Tag jazda - śmieszne filmiki

Ptasi horror podczas wycieczki rowerowej Ptasi horror podczas wycieczki rowerowej
Ptasi horror podczas wycieczki rowerowej
2688
Obejrzyj
Jedziesz sobie spokojnie rowerem, aż tu nagle z pobocza na jezdnię wyskakuje dorosły, wyrośnięty struś mający ponad 2 metry wysokości, 100 kilo wagi i zaczyna za Tobą biec. Nie zapytamy jak byście zareagowali, ale od razu, jaki...
Miłość od pierwszego dotknięcia Miłość od pierwszego dotknięcia
Miłość od pierwszego dotknięcia
2577
Obejrzyj
Na ruchomych schodach dotyka Cię nieznajomy i daje Ci dość niejednoznaczne sygnały. Dokładnie taki pomysł na ukrytą kamerę miała francuska grupa Nou. Jak reagowały przypadkowe osoby? Przekonajcie się sami!
Policjant zatrzymujący motocyklistę Policjant zatrzymujący motocyklistę
Policjant zatrzymujący motocyklistę
20
2
6295
Obejrzyj
Jeżeli ktoś chciałby zadać sobie pytanie, dlaczego policja w Polsce nie jest lubiana, to wystarczy zobaczyć ten filmik i wyobrazić sobie jak wyglądałoby to samo w naszych realiach.
McDonalds trolluje Burgerkinga McDonalds trolluje Burgerkinga
McDonalds trolluje Burgerkinga
2098
Obejrzyj
Marketingowcy McDonalda postanowili zażartować sobie z głównej konkurencji we Francji, czyli z Burgerkinga. Nie musieli zrobić nic więcej niż tylko postawić znak z prawdziwymi informacjami. Zapraszamy do oglądania!
AdBuster - konfrontacja kurierska AdBuster - konfrontacja kurierska
AdBuster - konfrontacja kurierska
2129
Obejrzyj
Ciekawa i banalnie prosta konfrontacja firm kurierskich. Na pierwszy ogień trafiły 3 firmy z tej branży. AdBuster sprawdził, która z paczek dotarła najszybciej oraz porównał ich ceny. Zapraszamy do obejrzenia efektów tego...
Miejski zjazd na rowerze Miejski zjazd na rowerze
Miejski zjazd na rowerze
2461
Obejrzyj
Szybka jazda na rowerze to jedno, szybka jazda na rowerze w miejskiej scenerii z masą różnych przeszkód po drodze to drugie. Wszystkich fanów takich wyczynów zapraszamy do oglądania!
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 108
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 108
2809
Obejrzyj
Powracamy na rosyjskie drogi, czyli niemożliwą do wyczerpania studnię samochodowych wypadków, stłuczek i kraks. W menu brak fantazji, absurdalne manewry oraz rajdowe zagrywki przeniesione na ulice miast.
Drifty pod Ldilem Drifty pod Ldilem
Drifty pod Ldilem
2281
Obejrzyj
W tym roku wszyscy "drifterzy" spod supermarketów musieli obejść się smakiem. Wszystkie ledwo ruszające się samochody miały święty spokój, a latarnie na parkingach mogły odetchnąć z ulgą. Blok ekipie udało się natomiast zaszaleć.
Tymczasem na polskich drogach Tymczasem na polskich drogach
Tymczasem na polskich drogach
4060
Obejrzyj
Kiedy wy spokojnie siedzicie sobie przed komputerem, gdzieś na polskiej drodze właśnie rozgrywa się jakiś prywatny dramat lub festiwal głupoty. Dzięki temu, że nasi krajowi kierowcy coraz chętniej montują w samochodach kamerki...
Ciekawy rodzaj kolejki górskiej Ciekawy rodzaj kolejki górskiej
Ciekawy rodzaj kolejki górskiej
2614
Obejrzyj
Ten rodzaj kolejki trudno nazwać inaczej niż linowym rollercoasterem i chyba wszyscy odnajdą tutaj podobieństwo. Zdecydowanie taki przejazd musi robić wrażenie, bo nawet samo jego oglądanie tak działa.
Bileciki do kontroli Bileciki do kontroli
Bileciki do kontroli
7954
Obejrzyj
BartekUSA i Mietczyński wcielają się w role kontrolerów biletów i żartują sobie z przypadkowych pasażerów. Czy wykrycie przebierańców przerosło podróżujących? Jak reagowali na nietypową kontrolę? Przekonajcie się sami!
Jak pozbyć się zawalidrogi? Jak pozbyć się zawalidrogi?
Jak pozbyć się zawalidrogi?
3685
Obejrzyj
Nie znamy całej sytuacji, ale finał był taki, że kierowca osobowego samochodu próbował zajeżdżać drogę 18tonowej ciężarówce. Jak poradzić sobie z kimś takim i to bezkolizyjnie? Przed wami odpowiedź.
Snowboardem po Nowym Jorku Snowboardem po Nowym Jorku
Snowboardem po Nowym Jorku
2615
Obejrzyj
Być może wiecie, ale w USA panuje największa zima od wielu lat. Śniegiem zasypane zostały także największe miasta, takie jak Nowy Jork, a grupa znajomych postanowiła to wykorzystać. Na koniec trafili także na patrol policji.
Zmieści się czy nie? Zmieści się czy nie?
Zmieści się czy nie?
3269
Obejrzyj
Trzymająca w napięciu historia o mijaniu się samochodu i ciężarówki. Filmik należy obejrzeć do końca, bo w innym wypadku efekt całkowicie ulatuje. Na końcu mała niespodzianka.
Składakiem na Dakar Składakiem na Dakar
Składakiem na Dakar
2187
Obejrzyj
Czym jest rajd Paryż - Dakar chyba nie trzeba nikomu przypominać. Najbliższa edycja może być o tyle wyjątkowa, że Cyber Marian postanowił pokonać ów dystans... na składaku!
Jakie zastosowanie ma miejski monitoring? Jakie zastosowanie ma miejski monitoring?
Jakie zastosowanie ma miejski monitoring?
3135
Obejrzyj
Odpowiedź na zadane w tytule pytanie będzie zbędna, kiedy obejrzycie filmik. Ktoś tu zdecydowanie przesadził z graniem w GTA. Sytuacja została zarejestrowana w Bydgoszczy.