Tag łańcuch - śmieszne filmiki

Ekstremalny zjazd z niesprawnym łańcuchem Ekstremalny zjazd z niesprawnym łańcuchem
Ekstremalny zjazd z niesprawnym łańcuchem
2347
Obejrzyj
Aaron Gwin wprawił w osłupienie wszystkich sędziów oraz współzawodników, w rowerowych zawodach, które odbyły się w austriackim Leogang. Przejechał on całą trasę szybciej niż inni zawodnicy, mimo tego, że jego łańcuch został...
Prosty sposób na złodziei samochodów Prosty sposób na złodziei samochodów
Prosty sposób na złodziei samochodów
4029
Obejrzyj
W Rosja panuje prawdziwa plaga złodziei samochodów. Co w takiej sytuacji może zrobić zwykły rosyjski obywatel? Oczywiście znaleźć sposób na ochronę swojego auta. Najprostsze rozwiązania są oczywiście najlepsze.
Czym zabezpieczyć rower? Czym zabezpieczyć rower?
Czym zabezpieczyć rower?
2548
Obejrzyj
Ciekawy pokaz cięcia zabezpieczeń podczas Święta Cyklicznego w Warszawie 2013. Kradzież rowerów to nadal plaga w Polsce. Zobaczcie w które zabezpieczenie warto inwestować, a których lepiej unikać.
Pies balansujący na łańcuchu Pies balansujący na łańcuchu
Pies balansujący na łańcuchu
6419
Obejrzyj
Niesamowity pokaz umiejętności psa utrzymującego równowagę na łańcuchu umieszczonym pomiędzy dwoma słupkami. W pewnym momencie staje nawet na dwóch łapach. Powinien wziąć udział w naborze do cyrku.
Mrożąca krew w żyłach scena Mrożąca krew w żyłach scena
Mrożąca krew w żyłach scena
4985
Obejrzyj
Najstraszniejsza scena, w której facet musi wybierać między życiem, a śmiercią. Takiego okrucieństwa nie zobaczycie w żadnej z części filmu "Piła"
Ciastko karmel czekolada Ciastko karmel czekolada
Ciastko karmel czekolada
8898
Obejrzyj
Ciastko zaczyna się niewinnie i spokojnie, ale czekolada ma naprawdę mocne wejście.
Łańcuszek śmiechu Łańcuszek śmiechu
Łańcuszek śmiechu
31
2
11769
Obejrzyj
Filmik przedstawia ludzi z najśmieszniejszymi odgłosami wydawanymi podczas śmiechu. To jest łańcuszek, ale wcale nie musicie go nikomu wysyłać.
Silny język Silny język
Silny język
3952
Obejrzyj
Facet ma naprawdę bardzo silny język. Ustanowił nowy rekord podnosząc nim 12 kilogramów. Ciekawe gdzie go tak wyćwiczył.
Porządny trening Porządny trening
Porządny trening
3994
Obejrzyj
Odpowiedni i wymagający wysiłku trening jest kluczem do sukcesu. Akurat ten sposób trenowania wydaje się trochę za ekstremalny.
Uliczny surfing Uliczny surfing
Uliczny surfing
5622
Obejrzyj
Filmik przedstawia najnowszy, miejski sport ekstremalny - serfowanie na łańcuchu. Widowiskowy popis, jednak przed dojściem do perfekcji wiele tych wyczynów musiało zakończyć się boleśnie.