Tag kradzież - śmieszne filmiki

10 skradzionych wynalazków 10 skradzionych wynalazków
10 skradzionych wynalazków
5919
Obejrzyj
Historia pamięta co najmniej kilka głośnych wydarzeń, które dotyczyły skradzionych wynalazków lub przypisywania sobie zasług innych osób. Przed wami lista 10 skradzionych wynalazków prosto od Topowej Dychy.
Sposób na złodzieja Sposób na złodzieja
Sposób na złodzieja
4205
Obejrzyj
Pewnemu nastolatkowi skradziono rower. Niedługo później znalazł go on na internetowej aukcji. Sprzedający mieszkał w okolicy, więc chłopak postanowił odzyskać swoją własność. Jak to zrobił? Przekonajcie się sami!
Cyanide & Happiness: Zbrodnia nie popłaca Cyanide & Happiness: Zbrodnia nie popłaca
Cyanide & Happiness: Zbrodnia nie popłaca
3225
Obejrzyj
Jedna z najlepszych, rysunkowych serii, które poznał internet powraca. Tym razem Cyanide & Happiness przedstawia napad na bank i dylemat superbohatera. Zachęcamy do obejrzenia!
Polak na niemieckim posterunku Polak na niemieckim posterunku
Polak na niemieckim posterunku
24
1
5721
Obejrzyj
Porcja stereotypów o Polakach z perspektywy naszych zachodnich sąsiadów. (Napisy PL należy włączyć w opcjach)
Śmieszne Rozmowy Telefoniczne - Ukradłem Panu Rower Śmieszne Rozmowy Telefoniczne - Ukradłem Panu Rower
Śmieszne Rozmowy Telefoniczne - Ukradłem Panu Rower
18
2
5772
Obejrzyj
Tego rodzaju żarty to już przesada. Człowiek jest zdenerwowany, że ktoś ukradł mu rower, a tutaj jakby nigdy nic dzwoni złodziej i pyta o siodełko. Następnie próbuje odsprzedać rower. Każdy by się wkurzył, prawda?
Jak być draniem na siłowni Jak być draniem na siłowni
Jak być draniem na siłowni
4003
Obejrzyj
Większość osób raczej szanuje innych, którzy ćwiczą na siłowni. Jednakże ten jegomość chyba nawet nie potrafi powiedzieć, co to może być ten "szacunek". Wystarczy spojrzeć na to co zrobił.
Stig ukradł bolid Formuły 1 Stig ukradł bolid Formuły 1
Stig ukradł bolid Formuły 1
2893
Obejrzyj
Stig już skończył odpoczywać, więc przyszła pora na kolejną, szybką jazdę! Tym razem nasz ulubiony rajdowiec z Top Gear włamał się do ośrodka Formuły 1.
Wiewiórka kradnie kamerę Wiewiórka kradnie kamerę
Wiewiórka kradnie kamerę
3168
Obejrzyj
W dzisiejszych czasach nikomu nie można ufać. Kiedyś wiewiórki interesowały się co najwyżej orzechami i tym by nie wpaść pod samochód. Dzisiejsze wiewiórki kradną na potęgę wszystko co się da, między innymi kamerę GoPro.
Zuchwała kradzież kiełbasy Zuchwała kradzież kiełbasy
Zuchwała kradzież kiełbasy
3092
Obejrzyj
Kiedy wychodzi się ze sklepu mięsnego, to lepiej mieć swoje zakupy w siatce. Zwłaszcza jeśli w pobliżu kręcą się bardzo głodne psy.
Szwagier shot - Biznes po Polsku Szwagier shot - Biznes po Polsku
Szwagier shot - Biznes po Polsku
10709
Obejrzyj
Co by nie mówić Szwagier zna się na interesach. Gorzej jeżeli jego machlojki od razu wychodzą na jaw. Na szczęście chłopaki z Moniek wiedzą jak szybko pozbyć się dowodów.
Chwytak & Dj Wiktor - Chwytak & Dj Wiktor - "Zaj*bały żule mi"
Chwytak & Dj Wiktor - "Zaj*bały żule mi"
8610
Obejrzyj
Nie ma to jak spokojny dzień na działce, oczywiście do czasu. Chwytak postanowił trochę wypocząć, lecz dwójka jegomościów postanowiło mu zepsuć wolny czas. W końcu nie wszędzie można dostać taką wyjątkową końcówkę od konewki.
Fałszywe tablice Fałszywe tablice
Fałszywe tablice
4035
Obejrzyj
Tym razem zamiast wypytywać przechodniów co wyprawiają, Bartek USA postanowił przejść do działania. Jak Wy byście zareagowali na kradzież tablic rejestracyjnych? Bartek postanowił to sprawdzić na kilkunastu przechodniach.
Perfekcyjna kradzież krowy Perfekcyjna kradzież krowy
Perfekcyjna kradzież krowy
3706
Obejrzyj
Mówią, że nie ma zbrodni doskonałej. Ludzie od razu by zmienili zdanie po obejrzeniu tego filmiku. Tak dobrze rozegranej kradzieży bydła świat jeszcze nie widział.
Rower, którego nie da się ukraść Rower, którego nie da się ukraść
Rower, którego nie da się ukraść
4065
Obejrzyj
Trójka studentów z Chile wpadła na genialny pomysł i zaprojektowali rower, którego nie da się ukraść. Sprytny patent sprawia, że kradzież jest niemożliwa bez uszkadzania jego najważniejszych części. Obejrzyjcie prototyp...
Żart z kradzieżą opon Żart z kradzieżą opon
Żart z kradzieżą opon
3355
Obejrzyj
Jak byście zareagowali, gdyby ktoś próbował ukraść Wam koła w samochodzie? Na pewno nie byłoby przyjemnie. Reakcje ludzi na ten obrót spraw postanowił sprawdzić Roman Atwood. Zobaczcie sami jak na to reagują.
Małe głodomory, czyli zwierzęta atakują Małe głodomory, czyli zwierzęta atakują
Małe głodomory, czyli zwierzęta atakują
2372
Obejrzyj
Nie ważne czy to zwierzęta domowe, czy dzikie, wszystkie bywają bardzo głodne. Spróbujcie powstrzymać takiego głodomora przed kradzieżą Waszego ulubionego ciastka, lub kawałka kanapki to sami się przekonacie jak bardzo....