Tag koniec - śmieszne filmiki

10 faktów o ukrytej sieci 10 faktów o ukrytej sieci
10 faktów o ukrytej sieci
7055
Obejrzyj
Internet to rozległa, cybernetyczna przestrzeń, która nigdy nie zostanie zbadana w całości. Nie od dzisiaj wiemy także o istnieniu "ukrytej sieci", czyli tej części, w której dzieją się prawdziwe cuda, zazwyczaj niezgodne z...
Ostatnie ciastko Ostatnie ciastko
Ostatnie ciastko
25
2
2069
Obejrzyj
Kiedy wiesz, że zostało Ci niewiele czasu lub nie masz nic do stracenia, warto pomyśleć o drobnych przyjemnościach i napawaniu się ostatnimi chwilami w sposób jaki lubisz - na przykład jedząc ulubione ciastka.
Wypowiedzenie znajomości Wypowiedzenie znajomości
Wypowiedzenie znajomości
1696
Obejrzyj
A co gdybyś mógł wręczyć jakiemuś niechcianemu lub drętwemu znajomemu wypowiedzenie znajomości? Znalazłbyś na liście znajomych kogoś, komu chętnie byś je wręczył? Oto przykładowe spotkanie, gdyby coś takiego mogło istnieć!
Best of WTF 2015 Best of WTF 2015
Best of WTF 2015
2302
Obejrzyj
Są zachowania tak dziwne, tak głupie oraz tak niecodzienne, że czasami trudno znaleźć słowa opisujące je najlepiej. Spośród filmików z takimi scenami wybrano te najlepsze by stworzyć podsumowanie roku 2015go!
10 wycieczek szkolnych zakończonych katastrofą 10 wycieczek szkolnych zakończonych katastrofą
10 wycieczek szkolnych zakończonych katastrofą
2295
Obejrzyj
Wszyscy lubią wycieczki szkolne, szczególnie te, które mają miejsce w godzinach lekcyjnych. Niestety, świat zna wiele przypadków, kiedy takie wycieczki zamieniły się w prawdziwą katastrofę.
Kompilacja najlepszych wypadków: Listopad 2015 - MonthlyFails Kompilacja najlepszych wypadków: Listopad 2015 - MonthlyFails
Kompilacja najlepszych wypadków: Listopad 2015 - MonthlyFails
1979
Obejrzyj
Najnowsza kompilacja od MonthlyFails, podsumowująca ostatni tydzień listopada. Jakie, nieudane lub nieprzemyślane pomysły udało się tym razem uchwycić kamerom? Przekonajcie się sami!
Zjazd do stancji benzynowej w wersji Rosyjskiej Zjazd do stancji benzynowej w wersji Rosyjskiej
Zjazd do stancji benzynowej w wersji Rosyjskiej
2087
Obejrzyj
Często możemy oglądać absurdy budownicze w wykonaniu rodowitych projektantów oraz samych budowniczych. W Rosji takie pomyłki też byłby śmieszne, gdyby nie fakt, że najczęściej są także śmiertelnie niebezpieczne.
"Hobbit: Pustkowie Smauga" - zakończenie, na które wszyscy czekali
"Hobbit: Pustkowie Smauga" - zakończenie, na które wszyscy czekali
3736
Obejrzyj
Ten filmik streszcza całą, wielogodzinną opowieść w ciągu kilku minut i jednocześnie tworzy zakończenie, które faktycznie jest prawdziwym zakończeniem. Zalecane jest obejrzenie Hobbita, dla pełnego zrozumienia tego filmiku.
Przestrzegamy przed wydarzeniami, które niedługo nastąpią - apokalipsa we Wrocławiu Przestrzegamy przed wydarzeniami, które niedługo nastąpią - apokalipsa we Wrocławiu
Przestrzegamy przed wydarzeniami, które niedługo nastąpią - apokalipsa we Wrocławiu
2510
Obejrzyj
We Wrocławiu kierowca z rybką na tylnej klapie ostrzega nas przed wydarzeniami, które mają niedługo nastąpić. Ostrzegamy Was, żebyście byli ostrzeżeni i nie mówili, że nie ostrzegaliśmy.
Dodge Charger - jak wiele wytrzyma? Dodge Charger - jak wiele wytrzyma?
Dodge Charger - jak wiele wytrzyma?
3124
Obejrzyj
Obecnie produkowane auta nie są zbyt wytrzymałe. Reklama nowego Dodge Charger'a sugeruje, że ten jest w stanie przetrwać nawet w ciężkich warunkach. Tą reklamę polecamy szczególnie fanom post-apokaliptycznych klimatów.
Igrzyska Śmierci - jak powinny się skończyć Igrzyska Śmierci - jak powinny się skończyć
Igrzyska Śmierci - jak powinny się skończyć
3841
Obejrzyj
Jeden z hitów ostatnich czasów - Igrzyska Śmierci, musiał także trafić do przeróbki. Zdziwiła was momentami pokrętna logika filmu? Tu możecie zobaczyć wszystkie 'genialne' pomysły twórców.
Krzyk - jak powinien się skończyć Krzyk - jak powinien się skończyć
Krzyk - jak powinien się skończyć
2533
Obejrzyj
Kolejna wersja alternatywna filmu - tym razem jest to "Krzyk". Wyśmianie absurdów filmów grozy nie stanowi wielkiego wyzwania, ale warto sprawdzić tę produkcję ze względu na jej uniwersalny charakter.
Mroczny Rycerz Powstaje - Bonus z Banem - Jak powinien się skończyć Mroczny Rycerz Powstaje - Bonus z Banem - Jak powinien się skończyć
Mroczny Rycerz Powstaje - Bonus z Banem - Jak powinien się skończyć
2208
Obejrzyj
Mały bonus do filmu Mroczny Rycerz Powstaje. Czy miasto ma wylecieć w powietrze? Co z bombą? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w tym filmiku.
Avatar - jak powinien się skończyć Avatar - jak powinien się skończyć
Avatar - jak powinien się skończyć
4976
Obejrzyj
Po obejrzeniu Avatara nadal masz pytania? Ten filmik porusza wiele kwestii, które pewnie i Ciebie zaskoczyły podczas oglądania kinowego hitu.
Titanic - Jak powinien się skończyć Titanic - Jak powinien się skończyć
Titanic - Jak powinien się skończyć
26
5
8956
Obejrzyj
Alternatywne spojrzenie na prawdziwy kinowy hit - "Titanic". Absurdów w oryginale nie brakowało, a więc i w tym filmiku znajdziecie sporo 'kwiatków' wyśmianych w odpowiedni sposób.
Zmierzch - jak to powinno się skończyć Zmierzch - jak to powinno się skończyć
Zmierzch - jak to powinno się skończyć
3603
Obejrzyj
Kolejny odcinek serii - Jak to powinno się skończyć. Tym razem na warsztat wzięto "Zmierzch" i pokazano absurdy produkcji Hollywood.