Tag laser - śmieszne filmiki

Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mopa Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mopa
Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mopa
3724
Obejrzyj
Premiera najnowszych Gwiezdnych Wojen już za nami, ale gorąca atmosfera z tym związana wydaje się nie stygnąć. Tym razem za parodię wzięła się ekipa z kanału Jeleniejaja. Zapraszamy!
Kiedy jestem znudzony i nie mogę spać Kiedy jestem znudzony i nie mogę spać
Kiedy jestem znudzony i nie mogę spać
2997
Obejrzyj
Z pewnością każdemu z was zdarzyło się nudzić podczas bezsennego wieczoru lub nocy. Ktoś zza wschodniej granicy cierpiał na podobne dolegliwości, ale znalazł sobie bardzo ciekawe zajęcie aby umilić sobie czas.
Laserowa wojna zwierząt Laserowa wojna zwierząt
Laserowa wojna zwierząt
2274
Obejrzyj
Wyobraźcie sobie, że żyjące wokół nas zwierzęta potrafią strzelać laserem lub miotać jego wiązkami poprzez otwarcie ust. Jakkolwiek brutalnie by to nie zabrzmiało, ich walki byłby wtedy niezmiernie widowiskowe. Przed wami...
"Laserowa" sztuka nowoczesna
"Laserowa" sztuka nowoczesna
2379
Obejrzyj
Jesteś tak brzydki, że mógłbyś być dziełem sztuki nowoczesnej - mawiał sierżant Hartman z "Full metal jacket". W przypadku tego filmiku nowoczesność podniesiona została do kwadratu, a efekt końcowy jest niesamowity. Sprawdźcie...
Laser domowej roboty Laser domowej roboty
Laser domowej roboty
3136
Obejrzyj
Gdyby ktoś wam powiedział, że zbudował w garażu miotacz laserów, to pewnie parsknęlibyście śmiechem i popukali się w głowę. Okazuje się jednak, że wcale nie jest to niemożliwe. Przed wami młody wynalazca oraz jego wynalazek,...
Jak strollować kota Jak strollować kota
Jak strollować kota
5400
Obejrzyj
Za wszystkie kocie złośliwości w końcu przyszedł czas na zemstę. Jeśli futrzak Was dobija, to ten pomysł może się przydać. Wystarczy laser, folia spożywcza, no i oczywiście ofiara trollingu.
Kot z laserem na głowie Kot z laserem na głowie
Kot z laserem na głowie
2999
Obejrzyj
Plan, którego nie powstydziłby się największy mistrz wszelkiego zła... Czyli połączenie lasera i typowego domowego koteła! Brzmi to bardziej jak pomysł na perpetum mobile, ale grunt że jest zabawnie.
Laser skierowany w ognisko Laser skierowany w ognisko
Laser skierowany w ognisko
2960
Obejrzyj
Nawet w czasie letnich wypadów na ognisko można zaskoczyć znajomych. Zobaczcie jakie niezwykłe efekty świetlne może spowodować laser skierowany na ognisko.
Automatyczny laser do zabawy z kotem Automatyczny laser do zabawy z kotem
Automatyczny laser do zabawy z kotem
3321
Obejrzyj
To urządzenie jest dla Ciebie jeśli Twój kot ma za dużo energii, a Ty nie masz ochoty się z nim bawić. Zobaczcie jak działa automatyczny laser. Wasze pupile będą zachwycone.
Rybka i laser Rybka i laser
Rybka i laser
2711
Obejrzyj
Widzieliśmy już koty ochoczo biegające za laserem. Czas teraz poprzyglądać się pewnej rybce goniącej czerwony punkt. Polecamy nie tylko właścicielom rybek akwariowych.
Galaktyczne lektury - Grunwald przyszłości Galaktyczne lektury - Grunwald przyszłości
Galaktyczne lektury - Grunwald przyszłości
4486
Obejrzyj
Jak wyglądałaby bitwa pod Grunwaldem, gdyby działa się w przyszłości? Zapraszamy do obejrzenia najnowszej kreskówki. Pojawiają się lasery, statki kosmiczne i lombard więc warto zobaczyć.
Miecz świetlny domowej roboty Miecz świetlny domowej roboty
Miecz świetlny domowej roboty
3798
Obejrzyj
Chcesz poczuć się jak bohater Gwiezdnych Wojen? Okazuje się, że już dziś można stworzyć urządzenie podobne do miecza świetlnego. W tym przypadku jest to bardzo silny laser. Nie polecamy zabaw takim urządzeniem.
Mikroskop laserowy domowej roboty Mikroskop laserowy domowej roboty
Mikroskop laserowy domowej roboty
4243
Obejrzyj
Jesteście ciekawi co jest w wodzie w okolicznym jeziorku? Teraz możecie to sprawdzić domowym sposobem. Potrzebujecie tylko lasera, strzykawki i np. 2 szklanek.
Golf VII - laserowa prezentacja Golf VII - laserowa prezentacja
Golf VII - laserowa prezentacja
2965
Obejrzyj
Widowiskowy pokaz laserów z udziałem Golfa VII. Ciekawy sposób promocji, nastawiony na wrażenia wizualne. Warto zobaczyć nawet jeśli nie jesteś fanem motoryzacji.
Pokaz laserowy Pokaz laserowy
Pokaz laserowy
3321
Obejrzyj
Rozwój technologii i ludzka pomysłowość to doskonałe połączenie. W tym przypadku, można zobaczyć pokaz laserowy z udziałem kreatywnego człowieka. Warte uwagi!
Bunt Psów Bunt Psów
Bunt Psów
2604
Obejrzyj
Jeśli miałbym obstawiać to wytypowałbym koty na miejsce zwierząt, które chcą zniewolić rasę ludzką. Niestety nasza niewola będzie zasługa naszych najlepszych przyjaciół.