Tag kreskówka - śmieszne filmiki

100 easter eggów w kreskówkach 100 easter eggów w kreskówkach
100 easter eggów w kreskówkach
2468
Obejrzyj
Przed wami ciekawa kompilacja dotycząca easter eggów, czyli w tym przypadku kreskówkowych scen, w których autorzy puszczają widzowi "oczko", a które jednocześnie są satysfakcjonującą nagrodą dla tych najbardziej...
Przygody spiętego fana anime Przygody spiętego fana anime
Przygody spiętego fana anime
13
7
2752
Obejrzyj
Jednym w wielu tematów internetowych kłótni jest tzw. "anime" - dla jednych oddzielna kategoria wśród rysowanych animacji, dla drugich chińskie bajki, które nie różnią się niczym od innych bajek. Oto jak wygląda przykładowe...
Siedem nieznośnych postaci z kreskówek! Siedem nieznośnych postaci z kreskówek!
Siedem nieznośnych postaci z kreskówek!
2382
Obejrzyj
Znacznej większości z was, kreskówki zapewne kojarzą się z dzieciństwem. Nie da się jednak ukryć, że niektóre postaci z tych bajek były lubiane, a drugie wręcz przeciwnie. Oto przykłady 7 postaci, które mogły denerwować także was.
"Hello" w wersji kreskówkowej
"Hello" w wersji kreskówkowej
3520
Obejrzyj
Piosenka Adele "Hello" została wchłonięta przez internet i już dzień po jej wydaniu zaczęły pojawiać się kolejne parodie. Przy takiej okazji nie mogło zabraknąć Mikey'a Bolts'a i jego "kreskówkowych" głosów.
Cyanide & Happiness: drabina Cyanide & Happiness: drabina
Cyanide & Happiness: drabina
29
1
4659
Obejrzyj
Główny bohater tego odcinka ma proste podejście do życia. Odpowiedzią na większość jego problemów jest po prostu drabina. I nie ma większego znaczenia czy chodzi tutaj o pomoc w zdjęciu kota czy poważną rozmowę z synem....
Fazbear i przyjaciele Fazbear i przyjaciele
Fazbear i przyjaciele
47
6
6812
Obejrzyj
Animowany filmik dotyczący popularnej gry "Five nights at Freddy's". W grze wcielamy się w nowego pracownika mrocznej pizzerii. W tym filmiku mamy okazję poznać tę historię od drugiej strony. Zachęcamy do obejrzenia!
Koń Rafał - Najlepsze Odcinki Koń Rafał - Najlepsze Odcinki
Koń Rafał - Najlepsze Odcinki
4621
Obejrzyj
Oto kilkanaście najśmieszniejszych filmików z życia Konia Rafała - czyli kreskówkowej postaci stworzonej przez 4funTV. Ogromna ilość absurdalnego i zwariowanego humoru upchnięta w jednym filmiku!
Wiosenny prysznic - Simon's cat Wiosenny prysznic - Simon's cat
Wiosenny prysznic - Simon's cat
2559
Obejrzyj
Koty nie lubią wody, ale czy wszystkie? Najnowsza odsłona kreskówkowej serii "Simon's Cat". Przygody zabawnego kota oraz jego towarzysza podczas deszczowego, wiosennego dnia. Zapraszamy do oglądania!
Blok ekipa - warsztat Blok ekipa - warsztat
Blok ekipa - warsztat
4631
Obejrzyj
Znacie chłopaków z "Blok ekipy"? Jakiś czas temu sporo namieszali w polskim internecie, zdobywając przy tym ogromną ilość fanów. Oto 21. odcinek serii. pt. "Warsztat". Zachęcam do obejrzenia!
Dwudziesta rocznica Cartoon Network Dwudziesta rocznica Cartoon Network
Dwudziesta rocznica Cartoon Network
2627
Obejrzyj
Pora na odrobinę nostalgii. Cartoon Network rozśmiesza nas już od dobrych dwudziestu lat. Przez ten czas sporo się zmieniło od kiedy kanał po raz pierwszy zagościł na ekranach naszych telewizorów. Właśnie dzięki tym...
10 faktów na temat South Parka 10 faktów na temat South Parka
10 faktów na temat South Parka
2586
Obejrzyj
Byli Simpsonowie, przyszła pora na kolejny kontrowersyjny serial, czyli South Park. Poznajcie dziesięć ciekawych faktów na temat serialu wraz z Topową Dychą.
Johnny Bravo - Niezawodne sposoby na podryw Johnny Bravo - Niezawodne sposoby na podryw
Johnny Bravo - Niezawodne sposoby na podryw
2894
Obejrzyj
Znany i lubiany przez wszystkich, przed Wami Johnny Bravo! Nasz kochany mięśniak zawsze miał słabość do pań, ale czy znacie jakie sposoby na podryw? Jeśli nie, to najwyższa pora poznać tajniki mistrza.
Przemyślenia Niekrytego Krytyka - Popeye Przemyślenia Niekrytego Krytyka - Popeye
Przemyślenia Niekrytego Krytyka - Popeye
2765
Obejrzyj
Niekryty Krytyk coraz bardziej lubi oglądać kreskówki. Tym razem ofiarą jego krytyki będzie nie kto inny jak... Popeye! Ciekawe co na jego temat może powiedzieć jeden z naszych ulubionych, polskich youtuberów.
Przemyślenia Niekrytego Krytyka: He-Man Przemyślenia Niekrytego Krytyka: He-Man
Przemyślenia Niekrytego Krytyka: He-Man
2395
Obejrzyj
Niekryty Krytyk ponownie bierze się za jeden z kultowych seriali naszego dzieciństwa. Tym razem padło na jednego z najsilniejszych bohaterów, jakich widzieliśmy w telewizji, czyli He-Mana. Niekryty nie zostawi na nim suchej nitki.
Zabójcze teksty z kreskówek Zabójcze teksty z kreskówek
Zabójcze teksty z kreskówek
36
2
16577
Obejrzyj
Teksty w kreskówkach są tak napisane, że część znich rozumieją tylko dorośli. Wystarczy odrobina naszej, nieco dojrzalszej wiedzy i bardzo łatwo możemy dostrzec w nich drugie dno. Posłuchajcie najbardziej zabójczych tekstów z...
Smutny Dworzec Smutny Dworzec
Smutny Dworzec
3317
Obejrzyj
Po smutnym autobusie i samolocie nadeszła pora na smutne budynki. Na pierwszy ogień poszedł poznański dworzec. Dlaczego akurat on? Obejrzyjcie filmik i przekonajcie się sami.