki do wina
2156
Obejrzyj
Panowie prowadzący serię "5 sposobów na..." już niejednokrotnie udowodnili, że w łatwy sposób, możemy stworzyć wiele przydanych gadżetów. Tym razem znaleźli oni ciekawe zastosowania dla korków do wina.
5 sposobów na: domowe gadżety 5 sposobów na: domowe gadżety
5 sposobów na: domowe gadżety
2338
Obejrzyj
Znani youtuberzy i ich kolejne pomysły. Tym razem pokażą nam jak łatwo i bez ponoszenia dużych kosztów, wykonać użyteczne gadżety do naszego domu. Zachęcamy do obejrzenia!
Japoński uchwyt do telefonu Japoński uchwyt do telefonu
Japoński uchwyt do telefonu
2159
Obejrzyj
Niektórzy twierdzą, że dziwna strona internetu zaczyna się tam, gdzie dominuje azjatyckie poczucie humoru. Japonia jest od razu pierwszym skojarzeniem. Oto jeden z filmików, który potwierdza powyższą tezę.
Mocny argument, żeby kupić Oculus Rift Mocny argument, żeby kupić Oculus Rift
Mocny argument, żeby kupić Oculus Rift
2581
Obejrzyj
Oculus Rift to niestety bardzo drogi gadżet, ale w końcu udało nam się znaleźć mocny argument by go kupić. Tym argumentem jest gra "A Night at the Roculus", która w pełni oddaje klimat lat dziewięćdziesiątych.
Świat bez elektronicznych gadżetów Świat bez elektronicznych gadżetów
Świat bez elektronicznych gadżetów
22
2
5614
Obejrzyj
Jest rok 2013... Dobra koniec oczywistych rzeczy. Zastanawialiście się, co by było gdyby zniknęła cała elektronika na świecie? Wyobraźcie sobie życie bez kompa, komórki no i... Wikipedii.
Leap Leap
Leap
2050
Obejrzyj
Dokładniejszy niż myszka, bardziej czuły niż ekran dotykowy i niezawodny niczym klawiatura. Przed wami technologia przyszłości - Leap!