Tag kostium - śmieszne filmiki

Kostium pirata Kostium pirata
Kostium pirata
3549
Obejrzyj
Chociaż zdania, co do ubierania zwierząt w cokolwiek są podzielone, to gdybyśmy już mieli znaleźć strój dla kota to byłby to zdecydowanie strój pirata. Producentom gratulujemy kreatywności!
Najgorszy strój na Halloween Najgorszy strój na Halloween
Najgorszy strój na Halloween
3312
Obejrzyj
Jeżeli nie wiecie czym jest spaczone pojęcie poprawności politycznej, to idealną definicję tego słowa poznacie po obejrzeniu tego filmiku. Przed rozpoczęciem, spróbujcie odgadnąć jaki strój na Halloween może zostać uznany za...
Pomysłowy kostium Pomysłowy kostium
Pomysłowy kostium
2992
Obejrzyj
Aby stworzyć zaskakujący i pomysłowy strój wcale nie potrzeba inwestować w niego dużych sum pieniędzy, dołączać widowiskowego makijażu i tak dalej... Czasami wystarczy odrobina kreatywności!
Nie podskakuj do maskotek Nie podskakuj do maskotek
Nie podskakuj do maskotek
3548
Obejrzyj
Przemoc nigdy nie będzie rozwiązaniem, a już zwłaszcza jeśli ma się walczyć z zebrą. Temu panu najwyraźniej było mało wrażeń na górce i postanowił urozmaicić sobie czas bijatyką z jedną z maskotek. Trochę głupio dostać w zęby...
Sonic - Rémi Gaillard Sonic - Rémi Gaillard
Sonic - Rémi Gaillard
4497
Obejrzyj
Wreszcie po długim czasie oczekiwanie Rémi Gaillard wraca do prawowitej formy. Tym razem zrobi mnóstwo szumu, przy pomocy przebrania jeża Sonica. Zobaczcie sami, że Rémi jest prawdziwym mistrzem chaosu.
Blizzcon 2013 Epicki Cosplay Blizzcon 2013 Epicki Cosplay
Blizzcon 2013 Epicki Cosplay
3424
Obejrzyj
Epickie stroje i piękne dziewczyny przebrane za postacie z waszych ulubionych gier firmy Blizzard. Postacie z World of Warcraft, Diablo i serii Starcraft. Zobaczcie najlepsze stroje z tegorocznego Blizzconu.
Kostium Halloweenowy z żarówek LED Kostium Halloweenowy z żarówek LED
Kostium Halloweenowy z żarówek LED
4240
Obejrzyj
Halloween już coraz bliżej i trzeba wymyślić za co chcemy się przebrać. Jak się okazuje, nie potrzeba wcale wielkich nakładów pracy czy też góry pieniędzy. Wystarczy dobry pomysł i odpowiednie materiały.
Kostiumy na Halloween Kostiumy na Halloween
Kostiumy na Halloween
29
3
12008
Obejrzyj
Kostiumy na Halloween dla kobiet, mają jedną małą wadę. Nie spodobają Ci się, jeśli nie chcesz za dużo odsłaniać i pokazywać.
Batman: Falstart Batman: Falstart
Batman: Falstart
3149
Obejrzyj
Początki bywają trudne. Nie jest łatwo zmienić swoją tożsamośc z dnia na dzień. Przekonał się o tym także człowiek-batman podczas swojej pierwszej, "prawie" udanej misji.