Tag koniec - śmieszne filmiki

10 faktów o ukrytej sieci 10 faktów o ukrytej sieci
10 faktów o ukrytej sieci
8 maja 2016
5950
Obejrzyj
Internet to rozległa, cybernetyczna przestrzeń, która nigdy nie zostanie zbadana w całości. Nie od dzisiaj wiemy także o istnieniu "ukrytej sieci", czyli tej części, w której dzieją się prawdziwe cuda, zazwyczaj niezgodne z...
Ostatnie ciastko Ostatnie ciastko
Ostatnie ciastko
25 stycznia 2016
1880
Obejrzyj
Kiedy wiesz, że zostało Ci niewiele czasu lub nie masz nic do stracenia, warto pomyśleć o drobnych przyjemnościach i napawaniu się ostatnimi chwilami w sposób jaki lubisz - na przykład jedząc ulubione ciastka.
Wypowiedzenie znajomości Wypowiedzenie znajomości
Wypowiedzenie znajomości
14 stycznia 2016
1572
Obejrzyj
A co gdybyś mógł wręczyć jakiemuś niechcianemu lub drętwemu znajomemu wypowiedzenie znajomości? Znalazłbyś na liście znajomych kogoś, komu chętnie byś je wręczył? Oto przykładowe spotkanie, gdyby coś takiego mogło istnieć!
Best of WTF 2015 Best of WTF 2015
Best of WTF 2015
5 stycznia 2016
2090
Obejrzyj
Są zachowania tak dziwne, tak głupie oraz tak niecodzienne, że czasami trudno znaleźć słowa opisujące je najlepiej. Spośród filmików z takimi scenami wybrano te najlepsze by stworzyć podsumowanie roku 2015go!
10 wycieczek szkolnych zakończonych katastrofą 10 wycieczek szkolnych zakończonych katastrofą
10 wycieczek szkolnych zakończonych katastrofą
1 stycznia 2016
2149
Obejrzyj
Wszyscy lubią wycieczki szkolne, szczególnie te, które mają miejsce w godzinach lekcyjnych. Niestety, świat zna wiele przypadków, kiedy takie wycieczki zamieniły się w prawdziwą katastrofę.
Kompilacja najlepszych wypadków: Listopad 2015 - MonthlyFails Kompilacja najlepszych wypadków: Listopad 2015 - MonthlyFails
Kompilacja najlepszych wypadków: Listopad 2015 - MonthlyFails
5 grudnia 2015
1879
Obejrzyj
Najnowsza kompilacja od MonthlyFails, podsumowująca ostatni tydzień listopada. Jakie, nieudane lub nieprzemyślane pomysły udało się tym razem uchwycić kamerom? Przekonajcie się sami!
Zjazd do stancji benzynowej w wersji Rosyjskiej Zjazd do stancji benzynowej w wersji Rosyjskiej
Zjazd do stancji benzynowej w wersji Rosyjskiej
18 listopada 2015
1929
Obejrzyj
Często możemy oglądać absurdy budownicze w wykonaniu rodowitych projektantów oraz samych budowniczych. W Rosji takie pomyłki też byłby śmieszne, gdyby nie fakt, że najczęściej są także śmiertelnie niebezpieczne.
Kompilacja najlepszych wypadków: Wrzesień 2015 - MonthlyFails Kompilacja najlepszych wypadków: Wrzesień 2015 - MonthlyFails
Kompilacja najlepszych wypadków: Wrzesień 2015 - MonthlyFails
28 września 2015
1726
Obejrzyj
Wrzesień dobiega końca, więc przyszedł czas na jego podsumowanie. Przed wami efekt pracy grupy MonthlyFails. Ponownie macie okazję zobaczyć serię nieudanych popisów oraz pechowych wypadków. Zapraszamy!
"Hobbit: Pustkowie Smauga" - zakończenie, na które wszyscy czekali
"Hobbit: Pustkowie Smauga" - zakończenie, na które wszyscy czekali
20 stycznia 2014
3483
Obejrzyj
Ten filmik streszcza całą, wielogodzinną opowieść w ciągu kilku minut i jednocześnie tworzy zakończenie, które faktycznie jest prawdziwym zakończeniem. Zalecane jest obejrzenie Hobbita, dla pełnego zrozumienia tego filmiku.
Przestrzegamy przed wydarzeniami, które niedługo nastąpią - apokalipsa we Wrocławiu Przestrzegamy przed wydarzeniami, które niedługo nastąpią - apokalipsa we Wrocławiu
Przestrzegamy przed wydarzeniami, które niedługo nastąpią - apokalipsa we Wrocławiu
18 września 2013
2367
Obejrzyj
We Wrocławiu kierowca z rybką na tylnej klapie ostrzega nas przed wydarzeniami, które mają niedługo nastąpić. Ostrzegamy Was, żebyście byli ostrzeżeni i nie mówili, że nie ostrzegaliśmy.
Dodge Charger - jak wiele wytrzyma? Dodge Charger - jak wiele wytrzyma?
Dodge Charger - jak wiele wytrzyma?
1 czerwca 2013
2923
Obejrzyj
Obecnie produkowane auta nie są zbyt wytrzymałe. Reklama nowego Dodge Charger'a sugeruje, że ten jest w stanie przetrwać nawet w ciężkich warunkach. Tą reklamę polecamy szczególnie fanom post-apokaliptycznych klimatów.
Igrzyska Śmierci - jak powinny się skończyć Igrzyska Śmierci - jak powinny się skończyć
Igrzyska Śmierci - jak powinny się skończyć
5 marca 2013
3729
Obejrzyj
Jeden z hitów ostatnich czasów - Igrzyska Śmierci, musiał także trafić do przeróbki. Zdziwiła was momentami pokrętna logika filmu? Tu możecie zobaczyć wszystkie 'genialne' pomysły twórców.
Krzyk - jak powinien się skończyć Krzyk - jak powinien się skończyć
Krzyk - jak powinien się skończyć
4 marca 2013
2407
Obejrzyj
Kolejna wersja alternatywna filmu - tym razem jest to "Krzyk". Wyśmianie absurdów filmów grozy nie stanowi wielkiego wyzwania, ale warto sprawdzić tę produkcję ze względu na jej uniwersalny charakter.
Szczęki - jak powinny się skończyć Szczęki - jak powinny się skończyć
Szczęki - jak powinny się skończyć
3 marca 2013
2776
Obejrzyj
Kolejny odcinek z serii jak powinien się skończyć film. Tym razem na warsztat wzięto hit "Szczęki". Wszelkie absurdy walki z wielkim rekinem możecie zobaczyć właśnie w tej produkcji.
Mroczny Rycerz Powstaje - Bonus z Banem - Jak powinien się skończyć Mroczny Rycerz Powstaje - Bonus z Banem - Jak powinien się skończyć
Mroczny Rycerz Powstaje - Bonus z Banem - Jak powinien się skończyć
2 marca 2013
2018
Obejrzyj
Mały bonus do filmu Mroczny Rycerz Powstaje. Czy miasto ma wylecieć w powietrze? Co z bombą? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w tym filmiku.
Avatar - jak powinien się skończyć Avatar - jak powinien się skończyć
Avatar - jak powinien się skończyć
1 marca 2013
4709
Obejrzyj
Po obejrzeniu Avatara nadal masz pytania? Ten filmik porusza wiele kwestii, które pewnie i Ciebie zaskoczyły podczas oglądania kinowego hitu.