Tag krzyk - śmieszne filmiki

Fus ro dah! Fus ro dah!
Fus ro dah!
22
1
3294
Obejrzyj
Przeciętny, pozbawiony tajemniczych sił robotnik użyłby do tego zadania młota. Jednak nie tym razem! Prawdziwi bohaterzy, wyciągnięci ze świata Skyrim, używają okrzyków.
Cyber Marian #44: Góry, dinozaury i krzyk Wilhelma Cyber Marian #44: Góry, dinozaury i krzyk Wilhelma
Cyber Marian #44: Góry, dinozaury i krzyk Wilhelma
2261
Obejrzyj
Po krótkiej przerwie Cyber Marian powraca z kolejną częścią Cyber Info. Ponownie podjął wyzwanie rzucone prze swoich widzów i postanowił zmierzyć się z ich komentarzami i pytaniami. Zapraszamy do oglądania!
Wielka moc w małym klocku Wielka moc w małym klocku
Wielka moc w małym klocku
4271
Obejrzyj
Nie ma chyba gorszego bólu niż nadepnięcie gołą stopą na klocek Lego. Wielka moc drzemie w każdym klocku, a już zwłaszcza jeśli komuś nie chciało się ubierać kapci!
Straszenie nowego członka załogi strażaków Straszenie nowego członka załogi strażaków
Straszenie nowego członka załogi strażaków
3536
Obejrzyj
Ciężkie jest życie nowego. W szkole i w wojsku kocą, ale i tak gorzej ma ten strażak. Koledzy z remizy postanowili go straszyć przez ponad rok. Najwyraźniej w straży pożarnej znacznie dłużej jest się "tym nowym".
Duch świąt na wigilii w Węgorzewie Duch świąt na wigilii w Węgorzewie
Duch świąt na wigilii w Węgorzewie
3143
Obejrzyj
Święta to czas radości, prezentów i serdeczności dla drugiego człowieka. Niestety ten jegomość chyba za bardzo skupił się na swojej zupce, by być serdecznym dla innych.
Jak wystraszyć kobietę, przy pomocy prostej sztuczki Jak wystraszyć kobietę, przy pomocy prostej sztuczki
Jak wystraszyć kobietę, przy pomocy prostej sztuczki
7619
Obejrzyj
Kobiety z reguły są strachliwe, a wszelkie robactwo przyprawia je o dreszcze. Pewien magik postanowił zignorować ten fakt i pokazać swojej koleżance sztuczkę z pająkiem i telefonem. Zanim włączycie filmik, to lepiej ściszcie...
Wróżbita Maciej tłumaczy się z nieudanej wróżby Wróżbita Maciej tłumaczy się z nieudanej wróżby
Wróżbita Maciej tłumaczy się z nieudanej wróżby
4038
Obejrzyj
Zawód wróżbity to ciężki i stresujący kawałek chleba, zwłaszcza wtedy kiedy wyjdzie na jaw, że ględzi się od rzeczy. Na szczęście wróżbita Maciej dobrze wie, jak bronić się przed wszelkimi oszczerstwami ze strony katolików i...
Jak uciszyć wrzeszczącego kretyna Jak uciszyć wrzeszczącego kretyna
Jak uciszyć wrzeszczącego kretyna
27
3
9628
Obejrzyj
Idziesz sobie w spokojne miejsce z dziewczyną, by napić się kawy, za którą i tak przepłacisz... Gdyby tego było mało spokojne miejsce okazuje się wylęgarnią krzyku i buractwa. Zwłaszcza, że jeden z gości nie rozumie, jak...
Przerażający żart z tarantulą Przerażający żart z tarantulą
Przerażający żart z tarantulą
5624
Obejrzyj
Para naszych ulubionych dowcipnisiów powraca. Tym razem wyzwanie w którym jedno z nich ma się uwolnić z taśmy klejącej, zamieni się w coś znacznie gorszego. Lepiej dobrze przemyślcie sprawę, jeśli będziecie chcieli wykręcić...
Dziewczyna, którą łatwo przestraszyć Dziewczyna, którą łatwo przestraszyć
Dziewczyna, którą łatwo przestraszyć
4406
Obejrzyj
Kiedy ma się dziewczynę, którą naprawdę bardzo łatwo przestraszyć, aż żal tego nie wykorzystać. Na szczęście ten koleś wie, że takiej okazji, aż trudno nie przepuścić. Lubicie damskie piski? Bo w tym filmiku będzie ich całkiem...
Lis krzyczy na swojego przyjaciela psa Lis krzyczy na swojego przyjaciela psa
Lis krzyczy na swojego przyjaciela psa
6415
Obejrzyj
Lisy często wydają siebie dziwne dźwięki. Najczęściej jednak "rozmawiają". Zobaczcie jak to wygląda jak lisy zaczynają "krzyczeć".
Niedźwiedzie uciekają przed babcią Niedźwiedzie uciekają przed babcią
Niedźwiedzie uciekają przed babcią
2760
Obejrzyj
Rosja nadal potrafi zaskoczyć. 2 niedźwiedzie zabłąkały się w okolice gospodarstwa. Jak poradzić sobie z takimi zwierzętami? Okazuje się, że wystarczy krzyk babci i niedźwiedzie postanawiają wrócić do lasu.
Szukali dziewczyny do użyczenia głosu Szukali dziewczyny do użyczenia głosu
Szukali dziewczyny do użyczenia głosu
4086
Obejrzyj
Poszukiwano dziewczyny do użyczenia głosu w nagraniu. Jednak by znaleźć tą najlepszą zaproszonych zostało kilka pań na przesłuchanie. Zadanie polegało na czytaniu dialogu w klimatach horroru. Dla podniesienia realizmu...
Krzyk - jak powinien się skończyć Krzyk - jak powinien się skończyć
Krzyk - jak powinien się skończyć
2957
Obejrzyj
Kolejna wersja alternatywna filmu - tym razem jest to "Krzyk". Wyśmianie absurdów filmów grozy nie stanowi wielkiego wyzwania, ale warto sprawdzić tę produkcję ze względu na jej uniwersalny charakter.
Co się dzieje, gdy ktoś o 22 krzyczy w Szwecji? Co się dzieje, gdy ktoś o 22 krzyczy w Szwecji?
Co się dzieje, gdy ktoś o 22 krzyczy w Szwecji?
24
1
9351
Obejrzyj
Podejrzewacie co może się stać, gdy ktoś o 22 zacznie krzyczeć "AAAAAA" w Szwecji? Ktoś wyjdzie mu pomóc, zignorują go, a może stanie się coś innego?
Czarny Niedźwiedź vs Starsza Pani Czarny Niedźwiedź vs Starsza Pani
Czarny Niedźwiedź vs Starsza Pani
3713
Obejrzyj
Czy jest coś bardziej przerażającego od czarnego niedźwiedzia na Twoim tarasie? Jest, starsza pani o imieniu Nishanto. Biedny niedźwiedź nie był an to gotowy.