Tag horror - śmieszne filmiki

Godzina przed końcem zmiany Godzina przed końcem zmiany
Godzina przed końcem zmiany
27
9
9023
Obejrzyj
Serii gier o piekielnej pizzerii, w której nocą straszą demoniczne zabawki chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. A co gdyby dodać do FNAF wątek humorystyczny? Wtedy "ostatnia godzina" rozgrywki mogłaby wyglądać dokładnie tak...
Instrument prosto z horrorów Instrument prosto z horrorów
Instrument prosto z horrorów
3159
Obejrzyj
Zastanawialiście się kiedyś jak powstają mrożące krew w żyłach dźwięki charakterystyczne dla horrorów i innych filmów grozy? Odpowiedź na te pytanie macie teraz na wyciągnięcie ręki!
100 lat ewolucji 100 lat ewolucji "Zombie"
100 lat ewolucji "Zombie"
3091
Obejrzyj
Zombie to już stały element popkultury i zapewne szybko z niej nie zniknie. Zombie jednak ewoluowało i nie zawsze było przedstawiane jak te, które znamy ze współczesnych filmów. Oto jak zmieniały się zombie na przestrzeni lat.
Ślimaczy horror Ślimaczy horror
Ślimaczy horror
3510
Obejrzyj
Grupa przyjaciół ślimaków została wyrwana ze swojego codziennego życia w brutalny sposób i trafili do nieznanego świata ludzi. Tak dopiero zaczęły się ich kłopoty. Animacja na bardzo wysokim poziomie, zapraszamy do oglądania!
Selfie horror Selfie horror
Selfie horror
6055
Obejrzyj
Pewna dziewczyna chciała wykonać selfie dla swojego chłopaka. Na jednym ze zdjęć zobaczyła stojącą w cieniu postać. Jak wy byście zareagowali na jej miejscu? Filmik raczej niewskazany dla osób o słabych nerwach.
Ginosaji - mordercza łyżeczka Ginosaji - mordercza łyżeczka
Ginosaji - mordercza łyżeczka
4599
Obejrzyj
Każdy zaprawiony internauta, trafił w przeszłości na filmik z zakapturzonym mężczyzną atakującym niewinną osobę łyżeczką. Tym razem ta oryginalna historia powraca z hukiem i trafiła na Kickstartera. Oto zwiastun klimatycznej...
Zombie survival na Chatroulette Zombie survival na Chatroulette
Zombie survival na Chatroulette
3491
Obejrzyj
Genialnie skonstruowany i zrealizowany pomysł na interaktywną zabawę w klimacie zombie survival, a wszystko to przy pomocy Chatroulette. Sprawdźcie co można stworzyć przy odrobinie kreatywności i nadmiarze wolnego czasu.
Five Nights at Freddy's ANIMATED (Dubbing PL) Five Nights at Freddy's ANIMATED (Dubbing PL)
Five Nights at Freddy's ANIMATED (Dubbing PL)
7040
Obejrzyj
Polska wersja kreskówki Five Nights at Freddy's nawiązująca do seria gier o tym samym tytule. Czy perypetie gracza przysporzą mu pożądanej gotówki?
Początki w Five Nights at Freddy's 3 (Dubbing PL) Początki w Five Nights at Freddy's 3 (Dubbing PL)
Początki w Five Nights at Freddy's 3 (Dubbing PL)
52
7
10119
Obejrzyj
Seria Five Nights at Freddy's jakiś czas temu sporo namieszała na rynku gier. Wbrew pozorom trafiła ona w gusta i podbiła serca młodszej części odbiorców. Oto humorystyczna wersja pierwszych kroków w tej rozgrywce.
Przedszkole rodem z horroru Przedszkole rodem z horroru
Przedszkole rodem z horroru
6904
Obejrzyj
Majka Jeżowska śpiewała kiedyś "Wszystkie dzieci nasze są". Taką też strategię przyjęły osoby prowadzące te przedszkole. Opiekują się wszystkimi dzieciakami, niezależnie od stopnia opętania i ilości ofiar na ich koncie....
Kot Simona - Przerażający koteł Kot Simona - Przerażający koteł
Kot Simona - Przerażający koteł
3372
Obejrzyj
Halloween już jest coraz bliżej! Nadejdzie czas strachu, horroru i niewyjaśnionego zła. Nie inaczej jest u Simona, który już teraz przeraża swojego właściciela. Lepiej nie oglądać horrorów, jeśli w pobliżu kręci się kot i...
Zbaw nas ode złego - trailer Cyber Mariana Zbaw nas ode złego - trailer Cyber Mariana
Zbaw nas ode złego - trailer Cyber Mariana
2608
Obejrzyj
Gdzieś na działce Cyber Mariana czai się pierwotne zło... Widzieliście już wiele okropnych rzeczy, ale to wymyka się wszelkiemu ludzkiemu pojmowaniu. Cyber Marian postanowił nagrać własną wersję trailera filmu "Zbaw nas ode...
Przedszkole dla dzieci z horrorów Przedszkole dla dzieci z horrorów
Przedszkole dla dzieci z horrorów
3814
Obejrzyj
A gdyby tak wysłać dzieci z horrorów do przedszkola... Czy znalazłaby się chętna do opieki nad nimi przedszkolanka? Czy dzieciom udałoby się znaleźć wspólny język i wspólne zabawy?
Horror w taksówce Horror w taksówce
Horror w taksówce
8354
Obejrzyj
Wracacie sobie wieczorem z imprezy i wsiadacie do taksówki. Kierowca zaczyna jechać w kierunku waszego domu, ale w trakcie podróży coś zaczyna się z nim dziać. Wasz powrót do domu zamienia się w horror.
Krzyk - jak powinien się skończyć Krzyk - jak powinien się skończyć
Krzyk - jak powinien się skończyć
3053
Obejrzyj
Kolejna wersja alternatywna filmu - tym razem jest to "Krzyk". Wyśmianie absurdów filmów grozy nie stanowi wielkiego wyzwania, ale warto sprawdzić tę produkcję ze względu na jej uniwersalny charakter.
Horror z Kotem Horror z Kotem
Horror z Kotem
4438
Obejrzyj
Okej, co byście zrobili, gdybyście oglądali horror ze swoim kotem i w pewnym momencie zwierzak zrobiłby coś takiego?