Tag las - śmieszne filmiki

Ciekawy rodzaj kolejki górskiej Ciekawy rodzaj kolejki górskiej
Ciekawy rodzaj kolejki górskiej
2878
Obejrzyj
Ten rodzaj kolejki trudno nazwać inaczej niż linowym rollercoasterem i chyba wszyscy odnajdą tutaj podobieństwo. Zdecydowanie taki przejazd musi robić wrażenie, bo nawet samo jego oglądanie tak działa.
Grzybobranie z Wiesławem Wszywką Grzybobranie z Wiesławem Wszywką
Grzybobranie z Wiesławem Wszywką
2438
Obejrzyj
Bohater popularnej serii "Kopsnij drina" zabiera nas na wycieczkę po lesie oraz małe grzybobranie, przy okazji oczywiście dzieląc się z nami życiowymi mądrościami. Z jakimi tym razem tematami się zmierzył? Sprawdźcie sami!
10 miejsc, których nie można odwiedzić 10 miejsc, których nie można odwiedzić
10 miejsc, których nie można odwiedzić
2914
Obejrzyj
Istnieją na świecie miejsca, o których istnieniu wie wiele osób, ale nikt nie zna o nich całej prawdy, gdyż wstęp do tych miejsc jest ściśle zabroniony. Przed wami lista 10 miejsc, do których dostanie się jest niemożliwe lub...
Ekstremalny zjazd z niesprawnym łańcuchem Ekstremalny zjazd z niesprawnym łańcuchem
Ekstremalny zjazd z niesprawnym łańcuchem
2219
Obejrzyj
Aaron Gwin wprawił w osłupienie wszystkich sędziów oraz współzawodników, w rowerowych zawodach, które odbyły się w austriackim Leogang. Przejechał on całą trasę szybciej niż inni zawodnicy, mimo tego, że jego łańcuch został...
Cyanide & Happiness: leśna przygoda Cyanide & Happiness: leśna przygoda
Cyanide & Happiness: leśna przygoda
26
2
3148
Obejrzyj
Piękne krajobrazy, dzika roślinność oraz zwierzęta w swoim naturalnym otoczeniu. Tym wszystkim możemy zachwycać się podczas wizyty w lesie. Niektórzy jednak traktują piękno przyrody w bardziej dosłowny sposób.
Zimowa przejażdżka po lesie Zimowa przejażdżka po lesie
Zimowa przejażdżka po lesie
3252
Obejrzyj
Pokaz umiejętności rajdowych w wykonaniu Fredrika Sørlie'a. Zimowa trasa, skandynawski las, solidne "cztery kółka" oraz motywująca Pani pilot na siedzeniu obok. Takie połączenie nie mogło się nie udać. Zapraszamy do oglądania!
Fallout kontra Skyrim Fallout kontra Skyrim
Fallout kontra Skyrim
3330
Obejrzyj
Już dawno nie było, aż tak epickiego pojedynku! Czy Vault Boy jest w stanie poradzić sobie z potęgą Dovahkiina? A może broń palna, to za mało by pokonać potomka smoków. Przekonajcie się sami!
Żart z polowaniem - Rémi Gaillard Żart z polowaniem - Rémi Gaillard
Żart z polowaniem - Rémi Gaillard
4060
Obejrzyj
Na polowaniu trzeba uważać na okoliczne zwierzaki, bo mogą się skrzyknąć i zaatakować nas w każdej chwili. Najlepiej wie o tym Rémi Gaillard, który postanowił wkręcić jednego z myśliwych.
Niechciana reklama czipsów Niechciana reklama czipsów
Niechciana reklama czipsów
23
1
9233
Obejrzyj
W tej reklamie ujrzymy wspaniałą miłość do niesamowitych pyszności jakimi są czipsy, a także mały romans z chrupkami w roli głównej. Jednakże w każdej historii miłosnej jest jakiś zgrzyt. Zobaczcie jaki wystąpił tutaj.
13 rzeczy, które wk*rwiają w domku w lesie 13 rzeczy, które wk*rwiają w domku w lesie
13 rzeczy, które wk*rwiają w domku w lesie
2976
Obejrzyj
Każdy kto kiedyś wyjeżdżał z rodzicami albo kumplami na pewno zna ten ból. Komary, las i te trudne wybory na każdym kroku. Mowa oczywiście o wszystkich powodach jakie mogą wkurzać w domku w lesie. Człowiek Warga zaraz Wam je...
Jedziesz sobie spokojnie przez las, a tu nagle... Jedziesz sobie spokojnie przez las, a tu nagle...
Jedziesz sobie spokojnie przez las, a tu nagle...
3495
Obejrzyj
W lesie można spotkać wiewiórkę, sarnę... albo znacznie groźniejsze zwierzęta. Co by nie mówić trzeba uważać na siebie na każdym kroku, nawet w trakcie zwykłej przejażdżki na rowerze.
Kolejny chuligan w lesie Kolejny chuligan w lesie
Kolejny chuligan w lesie
3098
Obejrzyj
Jeśli chcecie przejść się do lasu na cichą przechadzkę, to tak właściwie już możecie o tym zapomnieć. Gdzie się człowiek nie ruszy, tam ludzie jeżdżą na rowerach, ale to dopiero początek. Dodajmy sobie wszystkich szaleńców na...
Grzybobranie Grzybobranie "u Szwagra"
Grzybobranie "u Szwagra"
8900
Obejrzyj
Szwagier wybrał się na grzyby do lasu. Udanego grzybobrania!
Spotkanie z bizonem Spotkanie z bizonem
Spotkanie z bizonem
2876
Obejrzyj
Niektóre zwierzęta są bardziej płochliwe od innych. Ten bizon do takich nie należy. Zobaczcie jak spokojnie przechodzi obok ludzi.
Jak zaczęła się historia Slender Mana Jak zaczęła się historia Slender Mana
Jak zaczęła się historia Slender Mana
12351
Obejrzyj
Fani ekstremalnych wrażeń znają grę Slender Man. Co spowodowało, że ten straszliwy potwór zaczął ścigać głównego bohatera? Filmik pokaże wam straszną historię tej mrocznej istoty.
Zaprzyjaźniony skunks Zaprzyjaźniony skunks
Zaprzyjaźniony skunks
3405
Obejrzyj
Co może się stać gdy na spacerze spotka się małego skunksa? Wbrew pozorom nie stało się nic z czego znane są te zwierzaki. W pobliżu znalazła się też rodzina skunksa.