Tag kibic - śmieszne filmiki

Piłka nożna Piłka nożna "u Szwagra"
Piłka nożna "u Szwagra"
10859
Obejrzyj
Antek postanowił obejrzeć mecz polskiej reprezentacji i poczynił w tym kierunku pierwsze przygotowania. Niestety, jak to w przypadku Szwagrów, tak i tym razem musieli się oni zmierzyć z całą serią problemów. Jak sobie...
Wierny kibic Wierny kibic
Wierny kibic
3265
Obejrzyj
Po 12 latach od poprzedniego występu "Jiggly Boy" powraca w wielkim stylu. Reakcja reszty widzów oraz zawodników bezcenna.
Najlepsze momenty z kiss camów Najlepsze momenty z kiss camów
Najlepsze momenty z kiss camów
4730
Obejrzyj
Kiss cam to tradycja na wszystkich meczach w USA. Wybieramy sobie jedną parkę, po czym patrzymy jak całuje się oczach kilku tysięcy kibiców. Część ludzi postanowiła sobie zrobić z tej tradycji niezłe jaja.
Dziwny gatunek małp Dziwny gatunek małp
Dziwny gatunek małp
3663
Obejrzyj
W niezbadanych odmętach prawilnych dzielnic, badacze odnaleźli nowy, niezwykle agresywny gatunek małp. Wykazują się znacznie mniejszą inteligencją niż reszta naczelnych i posługują się barwami do identyfikacji.
Najsmutniejszy kibic na świecie Najsmutniejszy kibic na świecie
Najsmutniejszy kibic na świecie
4156
Obejrzyj
Wszyscy wiemy co Niemcy zrobili z Brazylią na mistrzostwach świata. Oczywiście poza zdruzgotanymi piłkarzami, zawsze pozostają jeszcze smutni kibice. Zobaczcie jednego z nich.
Epicki kibic idzie na całość Epicki kibic idzie na całość
Epicki kibic idzie na całość
3870
Obejrzyj
Nie mam pojęcia, czy to przez alkohol, czy może przez nadmiar Coca-Coli, ale ten facet wie jak wykorzystać szansę. Wystarczy dobry podkład, chwila uwagi od operatora jednej z kamer, no i oczywiście odwaga, by wykorzystać...
Policja vs Świeczka Policja vs Świeczka
Policja vs Świeczka
3907
Obejrzyj
Filmik z naszego rodzimego podwórka. Kibice często rozrabiają, ale niekiedy to policja bywa ciut nadpobudliwa. Zobaczcie jak nasi dzielni policjanci przeciwdziałają wielkiemu zagrożeniu jakim jest... świeczka.
Czego nie mówią kibice Czego nie mówią kibice
Czego nie mówią kibice
4598
Obejrzyj
Chłopaki z AbstrachujeTV wcielili się w rolę kibiców, ale tekstów to oni nie znają. Zobaczcie czego nigdy nie usłyszycie od prawdziwych kibiców.
Reakcja większości polskich kibiców na spalonego Reakcja większości polskich kibiców na spalonego
Reakcja większości polskich kibiców na spalonego
20
1
3569
Obejrzyj
Mecze piłkarskie bywają bardzo kontrowersyjne. Ostatnio emocje wzbudził mecz Polska - Czarnogóra. Większość polskich kibiców zareagowała w ten sam sposób.
Czy boicie się petard? Czy boicie się petard?
Czy boicie się petard?
3744
Obejrzyj
Kibice jednej z drużyn piłkarskich udzielili wywiadu reporterce. Tematyka jest dość niezwykła, ale głównym wątkiem są petardy. Ocenę całej sytuacji pozostawiamy Wam.
Mały mistrz piłki nożnej Mały mistrz piłki nożnej
Mały mistrz piłki nożnej
3971
Obejrzyj
Na Zachodzie talentów piłkarskich poszukuje się już od najmłodszych lat. Zobaczcie jak radzi sobie z piłką bardzo młody zawodnik. Warto posłuchać też reakcji kibiców na zdobyty gol.
Co denerwuje tego pana? Co denerwuje tego pana?
Co denerwuje tego pana?
4093
Obejrzyj
Proste pytanie, o to co może daną osobę denerwować. Za to odpowiedzi tego pana nikt nie mógł się spodziewać.
Miało być fajnie, wyszło jak zwykle Miało być fajnie, wyszło jak zwykle
Miało być fajnie, wyszło jak zwykle
3169
Obejrzyj
Kibic chciał popisać się swoim potężnym kopnięciem i oddać piłkę na murawę. Z tego co widać skończyło się na potężnym upadku i gromkim śmiechu całego stadionu.
Reakcja kibiców na odwołany mecz Reakcja kibiców na odwołany mecz
Reakcja kibiców na odwołany mecz
3187
Obejrzyj
Jak zareagowali kibice na odwołany mecz? Oczywiście zdenerowaniem, rozczarowaniem, i besztaniem organizatorów. Niektórzy podchodzili do tego jednak nieco bardziej nerwowo jak pan z 44 sekundy.
Polacy rozumieją się bez słów Polacy rozumieją się bez słów
Polacy rozumieją się bez słów
3899
Obejrzyj
Wystarczy się tylko przyjrzeć jego wargom. Ciekawe ile razy te słowa zostały wypowiedziane po meczu polskich siatkarzy z Rosją...
Goście specjalni na Włochy-Niemcy Goście specjalni na Włochy-Niemcy
Goście specjalni na Włochy-Niemcy
2974
Obejrzyj
Dwaj specjalni goście postanowili na jakiś czas dać sobie spokój z jedzeniem grzybów i skakaniu na głowę wszystkiemu co się rusza i wpaść na Euro 2012. Powiedzmy, że wyróżniali się w tłumie.