Tag humor - śmieszne filmiki

Umówisz się ze mną w lipcu? Umówisz się ze mną w lipcu?
Umówisz się ze mną w lipcu?
4367
Obejrzyj
Jeleniejaja powracają, a wraz z nimi kolejna porcja absurdalnych żartów i niewinnych przechodniów, którzy stali się ich częścią. Jak łatwo zauważyć Ci zwykle nie mają nic przeciwko odrobinie humoru podczas codziennych zajęć.
Kompilacja pokemonowych Vines Kompilacja pokemonowych Vines
Kompilacja pokemonowych Vines
2859
Obejrzyj
Tematyczna kompilacja Vines, w całości nawiązująca do uniwersum Pokemon. Wszyscy fani pokemonowych gier video, gier karcianych oraz serii anime z pewnością będą piali z zachwytu.
Pikachu wybieram Cię! Pikachu wybieram Cię!
Pikachu wybieram Cię!
33
6
2275
Obejrzyj
Nawet trenerzy Pokemon czasami muszą odetchnąć od codziennych zmagań i zrelaksować się w towarzystwie swoich podopiecznych. Towarzyski mecz w piłkę nożną? Czemu nie!
Kompilacja Najlepszych Vines - Październik 2015 Kompilacja Najlepszych Vines - Październik 2015
Kompilacja Najlepszych Vines - Październik 2015
2788
Obejrzyj
Kompilacja najlepszych Vines, czyli krótkich, humorystycznych filmików, które przywędrowały do nas zza oceanu. Tym razem, autorzy kompilacji przetłumaczyli także tytuły filmików na język polski. Zapraszamy!
Tylko dla dorosłych - Jacek Noch Tylko dla dorosłych - Jacek Noch
Tylko dla dorosłych - Jacek Noch
6372
Obejrzyj
Nietypowy stand up, dlatego warty uwagi. Już w zapowiedzi występu słyszymy, że to "trochę inny humor" i mamy okazję przekonać się o tym już po krótkiej chwili. Zapraszamy do oglądania!
Zasada Zasada "3 razy P"
Zasada "3 razy P"
4233
Obejrzyj
Kilkuminutowy występ, który można nazwać humorystycznym przemówieniem, dotyczący dość istotnej w Polsce kwestii, czyli picia wódki. Prowadzący zapoznaje słuchaczy z metodą "3 razy P". Sprawdźcie koniecznie!
Najlepsze Vines - Top20 Najlepsze Vines - Top20
Najlepsze Vines - Top20
2378
Obejrzyj
Przed wami kolejna porcja najlepszych "Vines". To już trzecia odsłona kompilacji z popularnymi, kilkusekundowymi filmikami. Jak podoba wam się poczucie humoru w typowo amerykańskim stylu?
AsdfMovie 9 (Polski Dubbing) AsdfMovie 9 (Polski Dubbing)
AsdfMovie 9 (Polski Dubbing)
3278
Obejrzyj
Kolejna odsłona "adsfmovie", czyli kompilacji krótkich, animowanych filmików naszpikowanych absurdalnym, ale również kreatywnym poczuciem humoru. Polską wersję zawdzięczamy Implosion Studio. Zachęcamy do oglądania!
Clueless Gamer: Pierwsze spotkanie z Wiedźminem 3 Clueless Gamer: Pierwsze spotkanie z Wiedźminem 3
Clueless Gamer: Pierwsze spotkanie z Wiedźminem 3
2663
Obejrzyj
Znaczna większość zaprawionych w bojach graczy czeka na premierę najnowszej części przygód Geralta z Rivii. Conan O'Brien miał okazję spędzić z grą kilkadziesiąt minut. Oto filmik z tego spotkania i bardzo inna recenzja...
asdfmovie 7 asdfmovie 7
asdfmovie 7
3083
Obejrzyj
Chyba każdy zna asdfmovie. Zakręcony i bardzo specyficzny humor, który rozbawi każdego. Siódma część szalonej jazdy po absurdzie i bezsensie z napisami.
Kot ze zmieniającym się humorem Kot ze zmieniającym się humorem
Kot ze zmieniającym się humorem
2995
Obejrzyj
Zdarza się, że ludzie doznają nagłej zmiany nastroju. Ten kotek raz się uśmiecha a raz gniewa. Zobaczcie sami, że zwierzaki też potrafią być humorzaste.
Niekryty Krytyk - Jem zupę Niekryty Krytyk - Jem zupę
Niekryty Krytyk - Jem zupę
5089
Obejrzyj
Niekryty Krytyk ocenia popularny filmik z wakacji w Mielnie. Wydaje się, że ciężko sparodiować oryginał, ale autorowi udaje się to zrobić z humorem i wdziękiem.
Ukryta kamera - znikająca kość Ukryta kamera - znikająca kość
Ukryta kamera - znikająca kość
3772
Obejrzyj
Tym razem ofiarą żartu padają nie ludzie, a psy. Każdy z nich ma ochotę na kawałek kości, ale jest mały problem - kość teleportuje się z miejsca na miejsce. Reakcja psów w tej sytuacji jest dosyć podobna do reakcji ludzi,...
Kreskówkowy humor 2 - wycięte sceny Kreskówkowy humor 2 - wycięte sceny
Kreskówkowy humor 2 - wycięte sceny
4647
Obejrzyj
Sceny wycięte z drugiej cześć Kreskówkowego humoru.
Kreskówkowy humor 3 Kreskówkowy humor 3
Kreskówkowy humor 3
5433
Obejrzyj
Marmite to brytyjski produkt spożywczy służący głównie do cienkiego smarowania kanapek i tostów, a także jako dodatek do zup i mielonego mięsa wołowego. Podobno smaczny, ale w tej animacji występuje jako zły charakter.
Kreskówkowy Humor 2 Kreskówkowy Humor 2
Kreskówkowy Humor 2
5908
Obejrzyj
Druga część filmiku z patyczakami w roli głównej. Oczywiście przedstawia nieco osobliwy humor.