Tag gadżet - śmieszne filmiki

5 sposobów na... męski świat 5 sposobów na... męski świat
5 sposobów na... męski świat
5 maja 2016
5227
Obejrzyj
Przed wami lista pięciu ciekawych pomysłów na gadżety wprost z "męskiego świata", czyli takie, które mogłyby przydać się przy piątkowym wieczorze spędzanym z kolegami lub przy chwili relaksu z piwkiem... na przykład w hamaku.
Nie budź mnie! Nie budź mnie!
Nie budź mnie!
19 kwietnia 2016
8908
Obejrzyj
Ciekawa zabawka dla osób, które cenią sobie kreatywność, a także poczucie humoru. Jak może zareagować zabawkowy lis, którego ktoś uporczywie wyrywa ze snu? Przekonajcie się sami!
5 sposobów na... Wielkanoc 5 sposobów na... Wielkanoc
5 sposobów na... Wielkanoc
27 marca 2016
3278
Obejrzyj
Wielkanoc coraz bliżej, więc może warto dać sobie podsunąć kilka pomysłów na urozmaicenie tego święta oraz zaskoczenie pozostałych członków rodziny? Zapraszamy do oglądania!
Wieczne terrarium Wieczne terrarium
Wieczne terrarium
18 marca 2016
3848
Obejrzyj
Pomysłowy kolega zza wschodniej granicy powraca. Tym razem z jednym, ale konkretnym pomysłem na stworzenie tzw. wiecznego terrarium, czyli samowystarczalnego, mini-ekosystemu zamkniętego np. w żarówce.
5 sposobów na... Walentynki 5 sposobów na... Walentynki
5 sposobów na... Walentynki
11 lutego 2016
1859
Obejrzyj
Walentynki coraz bliżej, a najlepszy prezent dla ukochanej osoby to oczywiście coś, w co sami włożymy trochę wysiłku. Oto kilka podpowiedzi, które mogą was zainspirować lub chociaż pobudzić kreatywność.
5 sposobów na studenckie gadżety 5 sposobów na studenckie gadżety
5 sposobów na studenckie gadżety
19 listopada 2015
1428
Obejrzyj
Studia to malowniczy okres, który stawia przed młodym człowiekiem wiele wyzwań, jakich nie można doświadczyć w innych okolicznościach. Nietypowe sytuacje, wymagają nietypowych rozwiązań i właśnie macie okazję poznać 5...
5 sposobów na gadżety dla kobiet 5 sposobów na gadżety dla kobiet
5 sposobów na gadżety dla kobiet
15 października 2015
1701
Obejrzyj
Tym razem, ekipa "5 sposobów na..." wykonała drobny ukłon w kierunku płci pięknej i postanowiła przygotować specjalny odcinek z pomysłami, które właśnie Paniom mogą szczególnie przypaść do gustu. Zapraszamy do oglądania!
Kupa już nigdy nie będzie taka sama Kupa już nigdy nie będzie taka sama
Kupa już nigdy nie będzie taka sama
12 października 2015
2140
Obejrzyj
Często za sukcesem niektórych produktów stoi marketing. Reklama daje ogromną władzę. Ta reklama to czysta kwintesencja marketingu i stała się hitem w internecie, w zaledwie kilka dni. Dlaczego? Musicie przekonać się sami!
Dlaczego Japońskie łazienki są najlepsze? Dlaczego Japońskie łazienki są najlepsze?
Dlaczego Japońskie łazienki są najlepsze?
5 lipca 2015
1914
Obejrzyj
Japonia znacznej większości ludzi kojarzy się z nietypową kulturą, jedzeniem i zwyczajami. Ich łazienka również są nietypowa, czego dowiecie się choćby oglądając ten filmik. Wszystko co taką ją czyni zaprezentowała mieszkająca...
5 sposobów na... rzeczy bez sensu 5 sposobów na... rzeczy bez sensu
5 sposobów na... rzeczy bez sensu
25 czerwca 2015
2103
Obejrzyj
Tym razem autorzy serii "5 sposobów na..." postanowili pozostawić na boku przydatne i funkcjonalne wynalazki. W tym odcinku przedstawią pomysły na kilka gadżetów, które jak sami stwierdzili "są bez sensu".
5 sposobów na korki do wina 5 sposobów na korki do wina
5 sposobów na korki do wina
10 maja 2015
1963
Obejrzyj
Panowie prowadzący serię "5 sposobów na..." już niejednokrotnie udowodnili, że w łatwy sposób, możemy stworzyć wiele przydanych gadżetów. Tym razem znaleźli oni ciekawe zastosowania dla korków do wina.
5 sposobów na: domowe gadżety 5 sposobów na: domowe gadżety
5 sposobów na: domowe gadżety
23 kwietnia 2015
2184
Obejrzyj
Znani youtuberzy i ich kolejne pomysły. Tym razem pokażą nam jak łatwo i bez ponoszenia dużych kosztów, wykonać użyteczne gadżety do naszego domu. Zachęcamy do obejrzenia!
Japoński uchwyt do telefonu Japoński uchwyt do telefonu
Japoński uchwyt do telefonu
21 kwietnia 2015
2004
Obejrzyj
Niektórzy twierdzą, że dziwna strona internetu zaczyna się tam, gdzie dominuje azjatyckie poczucie humoru. Japonia jest od razu pierwszym skojarzeniem. Oto jeden z filmików, który potwierdza powyższą tezę.
Mocny argument, żeby kupić Oculus Rift Mocny argument, żeby kupić Oculus Rift
Mocny argument, żeby kupić Oculus Rift
9 października 2014
2427
Obejrzyj
Oculus Rift to niestety bardzo drogi gadżet, ale w końcu udało nam się znaleźć mocny argument by go kupić. Tym argumentem jest gra "A Night at the Roculus", która w pełni oddaje klimat lat dziewięćdziesiątych.
Świat bez elektronicznych gadżetów Świat bez elektronicznych gadżetów
Świat bez elektronicznych gadżetów
25 października 2013
5507
Obejrzyj
Jest rok 2013... Dobra koniec oczywistych rzeczy. Zastanawialiście się, co by było gdyby zniknęła cała elektronika na świecie? Wyobraźcie sobie życie bez kompa, komórki no i... Wikipedii.
Leap Leap
Leap
24 listopada 2012
1919
Obejrzyj
Dokładniejszy niż myszka, bardziej czuły niż ekran dotykowy i niezawodny niczym klawiatura. Przed wami technologia przyszłości - Leap!