Tag kompilacja - śmieszne filmiki

"Najlepsze" wypadki drogowe nr 69
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 69
2911
Obejrzyj
Tony wgniecionej blachy, dziesiątki metrów śladów po hamowaniu, tłuczone szkło i akompaniament rosyjskich wulgaryzmów. Każdy zaprawiony w bojach internauta wie, że mowa o kolejnej kompilacji z samochodowymi wypadkami!
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 68
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 68
2328
Obejrzyj
Najnowsza porcja drogowych wypadków i stłuczek. Niektóre ujęcia mrożą krew w żyłach. Gdyby nie Rosjanie i ich zamiłowanie do samochodowych rejestratorów, internet byłby o wiele uboższym miejscem.
Kompilacja wypadków: maj 2015 - MonthlyFails Kompilacja wypadków: maj 2015 - MonthlyFails
Kompilacja wypadków: maj 2015 - MonthlyFails
3390
Obejrzyj
MonthlyFails oraz ich najnowsza kompilacja. Kwintesencja internetowych porażek i przegranych zmontowana w jednym filmiku. Część z nich to niefartowne wypadki, ale pozostałej części zdecydowanie się należało.
Matura to bzdura - anatomia seksu Matura to bzdura - anatomia seksu
Matura to bzdura - anatomia seksu
2998
Obejrzyj
Tegoroczne matury już za nami. Ekipie "Matura to bzdura" nie przeszkodziło to w przetestowaniu wiedzy młodych ludzi po raz kolejny. Tym razem pytania dotyczą anatomii seksu. Jaka jest wiedza naszych rówieśników na ten temat?...
Bardzo dziwne filmiki, czyli BDF #35 Bardzo dziwne filmiki, czyli BDF #35
Bardzo dziwne filmiki, czyli BDF #35
2828
Obejrzyj
Gdyby nie filmiki, dzięki którym można było stworzyć tę kompilację, to internet byłby o wiele uboższym miejscem. Oto kompilacja tego co w internecie najlepsze - bardzo dziwne filmiki, odsłona 35.
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 67
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 67
2534
Obejrzyj
Najnowsza część kompilacji z samochodowymi wypadkami i stłuczkami. Nasi wschodni sąsiedzi nie dają za wygraną. Nie mają zamiaru oddać koszulki lidera w ilości wypadków nawet na chwilę.
Kompilacja wygranych Kwiecień/Maj 2015 - MonthlyFails Kompilacja wygranych Kwiecień/Maj 2015 - MonthlyFails
Kompilacja wygranych Kwiecień/Maj 2015 - MonthlyFails
3095
Obejrzyj
Filmików o bolesnych upadkach, efektownych kraksach i finałach głupich pomysłów widzieliście z pewnością sporo. Teraz dla odmiany kompilacja z wyczynami ludzi, którym powiodły się ich plany lub fartem uniknęli wizyty w szpitalu.
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 66
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 66
2292
Obejrzyj
Najnowsza kompilacja wypadków zarejestrowanych samochodowymi kamerami. Całe tony powgniatanej blachy, tłuczone szyby i rysowany lakier. Zapraszamy do oglądania.
Kompilacja WTF - kwiecień/maj 2015 MonthlyFails Kompilacja WTF - kwiecień/maj 2015 MonthlyFails
Kompilacja WTF - kwiecień/maj 2015 MonthlyFails
6634
Obejrzyj
Najnowsza kompilacja od MonthlyFails. Dziwne pomysły, jeszcze dziwniejsze zachowanie, czyli wszystko co zasługuje na umieszczenie w filmiku ze znakiem "WTF". Czym internet zaskoczy nas tym razem? Przekonajcie się sami.
Kompilacja najlepszych wypadków z kwiecień 2015 - MonthlyFails Kompilacja najlepszych wypadków z kwiecień 2015 - MonthlyFails
Kompilacja najlepszych wypadków z kwiecień 2015 - MonthlyFails
2792
Obejrzyj
Kolejna kompilacja podsumowująca wypadki z miesiąca kwietnia. Razem z FailArmy, ekipa MonthlyFails tworzy tę najbardziej aktywną, "wypadkową" stronę internetu. Co zasłużyło na miejsce w tym filmiku? Sprawdźcie sami!
Kompilacja dziwnych filmików nr 34 Kompilacja dziwnych filmików nr 34
Kompilacja dziwnych filmików nr 34
2269
Obejrzyj
Nikt chyba nie ma wątpliwości co do tego, że mroczna strona internetu jest tą najciekawszą. Oto kompilacja filmików, których jednoznaczne opisanie chyba nie byłoby możliwe. Trzeba to obejrzeć samemu.
Dziwny pan z kamerą Dziwny pan z kamerą
Dziwny pan z kamerą
19
3
3395
Obejrzyj
Absurdalne poczucie humoru zwykle uznawane jest za głupie lub prostackie. W każdym szaleństwie natomiast można odnaleźć jakąś metodę. Ten Pan postanowił chodzić z kamerą po mieście i zaczepiać przypadkowych ludzi. Co z tego...
Kochamy Polskę 22 Kochamy Polskę 22
Kochamy Polskę 22
2586
Obejrzyj
22. odsłona serii "We Love Poland". Autorzy zmniejszyli częstotliwość filmików w ostatnim czasie, ale nie da się ukryć, że jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych, polskich serii internetowych. Filmiki zaczynają się od...
Kompilacja psich niepowodzeń Kompilacja psich niepowodzeń
Kompilacja psich niepowodzeń
23
2
5696
Obejrzyj
Kilka dni temu w internecie pojawił się filmik przedstawiający psa, który posiadał antytalent do łapania jedzenia w locie. Dzisiaj przedstawiamy wam drobną kompilację z wyczynami innych czworonogów, których plany nie do końca...
Kompilacja dziwnych filmików Kompilacja dziwnych filmików
Kompilacja dziwnych filmików
2170
Obejrzyj
Nikt chyba nie ma wątpliwości co do tego, że mroczna strona internetu jest tą najciekawszą. Oto kompilacja filmików, których jednoznaczne opisanie chyba nie byłoby możliwe. Trzeba to obejrzeć samemu.
Wypadki na drodze z udziałem ciężarówek Wypadki na drodze z udziałem ciężarówek
Wypadki na drodze z udziałem ciężarówek
2407
Obejrzyj
Kompilacje z nagraniami, na których uchwycony wypadki samochodowe nie są nikomu obce. Tym razem kaliber wypadków zdecydowanie się zwiększa, ponieważ filmik dotyczy tylko samochodów ciężarowych.