Tag historia - śmieszne filmiki

5 ciekawostek o Hitlerze 5 ciekawostek o Hitlerze
5 ciekawostek o Hitlerze
2644
Obejrzyj
Tym razem autorzy serii "5 ciekawostek" biorą pod lupę Adolfa Hitlera. Dowiesz się kim chciał zostać on w dzieciństwie i czy oby na pewno popełnił samobójstwo. Oprócz tego kilka innych ciekawostek. Zachęcamy do oglądania!
5 ciekawostek o wódce 5 ciekawostek o wódce
5 ciekawostek o wódce
2666
Obejrzyj
Czym jest wódka, każdy z pewnością wie. Założymy się jednak, że nie wszyscy wiedzą przykładowo skąd ten trunek się wywodzi. Tego i wiele innych rzeczy dowiecie się z tego filmiku. Zapraszamy do oglądania!
10 faktów na temat mafii 10 faktów na temat mafii
10 faktów na temat mafii
2176
Obejrzyj
Mafijne relacje i zachowania znamy z wielu filmów, które na stałe dostały się do światowych kanonów. Oto kilka faktów, które dopełnią wasz zbiór informacji na temat włoskiej (i nie tylko) mafii.
Szwagry: Zabawne historie #2 Szwagry: Zabawne historie #2
Szwagry: Zabawne historie #2
13883
Obejrzyj
Najnowszy odcinek przygód Szwagrów. Tym razem mamy okazję poznać historię małżeńskich perypetii Antka oraz budowy latryny. Widać, że chłopaki są w formie i mamy nadzieję, że nie zabraknie im pomysłów.
Rap orkiestra Rap orkiestra
Rap orkiestra
2661
Obejrzyj
Chociaż gatunki muzyczne przeplatają się coraz bardziej i style oraz aranżacje jednego gatunku przenikają do innych, to istnieją wciąż egzotyczne połączenia. Choćby połączenie hip hopu z muzyką klasyczną. Przed wami orkiestra,...
Five night at Freddy's: Prequel Five night at Freddy's: Prequel
Five night at Freddy's: Prequel
79
10
10895
Obejrzyj
Jeżeli czekaliście na kolejne tłumaczenie od Pawlikowych Fandubów, to z pewnością się nie zawiedziecie! Przed wami ich najnowszy filmik, w pełni zdubbingowana animacja "5 AM at Freddy's"!
Co wiemy o PRLu? Co wiemy o PRLu?
Co wiemy o PRLu?
2144
Obejrzyj
Ekipa z kanału "Matura to bzdura" postanowiła przepytać przypadkowych przechodniów z zagadnień dotyczących PRLu. To niezbyt odległy "epizod" w historii naszego kraju, ale okazuje się, że nie wszyscy znają choćby namiastkę...
Trzy gry Włodka Trzy gry Włodka
Trzy gry Włodka
1920
Obejrzyj
Kilkunastominutowa podróż do przeszłości, do czasów, kiedy kawiarenki internetowe były alternatywą dla nudnych, szkolnych lekcji, a spędzane w nich nocki zacieśniały międzyludzkie więzi. Trzy gry, trzy historie. Sprawdźcie sami.
Fazbear i przyjaciele Fazbear i przyjaciele
Fazbear i przyjaciele
47
6
6083
Obejrzyj
Animowany filmik dotyczący popularnej gry "Five nights at Freddy's". W grze wcielamy się w nowego pracownika mrocznej pizzerii. W tym filmiku mamy okazję poznać tę historię od drugiej strony. Zachęcamy do obejrzenia!
Historia pewnej skały Historia pewnej skały
Historia pewnej skały
3268
Obejrzyj
Przed wami kilkuminutowa animacja przedstawiająca historię pewnej skały. Oprócz tego, że filmik został całkiem sprawnie zrealizowany, to niesie też za sobą wiele funkcji edukacyjnych. Zachęcamy do obejrzenia.
Krótka historia WIELKANOCNEJ GORĄCZKI Krótka historia WIELKANOCNEJ GORĄCZKI
Krótka historia WIELKANOCNEJ GORĄCZKI
2029
Obejrzyj
Nietypowa opowieść o historii Wielkanocy. Autor już na wstępie zaznacza, żeby podchodzić do tej opowieści z dystansem.
Podsumowanie roku 2014 Podsumowanie roku 2014
Podsumowanie roku 2014
2441
Obejrzyj
Podsumowanie wszystkich najważniejszych wydarzeń z roku 2014. Wszystko co w jakiś sposób namieszało w sieci lub na świecie. Piosenka jest po angielsku, jednak całość można zrozumieć przy podstawowej znajomości języka.
Wyższy poziom łucznictwa Wyższy poziom łucznictwa
Wyższy poziom łucznictwa
2364
Obejrzyj
Lars Andersen to człowiek, którego pasją jest łucznictwo. Nie jest to typowe łucznictwo, które znamy z Olimpiady, oj nie. Pan Andersen przestudiował mnóstwo książek i ćwiczył wiele lat, by strzelać niczym Legolas.
10 faktów na temat Józefa Stalina 10 faktów na temat Józefa Stalina
10 faktów na temat Józefa Stalina
2818
Obejrzyj
Czy można połączyć rozrywkę z nauką? Jak najbardziej! Udowodni to kolejny odcinek Topowej Dychy, a w nim dziesięć faktów na temat Józefa Stalina. No i kto powiedział, że historia musi być nudna?
Powrót do przeszłości - Pegasus Powrót do przeszłości - Pegasus
Powrót do przeszłości - Pegasus
2852
Obejrzyj
Co powiecie na powiew dawnych lat wraz z konsolą Pegasus Family Game? Niektórzy z Was na pewno jeszcze pamiętają swoje egzemplarze i to jakie kiedyś były popularne. Zobaczcie jak wyglądała historia konsoli w naszym kraju.
Historia filmu na Youtubie Historia filmu na Youtubie
Historia filmu na Youtubie
3072
Obejrzyj
Dobrze wiemy, że szkoła się skończyła i niektórzy z Was pewnie nienawidzą historii... Ale to nie zmienia faktu, że warto się czegoś nauczyć poza szkołą. Tym razem Cyber Marian przybliży Wam historię filmu na Youtubie....