Tag kosmos - śmieszne filmiki

Te razy odwiedzają ziemię - cała prawda o kosmitach Te razy odwiedzają ziemię - cała prawda o kosmitach
Te razy odwiedzają ziemię - cała prawda o kosmitach
3029
Obejrzyj
Jednym w wielu pytań, na które jeszcze przez wiele lat możemy nie uzyskać odpowiedzi jest pytanie: "Czy jesteśmy sami we wszechświecie?". Kosmici są już stałym elementem legend oraz wierzeń, a przed wami kilka ciekawostek o ich...
10 niewiarygodnych obserwacji UFO 10 niewiarygodnych obserwacji UFO
10 niewiarygodnych obserwacji UFO
3878
Obejrzyj
UFO to angielski skrót oznaczający "niezidentyfikowany obiekt latający". W historii zarejestrowano co najmniej kilkadziesiąt przypadków z doniesieniami o pojawieniu się UFO. Oto lista 10 najbardziej niewiarygodnych.
Wojna z rakiem Wojna z rakiem
Wojna z rakiem
21
2987
Obejrzyj
Wykonany nie tylko profesjonalnie, ale także z pomysłem spot reklamujący organizację walczącą z nowotworami. Osadzenie tego w klimacie science-fiction wypadło w tej wersji idealnie.
Tragedia polskiego astronauty Tragedia polskiego astronauty
Tragedia polskiego astronauty
24
3
3154
Obejrzyj
Co roku w kosmosie ginie 10 Polaków! Większość tych tragedii udałoby się uniknąć, żeby przeszli oni specjalny kurs...
10 mitów na temat kosmosu 10 mitów na temat kosmosu
10 mitów na temat kosmosu
2120
Obejrzyj
Mimo rozwoju nauki i technologii kosmos wciąż jest nieznaną i niezbadaną przestrzenią, w której Ziemia jest zaledwie drobinką. Trudno dziwić się, że na temat kosmosu powstaje wiele legend oraz mitów. Topowa dycha obala 10 z nich.
Spacer po stacji kosmicznej Spacer po stacji kosmicznej
Spacer po stacji kosmicznej
2816
Obejrzyj
Zastanawialiście się jak wygląda życie na stacji kosmicznej? Jak śpi się w miejscu, w którym nie ma grawitacji albo jak myje się tam zęby? Na te i na kilka innych pytań znajdziecie odpowiedź w tym filmiku.
Legendy Polskie: Twardowsky Legendy Polskie: Twardowsky
Legendy Polskie: Twardowsky
2473
Obejrzyj
Kolejna produkcja Tomasza Bagińskiego, z serii "Legendy Polskie". Tym razem legenda o Panie Twardowskim, który jak może kojarzycie wszedł w układy z diabłem i zamieszkał na księżycu. Całość w unowocześnionej wersji.
10 nierozwiązanych zagadek kosmosu 10 nierozwiązanych zagadek kosmosu
10 nierozwiązanych zagadek kosmosu
2849
Obejrzyj
Kosmos wciąż pozostaje niezbadaną przestrzenią, w której Ziemia jest zaledwie drobnym punktem. Przestrzeń ta jest dla nas wciąż tajemnicą, która przez długi czas nie zostanie jeszcze odkryta. Oto kilka z przykładów zagadek...
Lądowanie na księżycu - fakty i mity Lądowanie na księżycu - fakty i mity
Lądowanie na księżycu - fakty i mity
2280
Obejrzyj
Dokładnie 20 lipca miała miejsce 46. rocznica pojawienia się pierwszych ludzi na księżycu. Wiele osób twierdzi jednak, że takie lądowanie nigdy nie miało miejsca. Oto kilka faktów i mitów, które pomogą rozwiać wątpliwości.
Astro SciFun - Tajemnica Kraba Astro SciFun - Tajemnica Kraba
Astro SciFun - Tajemnica Kraba
2175
Obejrzyj
Kosmos to niezbadana i zagadkowa przestrzeń, w której człowiek i Ziemia są zaledwie mikroskopijnym punktem. Mimo wielu trudności od zawsze chcieliśmy poznać tajemnice gwiazd i innych planet. Przed wami filmik dotyczący...
Start promu kosmicznego z perspektywy pasażera samolotu Start promu kosmicznego z perspektywy pasażera samolotu
Start promu kosmicznego z perspektywy pasażera samolotu
2695
Obejrzyj
Lecąc samolotem, możemy zobaczyć za oknem zapierające wdech widoki: miasta, drogi, jeziora skurczone do małych punktów i linii daleko pod nami. Widok startującego promu kosmicznego zadziwił pewnie wszystkich. Jak to wygląda z...
10 rzadkich zjawisk astronomicznych 10 rzadkich zjawisk astronomicznych
10 rzadkich zjawisk astronomicznych
3378
Obejrzyj
Co jakiś czas mamy okazję obserwować niesamowite zjawiska astronomiczne. Niektóre z nich są zrozumiałe, inne wciąż stanowią zagadkę dla naukowców. Oto dziesięć z nich, które zostały uznane za najciekawsze przez autora filmiku.
Starbarians - odcinek 2 Starbarians - odcinek 2
Starbarians - odcinek 2
2852
Obejrzyj
Kolejna część przygód animowanych Starbarians! Jakiemu wyzwaniu tym razem stawiają czoła? Kim będzie ich kolejny, kosmiczny przeciwnik? I najważniejsze... Czy uda im się wyjść z tego cało? Sprawdźcie i oceńcie sami.
Starbarians - odcinek 1.5 Starbarians - odcinek 1.5
Starbarians - odcinek 1.5
2538
Obejrzyj
Kolejny odcinek animowanych Starbarians! Tym razem ich przeciwnikiem zostaje Trinozaur vel Trzy-rex! Nasi bohaterzy byli już krok od walki, kiedy okazało się, że te aresztowanie nie będzie takie łatwe. Sprawdźcie sami!
Starbarians - odcinek I Starbarians - odcinek I
Starbarians - odcinek I
3342
Obejrzyj
Dzielni Starbarians wyruszyli na pomoc pięknej księżniczce Cycolinie, porwanej przez wężowego czarodzieja Seida. Kto wyszedł zwycięsko z tej konfrontacji? Czy Starbariansom udała się misja ratunkowa? Sprawdźcie sami!
Kosmiczna podróż Supermana Kosmiczna podróż Supermana
Kosmiczna podróż Supermana
1984
Obejrzyj
Życie superbohatera nie jest łatwe, a już zwłaszcza kiedy jest się wybranym do podróży w kosmos. Oczywiście nie mówimy tutaj o prawdziwym Supermanie lecz o jego figurce, którą jeden z naukowców postanowił wykorzystać do...