Tag liczenie - śmieszne filmiki

II Wojna Światowa w liczbach II Wojna Światowa w liczbach
II Wojna Światowa w liczbach
3376
Obejrzyj
Bardzo ciekawie zrealizowany film animowany dotyczący ilości osób poległych w II Wojnie Światowej. Filmik jest w całości po angielsku, jednak podstawy tego języka pozwalają na całkowite zrozumienie lektora.
Szwagier shot: Numerek Szwagier shot: Numerek
Szwagier shot: Numerek
9452
Obejrzyj
Szwagry i ich najnowszy shot. Czego się spodziewać? Specjalności szwagrów, czyli klasycznego żartu w nowej, "video" odsłonie! Pamiętajcie, że czasami są pytania, na które lepiej nie znać odpowiedzi.
Matura to Bzdura - Szybka powtórka do matury z Matematyki 2014 Matura to Bzdura - Szybka powtórka do matury z Matematyki 2014
Matura to Bzdura - Szybka powtórka do matury z Matematyki 2014
3244
Obejrzyj
Już dzisiaj matura z matematyki i może być trochę za późno na powtórki, ale nie zmienia to faktu, że warto obejrzeć kolejny materiał od Matura to Bzdura! Zresztą mały zasób wiedzy tych ludzi nikomu by się nie przydał na...
Jak liczyć za pomocą Painta Jak liczyć za pomocą Painta
Jak liczyć za pomocą Painta
17
5
5518
Obejrzyj
Wiedzieliście, że Windows ma mnóstwo ukrytych funkcji? Paint też nie jest pod tym względem inny. Okazuje się, że ten program jest znacznie lepszy niże niejeden kalkulator. Uważajcie ma dużą ilość ironii w filmiku.
Matura 2013 z matematyki Matura 2013 z matematyki
Matura 2013 z matematyki
3484
Obejrzyj
Kolejny dzień matur - dzisiaj egzamin z matematyki. Zobacz jaki jest poziom wiedzy tegorocznych maturzystów i jak poradzą sobie z dość prostymi pytaniami.
Matematyka królową nauk Matematyka królową nauk
Matematyka królową nauk
4451
Obejrzyj
Świetna sylwestrowa nagroda za odpowiedź na bardzo proste pytanie. Proponujemy zwiększyć widzę i pozdrawiamy Pawła. Fragment programu w radiu Planeta.