Tag gimnazjum - śmieszne filmiki

Gimby nie znajo #43 - Grupa operacyjna Gimby nie znajo #43 - Grupa operacyjna
Gimby nie znajo #43 - Grupa operacyjna
3659
Obejrzyj
Kolejna odsłona serii "Gimby nie znają", czyli podróż do nie tak odległych czasów, których nie pamięta tzw. "generacja iPhone'a". Cała reszta młodszych widzów również może zobaczyć na czym wyrastało starsze rodzeństwo lub koledzy.
Co mówią: Gimbusy #3 Co mówią: Gimbusy #3
Co mówią: Gimbusy #3
3619
Obejrzyj
Kim jest tak zwany gimbus? Tego chyba nie trzeba nikomu wyjaśniać, ale o nierozgarniętych, często mających swój świat, nastolatkach wciąż można powiedzieć wiele. Przed wami często spotykane odzywki oraz typowe sceny z ich...
"Szkoła" - parodia
"Szkoła" - parodia
40
18
6766
Obejrzyj
Chociaż serial "Szkoła" trudno traktować na poważnie i jest on raczej parodią serialu samą w sobie, to Stuu oraz ekipa kilku znanych YouTuberów wpadli na pomysł zrobienia swojej własnej parodii.
Gimnazjalista zdenerwował się po testach i chce opuszczać nasz kraj Gimnazjalista zdenerwował się po testach i chce opuszczać nasz kraj
Gimnazjalista zdenerwował się po testach i chce opuszczać nasz kraj
5319
Obejrzyj
Od testów gimnazjalnych już minęło trochę czasu, ale to nie zmienia faktu, że ten chłopak jest dość mocno poirytowany. Testy gimnazjalne mogły nie pójść, ale czy to jest koniec świata? Poznajcie mocno zirytowanego gimnazjalistę.
Matura to Bzdura - Egzamin Gimnazjalny Matura to Bzdura - Egzamin Gimnazjalny
Matura to Bzdura - Egzamin Gimnazjalny
3304
Obejrzyj
Jako że egzaminy gimnazjalne już się rozpoczęły ekipa Matura to Bzdura postanowiła przetestować gimnazjalną wiedzę przechodniów. Coś nam się wydaję, że sporo część tych osób przespała gimnazjum. Zobaczcie sami.
Policyjna prowokacja gimbusów Policyjna prowokacja gimbusów
Policyjna prowokacja gimbusów
4329
Obejrzyj
Ludzie w gimnazjum bywają bardzo cwani. Czasem próbują być znacznie bardziej cwani, niż są w rzeczywistości. Na szczęście ktoś postanowił porządnie przytrzeć im nosa. Zobaczcie, że nie zawsze warto szpanować przed kolegami.
Zapytaj Beczkę - Porady dla gimbusów Zapytaj Beczkę - Porady dla gimbusów
Zapytaj Beczkę - Porady dla gimbusów
2849
Obejrzyj
Beczka odpowiada na różne, nie zawsze mądre pytania.
Co mówią gimbusy? cz. 2 Co mówią gimbusy? cz. 2
Co mówią gimbusy? cz. 2
3443
Obejrzyj
Druga część filmu o gimbusach. Wszyscy znamy ten typ młodzieży. Gimnazjalne cwaniaczki, które zachowują się poniżej krytyki zarówno na żywo jak i w sieci. Jak rozmawiają, co najczęściej mówią i jak ich rozpoznać? Wszystko w tym...
Skok przez krzaki w gimnazjum Skok przez krzaki w gimnazjum
Skok przez krzaki w gimnazjum
5473
Obejrzyj
Rok szkolny się kończy i gimnazjaliści już niedługo zaczną w szalony sposób spędzać wolny czas. Prezentujemy krótki filmik z wyścigu i skoku przez krzaki. Tak się bawi gimnazjum!
Testy Gimbazjalne - j. angielski - CzyliSatyra Testy Gimbazjalne - j. angielski - CzyliSatyra
Testy Gimbazjalne - j. angielski - CzyliSatyra
18
2
18234
Obejrzyj
Ostatnie testy gimnazjalistów już za nami. Warto zobaczyć jak młodzi ludzie znają język angielski. Uwaga, materiał może prowadzić do szokujących wniosków.
Uliczny Kombajn - kim są gimbusy? Uliczny Kombajn - kim są gimbusy?
Uliczny Kombajn - kim są gimbusy?
3054
Obejrzyj
Uliczna sonda na temat tego kim tak naprawdę są gimbusy. Wywiad przeprowadzony zarówno z dorosłymi, jak i osobami z gimnazjum. Efektu tych rozmów można się było spodziewać.
Co mówią gimbusy? Co mówią gimbusy?
Co mówią gimbusy?
4577
Obejrzyj
Wszyscy znamy ten typ młodzieży. Gimnazjalne cwaniaczki, które zachowują się poniżej krytyki zarówno na żywo jak i w sieci. Jak rozmawiają, co najczęściej mówią i jak ich rozpoznać? Wszystko w tym filmiku!