Tag hitler - śmieszne filmiki

Zabójstwo Adolfa Hitlera Zabójstwo Adolfa Hitlera
Zabójstwo Adolfa Hitlera
3655
Obejrzyj
Nasz ulubiony Agent 700 zostaje odbywa podróż w czasie. Zostaje przeniesiony do okresu II Wojny Światowej. Tak specjalnie uzdolniona osoba mogła mieć tylko jedną misję - zabójstwo Adolfa Hitlera.
5 rzeczy, które obrzydził Hitler 5 rzeczy, które obrzydził Hitler
5 rzeczy, które obrzydził Hitler
2625
Obejrzyj
Adolf Hitler, podobnie jak inni znani zbrodniarze, jest do tego stopnia nienawidzony, że ludzie negatywnie podchodzą także do rzeczy, przedmiotów, niektórych zachowań, które same w sobie są "niewinne", ale kojarzymy je właśnie...
Cyanide & Happiness: Bunker Blaster Cyanide & Happiness: Bunker Blaster
Cyanide & Happiness: Bunker Blaster
19
2
2963
Obejrzyj
Do sklepu z grami video wraca niezadowolony klient twierdząc, że jego gra nie działa. Wraz ze sprzedawcą postanawiają to sprawdzić na miejscu, a gra okazuje się dość nietypowym symulatorem...
Czy naziści uciekli do argentyńskiej dżungli? Czy naziści uciekli do argentyńskiej dżungli?
Czy naziści uciekli do argentyńskiej dżungli?
3104
Obejrzyj
Potwierdzoną informacją jest, że Ci naziści, którym udało się uciec z podbitych Niemiec, w sporej części uciekli do Argentyny. Czy odważyli się jednak uciec w sam głąb tamtejszej dżungli? Jakie dalej były ich losy?
10 mitów na temat nazistów 10 mitów na temat nazistów
10 mitów na temat nazistów
2673
Obejrzyj
Przez wielu historyków ideologia nazistowska, tuż obok komunizmu, uznawana jest za tę, która doprowadziła do największych ludobójstw w historii świata. Naziści zostali okryci mgłą ponurej tajemnicy i powstało wiele mitów na ich...
Hitler dowiaduje się o polskich obozach Hitler dowiaduje się o polskich obozach
Hitler dowiaduje się o polskich obozach
19
3
3710
Obejrzyj
Scena z filmu "Upadek" stała się już klasykiem wśród internetowych parodii i przeróbek. Tym razem nawiązano do kwestii błędnego nazywania obozów koncentracyjnych polskimi, a nie niemieckimi czy nazistowskimi.
5 ciekawostek o Hitlerze 5 ciekawostek o Hitlerze
5 ciekawostek o Hitlerze
3122
Obejrzyj
Tym razem autorzy serii "5 ciekawostek" biorą pod lupę Adolfa Hitlera. Dowiesz się kim chciał zostać on w dzieciństwie i czy oby na pewno popełnił samobójstwo. Oprócz tego kilka innych ciekawostek. Zachęcamy do oglądania!
Hitler vs Sąd Ostateczny Hitler vs Sąd Ostateczny
Hitler vs Sąd Ostateczny
37
2
5898
Obejrzyj
Nie wnikając w personalne preferencje religijne załóżmy odgórnie, że niebo i piekło istnieje, a po śmierci każdego z nas ma miejsce rozprawa sądowa, na podstawie której jesteśmy wysyłani "do góry" lub "na dół". Jak wyglądałoby...
Hitler o polskiej sprężynce Hitler o polskiej sprężynce
Hitler o polskiej sprężynce
3774
Obejrzyj
Wokół nowego, polskiego logo było już całkiem sporo kontrowersji. Tym razem Hitler postanowił dorzucić swoje trzy grosze, bo sprawa stała się naprawdę poważna. Czy jego ludzie ogarną fenomen sprężynki?
Hitler Zdupping Hitler Zdupping
Hitler Zdupping
3888
Obejrzyj
Hitler ma już dość, że nikt nie potrafi go docenić i zrobić z nim porządnego filmiku. W końcu wszędzie tylko podkładanie tych beznadziejnych napisów do aktualnych wydarzeń. Człowiek Warga postanowił coś z tym zrobić i nakręcił...
Hitler dowiaduje się o przegranej w meczu z Polską Hitler dowiaduje się o przegranej w meczu z Polską
Hitler dowiaduje się o przegranej w meczu z Polską
10107
Obejrzyj
Jedenasty października będzie od dzisiaj historyczną datą. Udało nam się pokonać tegorocznych mistrzów świata w piłce nożnej. Na takie wydarzenie nikt nie mógł pozostać obojętny, a zwłaszcza Hitler.
Ribbentrop i Hitler śpiewają Sen o Warszawie Ribbentrop i Hitler śpiewają Sen o Warszawie
Ribbentrop i Hitler śpiewają Sen o Warszawie
3097
Obejrzyj
Materiał ten to zwiastun nowego filmu Juliusza Machulskiego "AmbaSSada". Czy Hitler śpiewający o Warszawie może się podobać?
Parodia pewnej reklamy - kabaret Grupa Pana Sławka Parodia pewnej reklamy - kabaret Grupa Pana Sławka
Parodia pewnej reklamy - kabaret Grupa Pana Sławka
5615
Obejrzyj
Czasy przed wybuchem II wojny światowej. Hitler właśnie przygotowuje się do ataku na Polskę. Jak wyglądałoby planowanie inwazji, gdyby była to reklama pewnego produktu? Zobaczcie sami.
Co może się zdarzyć podczas jazdy autem Co może się zdarzyć podczas jazdy autem
Co może się zdarzyć podczas jazdy autem
4468
Obejrzyj
Fragment z filmu "Wyścig szczurów", w którym jedna wpadka powoduje lawinę kolejnych. Warto zobaczyć i spróbować charakterystycznego humoru z tego filmu.
Hitler o Amelinium Hitler o Amelinium
Hitler o Amelinium
8192
Obejrzyj
Hitler był bardzo impulsywny, a szczególnie gdy ktoś nie rozumiał jego "wspaniałych" wywodów. Tym razem stara się wytłumaczyć, że amelinium nie pomalujesz.
Hitler śpiewa Gangnam Style Hitler śpiewa Gangnam Style
Hitler śpiewa Gangnam Style
24
4
9993
Obejrzyj
Genialna przeróbka koreańskiego hitu Gangnam Style w wykonaniu fuhrera. Mimo, że nie jestem w stanie zrozumieć żadnej z wersji, to jednak wydaje mi się że Adi wkłada w to nieco więcej serca niż Psy.