Tag jedi - śmieszne filmiki

Obi Wan wspomina Anakina Obi Wan wspomina Anakina
Obi Wan wspomina Anakina
3163
Obejrzyj
Z oczywistych powodów scena, w której stary Obi Wan wspomina swojego dawnego ucznia nie mogła zostać nakręcona w ten sposób. Znając jednak prawdę o młodym Skywalkerze warto pamiętać jak dramatycznie potoczyły się późniejsze...
Jedi z Go Pro Jedi z Go Pro
Jedi z Go Pro
3098
Obejrzyj
Gdyby rycerze Jedi istnieli w rzeczywistości i można by było uchwycić ich przygody kamerą, to mogłyby one nie odstawać mocno od tej wersji. Jak wam się podoba?
Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mopa Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mopa
Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mopa
4019
Obejrzyj
Premiera najnowszych Gwiezdnych Wojen już za nami, ale gorąca atmosfera z tym związana wydaje się nie stygnąć. Tym razem za parodię wzięła się ekipa z kanału Jeleniejaja. Zapraszamy!
Moce Jedi na wrestlingu Moce Jedi na wrestlingu
Moce Jedi na wrestlingu
4155
Obejrzyj
Szkolny wrestling może być naprawdę nudny w porównaniu z jego telewizyjnym odpowiednikiem. Na szczęście tych dwóch panów wie, jak dodać do pojedynku odrobinę pikanterii przy użyciu mocy Jedi.
Mistrz Jedi w windzie Mistrz Jedi w windzie
Mistrz Jedi w windzie
4063
Obejrzyj
Czy istnieją na świecie ludzie, którzy posiadają moc Jedi? Okazuje się, że są takie osoby i do tego jeżdżą windą. Zobaczcie wesoły dowcip fanów Gwiezdnych Wojen.
Walka Jedi oczami bohatera Walka Jedi oczami bohatera
Walka Jedi oczami bohatera
4839
Obejrzyj
Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda walka Jedi z Gwiezdnych Wojen patrząc z perspektywy bohatera? Ten bardzo dynamiczny filmik pokaże wam to wszystko co widzi rycerz Jedi w trakcie walki. Musicie zobaczyć koniecznie!
Ulubiony sport Jedi Ulubiony sport Jedi
Ulubiony sport Jedi
2583
Obejrzyj
Badminton w którym rakiety zastąpiono bronią Jedi - mieczami świetlnymi. Gdyby ten sport istniał naprawdę, to nie zostałby pokazywany w telewizji, gdyż kontuzje z "rakietką" byłyby nieco brutalne.
Leniwy rycerz Jedi Leniwy rycerz Jedi
Leniwy rycerz Jedi
4731
Obejrzyj
Są takie poranki, gdy nawet obdarzony Mocą rycerz Jedi nie ma po prostu siły by wejść w tryb dnia. Zwyczajny człowiek machnął by na wszystko ręką i został w łóżku, ale ten Jedi - śpioch ma kilka asów w rękawie do wykorzystania.
Wiewiórka Jedi Wiewiórka Jedi
Wiewiórka Jedi
3918
Obejrzyj
Wiewiórka pokusiła się na smakowicie wyglądające urządzonko. Skończyło się tym, że teraz biega po lesie z mieczem świetlnym
Nie zadzieraj z kotem Jedi Nie zadzieraj z kotem Jedi
Nie zadzieraj z kotem Jedi
6312
Obejrzyj
Jego wielkość wcale nie przesądza o tym, że nie umie się bronić. Oryginał kot kobra
Wojownicy Jedi Wojownicy Jedi
Wojownicy Jedi
4453
Obejrzyj
Co by było gdyby wojownicy Jedi mieli nierówno pod sufitem? Zamiast bronić galaktyki zapewne znajdowaliby dla siebie dość idiotyczne zajęcia, które przysparzałby innym nie lada problemów.