Tag karmienie - śmieszne filmiki

Bardzo złe maszyny Bardzo złe maszyny
Bardzo złe maszyny
4844
Obejrzyj
Jeśli ktoś oglądał Terminatora to na pewno wie o co chodzi. Złe maszyny nadchodzą i są wkurzone! Uprzykrzą życie każdemu na wszelkie możliwe sposoby. Niszczenie samochodów na parkingu i kiepskie karmienie czipsami to dopiero...
Jak zwabić i nakarmić żabę? Jak zwabić i nakarmić żabę?
Jak zwabić i nakarmić żabę?
3119
Obejrzyj
Zadanie brzmi niezwykle prosto, lecz do takich nie należy. Potrzeba oczywiście wielkiego, tłustego robala, no i przede wszystkim odpowiedniej zachęty. Zobaczcie jak zwabić i nakarmić żabę.
Mój przyjaciel krokodyl Mój przyjaciel krokodyl
Mój przyjaciel krokodyl
2795
Obejrzyj
Czy mieliście kiedyś wrażenie, że ludzie sami proszą się o wypadek? W przypadku tego gościa na wrażeniu się nie kończy. Karmienie dzikiego krokodyla, jak swojego psa nie może być dobrym pomysłem. Zobaczcie sami.
Królik, który umie latać Królik, który umie latać
Królik, który umie latać
32
10
11440
Obejrzyj
Ten mały króliczek został znaleziony przed rodzinę, która karmiła go przez tydzień. Po tym czasie postanowiła go wypuścić. Byli w szoku, że króliczek umie latać.
Tutaj lepiej nie pływaj Tutaj lepiej nie pływaj
Tutaj lepiej nie pływaj
2137
Obejrzyj
Są miejsca, w których lepiej nie pływać. Gdy ryby są wygłodniałe i przychodzi pora karmienia dzieją się szalone rzeczy. Zobaczcie co działo się nad tym stawem.
Karmienie kolibra Karmienie kolibra
Karmienie kolibra
3409
Obejrzyj
Ptaki zazwyczaj są bardzo płochliwe. Pewien mężczyzna oswoił jednak swoje kolibry. Zobaczcie jak mama karmi swojego młodego, który siedzi spokojnie na ręce mężczyzny.
Kot zaopiekował się kaczuszkami Kot zaopiekował się kaczuszkami
Kot zaopiekował się kaczuszkami
4372
Obejrzyj
Kilka kaczuszek zostało porzuconych przez swoją mamę. Mimo to pewna kotka postanowiła je przygarnąć. Zobaczcie jak kocia mama karmi je i broni przed kamerzystą.
Łabędź karmi złote rybki Łabędź karmi złote rybki
Łabędź karmi złote rybki
3211
Obejrzyj
Okazuje się, że zwierzęta nie walczą ze sobą tak bezdusznie jak ludzie. Ten ptak postanowił pomóc swoim mniejszym braciom. Zobacz jak czarny łabędź dokarmia złote rybki.
Wrona dokarmia kota i psa. Wrona dokarmia kota i psa.
Wrona dokarmia kota i psa.
4543
Obejrzyj
W świecie zwierząt zawsze można spotkać coś niezwykłego. Wrona karmiąca kota i psa jest widokiem zaskakującym, który koniecznie trzeba zobaczyć.
Zadyma wśród Kotów Zadyma wśród Kotów
Zadyma wśród Kotów
2677
Obejrzyj
To wielkie stado kotów (130 osobników) zostało uratowanych przed zamarznięciem przez staruszkę z Serbii. Gdy przychodzi pora karmienia, całość wygląda jak najbardziej brutalny koncert metalowy...
Dobrze wychowane misie pozdrawiają ludzi Dobrze wychowane misie pozdrawiają ludzi
Dobrze wychowane misie pozdrawiają ludzi
3499
Obejrzyj
Bardzo możliwe, że chodziło im tylko o jedzenie, ale nie można wykluczyć teorii, że są po prostu towarzyskie i obyte w kontaktach z człowiekiem.
Dokarmianie rybek Dokarmianie rybek
Dokarmianie rybek
4940
Obejrzyj
Karmienie małych rybek w pobliżu większych wodnych drapieżników nie jest bezpiecznym zajęciem. Nawet, gdy rękę ochrania nam gumowa rękawica.
Maluch jest głodny Maluch jest głodny
Maluch jest głodny
5750
Obejrzyj
Słodziutki chłopczyk, który zrobi wszystko, żeby jakaś piękna kobieta go nakarmiła.
Atak gołębia Atak gołębia
Atak gołębia
9221
Obejrzyj
Olbrzymi gołąb wybiegł na dziadka, żeby go zaatakować. Jednak dziadek wcale nie okazał się bezbronny i ostro pogonił ptaszka gdzie pieprz rośnie.
Wypadek z ptaszkami Wypadek z ptaszkami
Wypadek z ptaszkami
5216
Obejrzyj
Karmili ptaszki. Ale jeden z nich chyba nie wytrzymał a narobił na ich synka. A rodzice zamiast wytrzeć dziecko stają i się z niego śmieją.
Kaczka karmi ryby Kaczka karmi ryby
Kaczka karmi ryby
5090
Obejrzyj
Cóż za wzruszający filmik. Przeważnie to ludzie przychodzący nad wodę karmią kaczki. Ta kaczka postawiła zobaczyć jakie to uczucie kogoś pokarmić.