Tag komputer - śmieszne filmiki

Zmiana twarzy w czasie rzeczywistym Zmiana twarzy w czasie rzeczywistym
Zmiana twarzy w czasie rzeczywistym
3372
Obejrzyj
Technologia z dnia na dzień robi się coraz bardziej zaawansowana i jedyne co nas zaczyna ograniczać to nasza wyobraźnia. Najlepszym dowodem na to jest ten wynalazek, który pozwala namierzać twarz i wyświetlać na niej w czasie...
Redaktor Wprost kontra ABW Redaktor Wprost kontra ABW
Redaktor Wprost kontra ABW
2745
Obejrzyj
Człowiek Warga rozwiązał zagadkę co tak naprawdę działo się w redakcji magazynu Wprost. To nie było odbieranie taśm... Problem jest znacznie poważniejszy. Trzymajcie swoje Mac Booki, bo Apple Best Workers przyjdą, by wcisnąć...
Stary komputer Piotrka Stary komputer Piotrka
Stary komputer Piotrka
3680
Obejrzyj
Każdy sprzęt kiedyś robi się po prostu stary i trzeba go wyrzucić. Piotrek tak samo pomyślał o swoim skrócie na pulpicie, jednak nie przewidział wszystkiego co miało się stać. Zobaczcie sami.
Zakradający się koteł Zakradający się koteł
Zakradający się koteł
3010
Obejrzyj
Uważajcie na siebie jeśli jesteście w domu z kotem. Zanim się obejrzycie, już zdąży się do Was zakraść, a wtedy nigdy nie wiadomo co się stanie. Zobaczcie jak szybko może podkraść się kot.
Cyanide & Happiness - Wypracowanie Cyanide & Happiness - Wypracowanie
Cyanide & Happiness - Wypracowanie
22
2
5506
Obejrzyj
Jest zimny świąteczny wieczór, a wszyscy już dawno śpią. Ty piszesz ostatnią pracę z polaka przed świętami i nagle zjawia się on... Pajączek, Straszny i ogromny. Kolejny wspaniały filmik od Cyanide & Happiness z zaskakującym...
Komputerowy cover - Somebody that I used to know Komputerowy cover - Somebody that I used to know
Komputerowy cover - Somebody that I used to know
3821
Obejrzyj
Niektóre urządzenia, a już zwłaszcza sprzęt komputerowy, można wykorzystywać w nietypowy sposób. Posłuchajcie piosenki Gotye Somebody that I used to know w niecodziennej konwencji.
Jak złożyć komputer? Jak złożyć komputer?
Jak złożyć komputer?
10242
Obejrzyj
Okazuje się, że w Azji powstają dość specyficzne filmy instruktażowe. Zobaczcie jak pewna dziewczyna składa komputer stacjonarny na waszych oczach.
Leap Leap
Leap
3017
Obejrzyj
Dokładniejszy niż myszka, bardziej czuły niż ekran dotykowy i niezawodny niczym klawiatura. Przed wami technologia przyszłości - Leap!
Google House View Google House View
Google House View
2856
Obejrzyj
Najlepszy przyjaciel włamywacza, czyli Google House View już tu jest! Dla własnego bezpieczeństwa sprawdźcie swoje ustawienia prywatności!
Sight - Spojrzenie w przyszłość Sight - Spojrzenie w przyszłość
Sight - Spojrzenie w przyszłość
2599
Obejrzyj
Co byś powiedział na zabawkę, która jest twoim doradcą i komputerem pokładowym w jednym? Gadżet którzy pomoże Ci w każdej czynności i zamieni w grę te najbardziej nudne?
Piątek: The Series: Gry komputerowe Piątek: The Series: Gry komputerowe
Piątek: The Series: Gry komputerowe
3921
Obejrzyj
"Bycie graczem to coś więcej niż zabawa, to styl życia". Ten filmik został idealnie zakończony tym pięknym zdaniem. Do gry!
Jak zachęcić dzieci do snu w 3 sekundy Jak zachęcić dzieci do snu w 3 sekundy
Jak zachęcić dzieci do snu w 3 sekundy
10049
Obejrzyj
Dzieciaki zamiast iść spać, siedziały do późna przy komputerze. Pomysłowy tata znalazł sposób, by synowie poszli spać bardzo szybko. Przed obejrzeniem filmiku przyciszcie lekko dźwięk.
Kot nienawidzi napędu DVD Kot nienawidzi napędu DVD
Kot nienawidzi napędu DVD
3919
Obejrzyj
Widok wysuwającego się podajnika na płytki doprowadził tego kota na skraj szaleństwa. Chce za wszelką cenę zniszczyć wroga, nawet jeśli miałoby to oznaczać przegapienie śniadania.
Kot Simona - komputer Kot Simona - komputer
Kot Simona - komputer
4938
Obejrzyj
Kot zawsze ma ochotę na zabawę akurat wtedy, gdy Ty nie masz na to czasu.
Najmniejszy komputer świata Najmniejszy komputer świata
Najmniejszy komputer świata
5215
Obejrzyj
Komputer wielkości opakowania po zapałkach. Świetnie nadaje się do wszystkich codziennych czynności, które zazwyczaj wykonujemy na standardowym sprzęcie.
Przyrośnięty do komputera Przyrośnięty do komputera
Przyrośnięty do komputera
5969
Obejrzyj
Chłopak uzależniony od komputera kłóci się z własną mamą. To jest ostrzeżenie, a nie przykład do naśladowania. Uwaga, film zawiera wulgaryzmy.