Tag kradzież - śmieszne filmiki

10 skradzionych wynalazków 10 skradzionych wynalazków
10 skradzionych wynalazków
3392
Obejrzyj
Historia pamięta co najmniej kilka głośnych wydarzeń, które dotyczyły skradzionych wynalazków lub przypisywania sobie zasług innych osób. Przed wami lista 10 skradzionych wynalazków prosto od Topowej Dychy.
Kradzież kieszonkowa Kradzież kieszonkowa
Kradzież kieszonkowa
2782
Obejrzyj
Jak byś zareagował, gdybyś zobaczył drobnego złodzieja w akcji? Spróbowałbyś go zatrzymać, zwróciłbyś uwagę ofierze tego zdarzenia czy może przeszedłbyś obok tego zupełnie obojętnie? Sprawdź jak reagowali przypadkowi przechodnie!
Sposób na złodzieja Sposób na złodzieja
Sposób na złodzieja
3550
Obejrzyj
Pewnemu nastolatkowi skradziono rower. Niedługo później znalazł go on na internetowej aukcji. Sprzedający mieszkał w okolicy, więc chłopak postanowił odzyskać swoją własność. Jak to zrobił? Przekonajcie się sami!
Cyanide & Happiness: Zbrodnia nie popłaca Cyanide & Happiness: Zbrodnia nie popłaca
Cyanide & Happiness: Zbrodnia nie popłaca
2582
Obejrzyj
Jedna z najlepszych, rysunkowych serii, które poznał internet powraca. Tym razem Cyanide & Happiness przedstawia napad na bank i dylemat superbohatera. Zachęcamy do obejrzenia!
Polak na niemieckim posterunku Polak na niemieckim posterunku
Polak na niemieckim posterunku
24
1
5104
Obejrzyj
Porcja stereotypów o Polakach z perspektywy naszych zachodnich sąsiadów. (Napisy PL należy włączyć w opcjach)
Śmieszne Rozmowy Telefoniczne - Ukradłem Panu Rower Śmieszne Rozmowy Telefoniczne - Ukradłem Panu Rower
Śmieszne Rozmowy Telefoniczne - Ukradłem Panu Rower
18
2
4880
Obejrzyj
Tego rodzaju żarty to już przesada. Człowiek jest zdenerwowany, że ktoś ukradł mu rower, a tutaj jakby nigdy nic dzwoni złodziej i pyta o siodełko. Następnie próbuje odsprzedać rower. Każdy by się wkurzył, prawda?
Jak być draniem na siłowni Jak być draniem na siłowni
Jak być draniem na siłowni
3505
Obejrzyj
Większość osób raczej szanuje innych, którzy ćwiczą na siłowni. Jednakże ten jegomość chyba nawet nie potrafi powiedzieć, co to może być ten "szacunek". Wystarczy spojrzeć na to co zrobił.
Stig ukradł bolid Formuły 1 Stig ukradł bolid Formuły 1
Stig ukradł bolid Formuły 1
2342
Obejrzyj
Stig już skończył odpoczywać, więc przyszła pora na kolejną, szybką jazdę! Tym razem nasz ulubiony rajdowiec z Top Gear włamał się do ośrodka Formuły 1.
Wiewiórka kradnie kamerę Wiewiórka kradnie kamerę
Wiewiórka kradnie kamerę
2662
Obejrzyj
W dzisiejszych czasach nikomu nie można ufać. Kiedyś wiewiórki interesowały się co najwyżej orzechami i tym by nie wpaść pod samochód. Dzisiejsze wiewiórki kradną na potęgę wszystko co się da, między innymi kamerę GoPro.
Zuchwała kradzież kiełbasy Zuchwała kradzież kiełbasy
Zuchwała kradzież kiełbasy
2556
Obejrzyj
Kiedy wychodzi się ze sklepu mięsnego, to lepiej mieć swoje zakupy w siatce. Zwłaszcza jeśli w pobliżu kręcą się bardzo głodne psy.
Szwagier shot - Biznes po Polsku Szwagier shot - Biznes po Polsku
Szwagier shot - Biznes po Polsku
10103
Obejrzyj
Co by nie mówić Szwagier zna się na interesach. Gorzej jeżeli jego machlojki od razu wychodzą na jaw. Na szczęście chłopaki z Moniek wiedzą jak szybko pozbyć się dowodów.
Kradzież stówy - Bobson Prank Kradzież stówy - Bobson Prank
Kradzież stówy - Bobson Prank
2632
Obejrzyj
Nieraz nasi polscy youtuberzy sprawdzali uczciwość przechodniów. Do grona pechowców, którzy trafili na nieuczciwych Polaków dołączył Bobson. Zobaczcie jak żart z gubieniem stówy, zmienił się w kradzież.
Chwytak & Dj Wiktor - Chwytak & Dj Wiktor - "Zaj*bały żule mi"
Chwytak & Dj Wiktor - "Zaj*bały żule mi"
8118
Obejrzyj
Nie ma to jak spokojny dzień na działce, oczywiście do czasu. Chwytak postanowił trochę wypocząć, lecz dwójka jegomościów postanowiło mu zepsuć wolny czas. W końcu nie wszędzie można dostać taką wyjątkową końcówkę od konewki.
Fałszywe tablice Fałszywe tablice
Fałszywe tablice
3247
Obejrzyj
Tym razem zamiast wypytywać przechodniów co wyprawiają, Bartek USA postanowił przejść do działania. Jak Wy byście zareagowali na kradzież tablic rejestracyjnych? Bartek postanowił to sprawdzić na kilkunastu przechodniach.
Perfekcyjna kradzież krowy Perfekcyjna kradzież krowy
Perfekcyjna kradzież krowy
3154
Obejrzyj
Mówią, że nie ma zbrodni doskonałej. Ludzie od razu by zmienili zdanie po obejrzeniu tego filmiku. Tak dobrze rozegranej kradzieży bydła świat jeszcze nie widział.
Rower, którego nie da się ukraść Rower, którego nie da się ukraść
Rower, którego nie da się ukraść
3743
Obejrzyj
Trójka studentów z Chile wpadła na genialny pomysł i zaprojektowali rower, którego nie da się ukraść. Sprytny patent sprawia, że kradzież jest niemożliwa bez uszkadzania jego najważniejszych części. Obejrzyjcie prototyp...